Седмичната тема12.04-19.04

  • 7 532
  • 75
  •   1
Отговори
  • Враца
  • Мнения: 5 201
аз съм първа.
празниците минаха добре, равносметката от победи и загуби за боя с яйца е равна между мен и мъж ми.
вчера ходихме в София на бебетто на кръстниците. голяяяяяяяма е сладурана, харесаха ни подаръка, беше много весело и приятно и признавам се... не се разстроих, само пожелах тоява по-силно и мисля, че вече съм готова да действам, а не само да отлагам.
след това се видяхме с Тиа и нейния мъж на едно кафе и си прекарахме повече от страхотно и съм много щастлива, че се запознахме с нея наживо.
съответно ми се иска да се запозная и с останалите момичета

# 1
  • Мнения: 254
Zdraveite I ot men!
Nadiavam se vsichki da sa izkarali praznicite veselo. Nie si prekarahme strahotno, no dnes edvam se udargam da ne zaspia. Hodihme na dosta interesni mesta i goliamo iadene i piene padna.  
Dano  vsichki da zapazim praznichnoto si nastroenie za dalgo!

# 2
  • Мнения: 4 324
Simple Smile  Grinning  Simple Smile  Simple Smile  Grinning  Simple Smile  Grinning  Laughing  Sunglasses  Sunglasses

Браво на Вас - страхотна тема-традиция  Simple Smile  Grinning

При мен празниците минаха страхотно  Simple Smile Само по маси и мноооогооо ядене (и все вкусно  Wink )

По повод на празниците имаше въртележки, гондола, едно странно чудо наречено центруфуга (да ти се изправи косата от него - по страшно е и от гондолата, обръщат те с главата надолу). А аз пъзлата се качих само на едно скучно виенско колело  Simple Smile  Simple Smile  Simple Smile  Simple Smile  Laughing

По повод бебеправенето, не сме спирали  Wink  и сега естественно чакаме резултати (на 16.03)  Wink  Simple Smile  Grinning Ами к'во да се прави остана ми само да си стискам палци  Wink  Sunglasses

# 3
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
На центруфугата съм се возила преди доста време, много е готино!  Sunglasses  Grinning
Иначе - празниците минаха добре, ядене и пиене...
Смятам да почна да отслабвам, че ако забременея това лято, да не почна голямото дебелеене (дай боже да се случи на всички ни!!!  Grinning ), да започна от по-ниска стартова точка!  Laughing
Миналия път като забременях, бях доста понапълняла преди това, а и качих 20 кила, та бая големишка бях като дойде време да раждам!  Embarassed  Laughing
Танче, непременно да споделиш резултатите, ако не в петък, то в понеделник със сигурност ще тръпнем!  Simple Smile

# 4
  • Мнения: 233
Наистина падна много ядене, много нещо!!! Simple Smile  Simple Smile  Simple Smile  Вече чакам с нетърпение да идва края на седмицата, за да видя дали е станало нещо или пак не е Cry  Cry  Cry  Вчера обаче като капак на всичко, половинката ме ядоса, защото не искаше да дойде с мен на гости у нашите и естествено сега не си говорим! На нашите не им пука за него, когато се държи така, но на мен ми се къса сърцето и цял ден днес ми играе един мускул под ребрата Cry  Cry  Cry
А за кухнята да не говорим - цветът не е същия, вместо матирани стъкла на витрините са сложили обикновени, шкафът с мивката е по-голям с няколко сантиметра и не може да влезе на мястото си Laughing  Laughing  абе извъобще!!!

# 5
  • Мнения: 233
нещо ще ви попитам, по-точно тези, които са били бременни веднъж - случайно да сте имали сърбежи в началото Embarassed  Embarassed  Embarassed  защото аз първия път имах, докторът каза, че е нормално

# 6
  • Враца
  • Мнения: 5 201
за традицията- ами да, виж колко колко много се пише по темата.
Таничка, като те четох за скучното виенско колело-есента тук има панаир и аз много исках д асе кача на виенското колело. после ужасно много съжалявах, не ми понесе никак, повече мисля да не се качвам Shocked  Shocked  Shocked

ауууууууууууу тук вали проливен дъжд  umbrella  и е едно мрачно и искам да спя

# 7
  • Мнения: 254
I az stiskam palci!  Pri men pak se pada da probvame okolo 16 April. Ste vidi kakvi shte gi izdokarame toia mesec.  Laughing

# 8
  • Мнения: 254
novalexa,
Ami az ne si spomniam da sam imala, no znam che pri niakoi geni se poiaviavat sarbezi okolo implantaciata t.e 7-10 dena sled datata na ovulaciata

# 9
  • Мнения: 233
предишният път си помислих, че съм се наредила с някакви гадини, но не беше така. Всъщност много късно разбрах, че съм бременна. Първите три теста показваха отрицателен резултат и аз се бях поуспокоила, ама после... После някои не бяха готови за деца, за сватби, сега им било времето да живеят и аз бях принудена да направя нещо, което няма ден да не си спомня... Cry  Cry  Cry  Cry

# 10
  • Мнения: 3 146
wa wa - ти къде живееш?

# 11
  • Враца
  • Мнения: 5 201
novalexa, не гледай назад. предполагам е било много болезненно, но така само се измъчваш и си вредиш и пречиш на сегашната си мисия

# 12
  • Враца
  • Мнения: 5 201
Цитат на: mama kenga
wa wa - ти къде живееш?

Враца, мамо кенга

# 13
  • Мнения: 4 324
Мила Novalexa,

не се обвинявай. Тогава сте решили, че така ще е най-добре, значи е било така  Sign Exclamation
Сега е време да мислиш позитивно и да не те обземата такива лоши мисли  Sign Exclamation

 Wink стискам палци и сега предполагаемите "гадини" да се окажат страхотната новина която всички чакаме  Wink Успех мила

# 14
  • Мнения: 233
старая се много наистина, но сигурно ме разбирате какво ми е като видя някое бебенце Cry  Cry  Cry
слава богу, намерих подкрепа в лицето на майка ми и сестра ми, както и на вас!
благодаря ви

# 15
  • Мнения: 4 324
Цитат на: Зъхи
На центруфугата съм се возила преди доста време, много е готино!  Sunglasses  Grinning
Иначе - празниците минаха добре, ядене и пиене...
Смятам да почна да отслабвам, че ако забременея това лято, да не почна голямото дебелеене (дай боже да се случи на всички ни!!!  Grinning ), да започна от по-ниска стартова точка!  Laughing
  Simple Smile


Центруфугата наистина изглежда готино, но мен многоооо ме е страх. На гондолата (предишната година) ми стана лошо, а си представи на центрофугата  Wink , някой под мен може и да пострада ако се кача  Wink

Иначе и аз покрай празниците май прекалих с яденето и смятам да зпочна и аз с отслабването  Wink и както казваш ти - "Да започнем от ниска стартова точка" и дай боже да е скоро  Simple Smile

# 16
  • Мнения: 4 324
Цитат на: wa_wa

ауууууууууууу тук вали проливен дъжд  umbrella  и е едно мрачно и искам да спя


 Simple Smile  Grinning  Simple Smile  Grinning  Simple Smile  Laughing
Изпращам ти малко от нашето слунчице. Тук при нас времето е готинко и има мнооогооо   Nature Sunny

# 17
  • Враца
  • Мнения: 5 201
Цитат на: Tania79
Цитат на: wa_wa

ауууууууууууу тук вали проливен дъжд  umbrella  и е едно мрачно и искам да спя


 Simple Smile  Grinning  Simple Smile  Grinning  Simple Smile  Laughing
Изпращам ти малко от нашето слунчице. Тук при нас времето е готинко и има мнооогооо   Nature Sunny


мерси таничка, но според мен май аз ще ви пратя от дъжда....

# 18
  • Мнения: 4 324
Цитат на: wa_wa

мерси таничка, но според мен май аз ще ви пратя от дъжда....


Да ти кажа, хич и не го ща  Wink Като завали вечер и така дрънчи по олуците (май така се казва) че не мога да заспя  Cry

Ама така като гледам имаме спешна нужда от дъжд, защото тук е много сухо, а това май хич не е добре за нашият земеделски район  Wink

Така, че от името на всички мои съграждани БЛАГОДАРЯ ТИ ЗА ДЪЖДА  Wink  Wink  Wink

# 19
  • Враца
  • Мнения: 5 201
моля, моля, за съжаление тук падна и градушка и...като всяка година ще пострадат разните плодни дръвчета Sad

# 20
  • Мнения: 920
Ей...старшни сте...докато прескоча да размразя и измия фризера вие изписахте две страници....

Сега по едно по едно и от мен:

1. Празниците минаха да кажем добре - имахме малко премеждия с хремав мъж и алергична майка...но всичко приключи благополучно.

2. Видяхме се съ wa_wa и сУпруг...пихме кафе..беше много много забавно...и много кратко....но ще повторим!

3. Изчистих и измих банята и ваната ....и фризера...

До тук с похвалите.

Сега с успокоенията - novalexa - не си го слагай на сърце. Миналото си е минало...така е било по-добре за ситуацията...тегли чертата. Казва ти го човек с опит...не еднократен...и по желание...

И да завърша чу тук както сутринта беше слънчево и ужасно топло....така преди малко се разуха като ненормално, разгърмя се..наваля се...и сега пак се опитва да изгрее слънце....шантаво време...

# 21
  • Мнения: 233
Какво струва женското щастие?
az-jenata / 01.04.2004


Не е хич трудно да направиш една жена щастлива!
Трябва само да си добър:

Приятел
Другар
Любовник
Брат
Баща
Учител
Възпитател
Майстор готвач
Механик
Водопроводчик
Дизайнер на интериори
Модист
Електротехник
Сексолог
Гинеколог
Психолог
Психиатър
Терапевт
Остроумен
Симпатичен
Атлетичен
Нежен
Внимателен
Кавалер
Интелигентен
С богато въображение
Съзидателен
Благ
Силен
Разбиращ
Толерантен
Благоразумен
Амбициозен
Даровит
Смел
Решителен
Заслужаващ доверие
Съобразителен
Страстен
но преди всичко... Платежоспособен
Същевременно не бива да се забравя, че е задължително:

Да не си ревнив, но без да оставяш впечатление, че нехаеш за нея.
Да се разбираш добре с техните, но в никакъв случай повече, отколкото с нея самата.
Да я оставяш да прави нейните си неща, но и да изразяваш интерес къде ходи и какво прави...
Особено е важно да:
Не се забравят рожденните дни, годишнината откакто сте заедно, от сватбата, абитуриенските балове, именните дни, менструацията й, датата на първата ви целувка, рожденните дни на любимите й леля, брат и сестра, на бабата и дядото й, на най-добрата й приятелка.

За съжаление изпълнението на тези инструкции не гарантират напълно, че ще се чувства истински щастлива , понеже може да бъде обзета от усещането, че е нетърпимо обсебена от задушаващо перфектен живот, в следствие на което да се хвърли на врата на първия нещастник-животар, който намери!

Бог е казал: Обичайте ги!... Никога не е казвал "Разберете ги"

дали мъжете ни знаят колко малко ни е нужно...

# 22
  • Мнения: 920
нямам думи Confused .....милинкия скъпи Heart Eyes ...ще му сготвя хубава вечеря   chef за реванш на тия всичките по-горе изброени....

# 23
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 516
И аз да кажа:
Празниците бяха супер, макар и малко уморителни. Скъсахме се от пътуване, но беше хубаво. Естествено имаше и обилно ядене и пиене (още не ми се поглежда нищо). Но иначе повечето е за оплакване - през цялото време ме боля зъб Sad, докато накрая го извадих, ама се оказа че и другия до него имал дупка и се наложи да тръгна по зъболекари (а как само ги мразя Close ). Та сега цял ден ми е едно зъболекарско в устата, а като се сетя че трябва да ходя още два пъти направо настръхвам.
И друго има - снощи този дето го гласяхме за кум ни отказа...и стана една..сега съм му сърдита, защото можеше да не ми губи две седмици...Абе въобще с тази сватба що нерви потроших...

# 24
  • Мнения: 920
Лалка...не искам да те притеснявам ама нерви тепърва ще има... Grinning  цял брак е това...

Не се ядосвай....всичко ще се нареди...ще видиш!

Нашият кум две седмици преди сватбата все още не беше кръстен...и не показваше намерения да се кръсти.....накрая аз постъпих драстично - записах му ден и час...хванах го за ръчичка и го заведох....мъжка му работа...

# 25
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 516
Ох недей, че сега ако се окаже че другия не е кръстен, отиде та се невидя Simple Smile).
Да не говорим че още няма с какво да се облека на пустата сватба..и накрая ще ида по джапанки..

# 26
  • Мнения: 920
Лалка няма значение какво ще облечеш....нали любимият ти ще е там....това ти трябва.

Като каза джапанки - че какво лошо - аз първата ми работа в ресторанта беше да сменя обувките с джапанките....цивилизована работа - няма да се мъчиш я. Та идеята ти е право в целта.... Grinning

# 27
  • Враца
  • Мнения: 5 201
ехейй, на мен нета ми изчезна, а тук цели 2 листа.
лалка не се притеснявай за сватбата, не са ли излезли вече някакви летни/пролетни обувки или сандали? съчувствам ти за зъба и зъболекаря, много е гадно

# 28
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 516
Ва, излезли са, ама от това което видях по магазините - ще си карам с джапанките. С тези модерни модели дето ги има с моя 40-ти номер ще мязам на малкия мук Simple Smile)
А по сватбените магазини продават някакви бели подобия на галоши..съвсем бабешки. Но все още не съм изгубила надежда че ще открия нещо

# 29
  • Враца
  • Мнения: 5 201
Цитат на: lalka
Ва, излезли са, ама от това което видях по магазините - ще си карам с джапанките. С тези модерни модели дето ги има с моя 40-ти номер ще мязам на малкия мук Simple Smile)
А по сватбените магазини продават някакви бели подобия на галоши..съвсем бабешки. Но все още не съм изгубила надежда че ще открия нещо

ауууу колко познато, моите са точни бабешки, и седят в гардероба, под роклята не се виждаха, взема да ти ги пратя?40 номер са.
а за малкия Мук си абсолютно права, аз затова и не мога да си намеря нормални обувки

# 30
  • Мнения: 920
Лалка ще намериш....не се тревожи. А иначе с тия модели дето носът на обувката е 10 минути пред тебе...и аз не ги харесвам..

# 31
  • Мнения: 1 071
Аз изкарах не толкова добре празниците.
Първо взех че се разболях точно за празника и с температура боядисвах яйця.Второ,по повод на яйцата се скарах със свекито ама реших да не си го слагам.На Великден ходихме с мъжа ми и малката до морето,просто на разходка, и не мога да ви опиша колко хубаво ми беше и как ми се отпусна душата.На връщане даже карах аз колата Sunglasses .вчера благоверният замина на работа и ще се прибере чак в петък,много гадно... Cry
Пък днес няма никой в чата-що става тук? Neutral Face

# 32
  • Мнения: 3 634
Ей ей ей ей...

Днес пусната темата... е то вече вчера стана де... и цели 3 страници вече... Бе горе ръцете тез на които им са счупени пръстите...

Аз да ви кажа сега за мене...

Сутринта бях изритана от кревата от фъстъка... Искам това, искам онова... иииии... В 8:30 звъни телефона... Мелодията на "Лебедово Езеро"... Hesburger се обажда (с други думи, работното ми място), подвуумих се дали да отговоря, ама нали съм си такава честна  Wink и отговорих... Шефката от другия край на линията кряка: Можеш ли да дойдеш днес на работа... Мислих мислих... викам й, мога ама след 18:00, че рожбата е тука... А тя: Аааа... ок... Ще ти се обадя след малко... Малкото се превърна на 2 часа и нещо, после айде пак Лебедовото Езеро... Дааа... смяната ти почва в 18:00 до 01:00. Аз както се бях настроила да гледам ТВ и нищооо...
Пък на работата бях с един голям мързел... вървеше след мен и каквото аз оправех, разваляше или каквото измиех и айде, след 2 минути и пак беше мръсно или намазано с майонеза или олио... Аман вече... дигнах ръце и оставих мястото на горе с краката... Да се оправят другите с него.

Скъпото пък ми се разсърди вчера, че съм му обидила готвенето...  Imp  та не ми говори вчера и днеска (е той беше на работа де, като свърши само му подхвърлих Оливер на автобусната спирка и аз заминах на работа). Но пък по телефона си говорихме и много хубави неща си казахме... Май ако искам да му кажа нещо от сега на татък ще му се обаждам винаги по телефона... доста солено ще излезе, но пък ще имаме перфектна любов.

А на връщане от работа, влака ни закъсня с 10 минути. Кондуктьорите се обадиха на полицията да дойдат да преберат няколко типа от влака... Двама сомалийци се биеха, а един от Uinited Kingdom се псуваха та плюнки летяха. Мен честно казано вече ме е страх да си пътувам нощем... Едни такива подозрителни особи само са из средствата за транспорт...

Та това е от мене... за днес. Утре ще има нещо ново, със сигурност. Само не знам кога ще мога да опиша, че сега ме чакат 4 дни САМО НОЩНА СМЯНА...

А онуй чудо би трябвало да дойде, обаче днес още го нямаше, и ако и утре не дойде и ще се видя в ужас... или ще тичкам към аптеката за тестове... ама съмнява ме де... Нямам никакви симптоми.

# 33
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Цитат на: wa_wa
Цитат на: lalka
Ва, излезли са, ама от това което видях по магазините - ще си карам с джапанките. С тези модерни модели дето ги има с моя 40-ти номер ще мязам на малкия мук Simple Smile)
А по сватбените магазини продават някакви бели подобия на галоши..съвсем бабешки. Но все още не съм изгубила надежда че ще открия нещо

ауууу колко познато, моите са точни бабешки, и седят в гардероба, под роклята не се виждаха, взема да ти ги пратя?40 номер са.
а за малкия Мук си абсолютно права, аз затова и не мога да си намеря нормални обувки


Ще умра от смях!  Laughing  Това все едно аз съм го писала!  Laughing  Laughing Май тука все жени-великанки сме се събрали!  Sunglasses  Wink
И аз не мога да ги понасям тия заострени и вирнати обувки, но за мое и ваше успокоение трябва да съобщя, че новата мода е в заоблените обувки, ако погледнете новите колекции по магазините за обувки ще видите, че последните модели са по бебешки закръглени отпред. Так ча Лалка, изчакай малко и ще си намериш нещо хубаво! Ти откъде си, защото тук в София вече е пълно с тези, по-новите модели...? А кога ти е сватбата?
Аз моите грозни сватбени обувки (закупени от някакъв булченски магазин) миналия месец ги изхвърлих долу пред блока на боклука и представяте ли си, веднага някои ги прибра!  Laughing

# 34
  • Мнения: 233
това под ребрата ми игра цяла нощ и продължава още.
май и този месец ще се размина с хубавата новина. снощи ме нацапа малко, сигурно е пак от притесненията и от стрес Cry  Cry  Cry  Cry дори съм бълнувала нощес, ще се побъркам вече... да можех да си махна главата, та да не го мисля толкова много. моята колежка ме успокоява, че господ си знаел работата кога трябвало да забременея, в кой момент... когато не трябваше стана, а сега... скъсах всички графики, температури и тем подобни, статии и няма да си меря температурата вече, писна ми...

# 35
  • Враца
  • Мнения: 5 201
Гери, направо си паднах докато ти четях приключенията, не знам как може толкова неприятни неща да ти се случват за един ден.
Зъхи, това е добре, че сме с великански крака, ако някой закъса, другите мерят по техен крак и пращат Laughing  Laughing  Laughing
novelaxa, съжалявам за зацапването, но това все още не е краят на очакването, аз така си казвам всеки месец.
аз днес се предадох и си направих тест, едва ли ще изненадам някого като кажа, че е отрицателен. ами малко ми докривя Sad  Sad  Rolling Eyes излях си мъката словесно на мъж ми и сега ме боли корем. дано поне да ми дойде и следващия месец пак наново

# 36
  • Мнения: 920
novalexa не се самостресирай толкова - не си помагаш. Сега ще кажеш "лесно им е да говорят така...ама не са на моето място. Ако трябва сами да си изпълнят предложенията няма да се справят".
ЩЕ БЪДЕШ ПРАВА
да кажеш всичко това. Но за мен доброто психическо здраве е ключът към всичко. Опитвам се нищо в ежедневието ми да не ме изкара от равновесие...и ако това все пак се случи (много често...не съм вълшебница все пак) винаги се обръщам за стимул и добро настроение към семейството. Намери си една наистина добра причина да се усмихваш - за мен това е моят мъж. Стискай си я здраво тази причина всеки път, когато ти се доплаче... се усмихвай на инат на лошото настроение - ей така...за радост на въпросната причина.

Това важи за всички ни!

# 37
  • Враца
  • Мнения: 5 201
Тиа, според мен е време да напишеш справочник "как да се справяме с кофтито настроение всеки месец около М". осигурени са ти най-малко 10 читателки, но го искаме на преференциални цени! Laughing  Sunglasses

# 38
  • Мнения: 920
Ама нямате грижи.....

А после в мемоарите си ще ви спомена като най-ревностните ми поддръжници..... Grinning

# 39
  • Враца
  • Мнения: 5 201
а автографи ще има ли?

# 40
  • Мнения: 920
всички екстри....щом е за вас....

# 41
Milichki... az sum v gradskata biblioteka v momenta... Mucha se da si zagubja vremeto... Nali test pravih sutrinta (ne za bremennost, ami za da vidim dali shte me vzemat v edno uchilishte) i sled tova trjabvashe na interviju da hodja... mi to s moja kusmet vremeto za intervjuto e chak v 15:40... Ta se domuknah v bibliotekata i sega obikaljam kato obezoglavena muha.

Navzeh suma ti knizki za bezplodie i tem podobni i njakolko detektivski romana... Ta sega mi ostavat oshte 3 chasa i se chudja kakvo da pravja...

Shte se opitam mai da doida v chata...

Mама от Финландия... яяя тука имало кирилица... бре бре... добре е да се знае това...  Laughing

# 42
  • Враца
  • Мнения: 5 201
Мама от Фин, това за работата е много хубава новина. стискам ти много здраво плаци и на краката.
а да, върни книжките обратно на лавицата, бавно и внимателно и не се обръщай, не ти трябват.

# 43
  • Мнения: 4 324
Гери, стискам палци за интервюто  Wink

Ама няма да има нужда - ще се справиш, зная си аз  Wink  Sign Exclamation  Simple Smile

# 44
  • Мнения: 233
набивам си го в тъпата глава и се надявам скоро да се отърся от тежките мисли
даже в събота си взех изпита по микроикономика с 3-ка!!!
между другото, някоя от вас да чете в. "Женско здраве"? в предпоследния брой имаше интересни неща за планираната бременност - изследвания и т.н. аз писах по мейл и ми отговори същия доктор Иванов, който води рубрика за гинекологията.

# 45
  • Враца
  • Мнения: 5 201
novalexa, интересна ли е статията? ако искаш и имаш възможност можеш ли да ни я преразкажеш или да я сканираш?

# 46
  • Мнения: 233
с удоволствие ще ви я сканирам и ще ви я пратя утре, нали става така?

# 47
  • Враца
  • Мнения: 5 201
става разбира се, така повече хора ще могат да прочетат, като я пуснеш във форума. не ни е толкова спешно Simple Smile

# 48
  • Мнения: 2 479
Цитат на: novalexa
нещо ще ви попитам, по-точно тези, които са били бременни веднъж - случайно да сте имали сърбежи в началото Embarassed  Embarassed  Embarassed  защото аз първия път имах, докторът каза, че е нормално

   И аз имах в началото доста сериозни сърбежи... и без да имам претенции за компетентност си мисля,че това дразнене е от повишената киселинност на влагалищната среда,която се повишава чувствително с настъпване на бременността с цел предпазване на бебето от инфекции...
Късмет!

# 49
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 516
Зъхи, живея в Стара Загора и тук няма от новите модели. Всичко пролетно е с едни грамадански остри носове....36 номер има дължината на 41. Само като си представя колко ще са дълги 40 номер ми настръхва косата.  Laughing  
Иначе днес вече си купих костюм... доста прилично изглежда, пък и цената му е прилична. Лошото е че преди това намерих един единствен модел обувки, които ми стоят що годе нормално (т.е носовете стърчат само с 1,5 см), и се оказа че хич не си подхождат с костюма. Добре че не се набутах да ги купя. Ще се наложи пак да обикалям... Cry

# 50
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Цитат на: lalka
Зъхи, живея в Стара Загора и тук няма от новите модели. Всичко пролетно е с едни грамадански остри носове....36 номер има дължината на 41. Само като си представя колко ще са дълги 40 номер ми настръхва косата.  Laughing  
Иначе днес вече си купих костюм... доста прилично изглежда, пък и цената му е прилична. Лошото е че преди това намерих един единствен модел обувки, които ми стоят що годе нормално (т.е носовете стърчат само с 1,5 см), и се оказа че хич не си подхождат с костюма. Добре че не се набутах да ги купя. Ще се наложи пак да обикалям... Cry


Вчера си купих едни бели италиански сандали, направо "кукла"! Сетих се за теб и ако беше от София щях да ти кажа магазина да идеш да пробваш... Адски са удобни, само с няколко каишки, от естествена кожа, с висок ток... и най-хубавото - намалени са от 126 лв. на...20 лв.  Grinning  Grinning  Grinning  
А иначе с тези остри обувки е голям майтап, моя приятелка носи 41 № и си купи такива, е това какво чудо е ако знаеш!!!  Laughing  Laughing Не знам как се качва по стълби, честно! Представяш ли си картинката!!!  Laughing  Rolling Eyes  Laughing

# 51
  • Мнения: 1 290
Да взема и аз да кажа за моята седмица?
Така и така чета постоянно и ви приемам като приятелки.  Grinning , макр и да си мълча кротко

Та... празниците минаха прилично по баби и роднини. Усмивки, чукане, козунаци...
ама приятеля ми работи в Габрово и шефа му тиранин - ги извика на работа на връх велик ден Imp  Shocked  Shocked  и се оказа , че баш с него не можах да се чукна на праника  Rolling Eyes
Е... той докато си дойде моите яйца ще се развалят. ама се надявам да се чукнем все пак  Stuck Out Tongue  Grinning

# 52
  • Враца
  • Мнения: 5 201
Gwendolin здравей. добавих ти инфото в статията с мили жестове, така че очаквай включване на датите. съжалявам, че са та развалили празника по този начин. за съжаление не за всички празника е толкова важен както ни се иска на нас

# 53
  • Мнения: 920
ИСКАМ ДА СЕ ПОХВАЛВААААААМ

Утре отивам на почиващ уикенд. Заминаваме с компанията на Рибарица (близо до Тетевен). Наели сме си една много симпатична виличка (на снимките поне така изглежда). Надявам се да се размине дъждовното време, което синоптиците вещаят, но дори и да е така - все пак ще сме извън София....

Желая на всички ви усмихнат, релаксиращ и бебеставащ уикенд!



# 54
  • Мнения: 3 146
Наи - после започнах да правя нещо, за да отслабна.От вчера съм само на ябълки, чаи и малко мед.Смятам да изкарам така до неделя.Много ми е любопитно колко ще отслабна.

# 55
  • Враца
  • Мнения: 5 201
успех мамо кенга, след това искаме резултати. аз не бих могла да издържа на такова нещо Embarassed
аз сега се храня уж без месо, вечер само салатка и гледам да огранича сладкото, но съм си все така  261uu 261uu 261uu

# 56
  • Мнения: 3 146
аз в момента имам 15 излишни кила.Много ме мъчат - бедните ми колене не са привикнали на такова нещо.Голямата ми мечта за този месец е килцата да станат едноцифрено число....
Много смешни слончета - доста са слабички за слонове.

# 57
Цитат на: mama kenga
Наи - после започнах да правя нещо, за да отслабна.От вчера съм само на ябълки, чаи и малко мед.Смятам да изкарам така до неделя.Много ми е любопитно колко ще отслабна.

  Пробвай с жокейска диета.За 3 дена се отслабва 5 кг.

# 58
  • Враца
  • Мнения: 5 201
Стефи, остава да споделиш тази диета Sunglasses

# 59
  • Мнения: 4 324
Браво на Тия за уикенда. Много благородно ти завиждам  Wink Да си прекарате страхотно  Simple Smile

А иначе при мен нищо ново. ПМС - налице, усещане че ще ми идва - пак налице  Cry и сега само чакааааааам ли чакам.

Днес за втори път влизам в чата и никого няма  Cry  Cry  Cry  Cry

# 60
Здравейте момичета! И аз като Gvendolin редовно ви чета, но повече си мълча, а ви чувствам близки.Освен това тихомълком, но силно ви стискам палци, за да чуя добри новини от вас!
   Tia,хубаво време и приятно изкарване ти пожелавам! А като се върнеш, би ли споделила и координати и цени на виличката?!
Моля!
     Танче, аз влизах около 12часа в чата, но те нямаше. Мама Фин беше там , но не съвсем.  33uu

# 61
  • Мнения: 3 146
гладна съм, гладна съм, гладна съм.......

# 62
  • Мнения: 4 324
Цитат на: mama kenga
гладна съм, гладна съм, гладна съм.......


Ставаме две  Simple Smile  Wink  Grinning  Simple Smile  Grinning

# 63
  • Мнения: 3 146
Ти какво правиш?Защо не ядеш?

# 64
  • Мнения: 4 324
Цитат на: mama kenga
Ти какво правиш?Защо не ядеш?


Ами и аз искам малко излишни килограмчета да сваля  Wink Покрай тези празници такова ядене падна, че наистина трябва сериозно да се заема по въпроса с отслабването.

Днес съм на един банан и една ябълчица  Wink

# 65
  • Мнения: 3 146
Поне си яла банан....Вече мразя ябълки и мед, но ще стискам зъби.Ако до неделя не съм доволна от резултата ще продължа още 2 дни.Не се качвам на кантара, за да се изненадам, даи боже,приятно.

# 66
Цитат на: wa_wa
Стефи, остава да споделиш тази диета Sunglasses

  Диетата е следната:3 дни се пие прясно мляко,като 1 л.=1ден т.е.ще ти трябват 3 л.прясно мляко.Единия литър се разпределя на 3 равни части и се пие сутрен,обед,вечер.Освен мин.вода/неограничени количества/ и пръсно мляко не се слага нищо "друго" в устата. Embarassed .На 4 ден започваш да се захранваш само със зеленчуци,а на 5 ден само с плодове.6,ден си правиш зелева супа,и постепенно се връщаш към нормалното ядене.Аз издържах само ден и половина на прясно мляко и отслабнах 2 кг. Stuck Out Tongue .

# 67
  • Враца
  • Мнения: 5 201
Ааааааа Стефи това не е за мен Sad няма да издържа и 1 едни, нямам никаква воля.
мълчаливките, ще се радваме да пишете по-често

# 68
Цитат на: wa_wa
Ааааааа Стефи това не е за мен Sad няма да издържа и 1 едни, нямам никаква воля.
мълчаливките, ще се радваме да пишете по-често

  Не се отчайвай wa_wa,пробвай.Един ден всякак ще изкараш.Въпросът е на другия ден да минеш на лека храна.Имам предвид да не се "натъпчеш". Wink .

# 69
  • Враца
  • Мнения: 5 201
м да, то едва ли ще имам желание да се натъпча. може да не свалих килограми, но поне забелязвам ми се яде по-малко, а вечер смао на салатка ми е много добре.

# 70
  • Враца
  • Мнения: 5 201
Цитат на: Tania79
А иначе при мен нищо ново. ПМС - налице, усещане че ще ми идва - пак налице  Cry и сега само чакааааааам ли чакам

Таничка, както ти казах все пак може да бъркаш болките и симптомите. стискам палци

# 71
  • София
  • Мнения: 2 686
Ухххх, и аз имам голям проблем с килограмите. От година и половина се опитвам да сваля 20 кг., които качих за 6 месеца след нерви. Направо все едно си изкарах една бременност, само дето резултата го няма  Cry. Споделете някой изпитан метод за отслабване (който дано не съм пробвала още). Имам чувството, че нищо не ми помага. И да ям като ненаситно прасенце, и да гладувам - никакъв резултат. Притеснявам се, че ако забременея (дай боже, все пак) и започна да качвам от тези килограми, както съм с високо кръвно, може да стане лошо и за мен и за бебето. Мислите ли че може да е някакъв проблем с хормоните? Нещо съм се зачудила в последно време и за това. Половите хормони си изследвах и са добре, но си мисля дали може да има връзка с щитовидната жлеза?

# 72
  • Мнения: 3 634
Свеки ни беше на гости... И да ви кажа, шашнах се като се прибрах от нощната смяна на другата сутрин... Свеки спала на едно легло с Оливер. Беше много трогната, че той я гушкал и стискал за врата цяла нощ. И все искаше той да й седи в скута и го целуваше... аз направо изпаднах в див възторг. Никога преди не съм я виждала да се държи така с Оливер...
И ми беше изчистила къщата, запретна ръкави и дори и кухненския прозорец ми изми, за мой най- голям ужас. Кой знае сега какво си мисли за мене... Ама пък аз съм й много благодарна и изведнъж много я заобичах...

Ама с Финчо как се скараха...

# 73
  • Враца
  • Мнения: 5 201
Гери, май не е било толкова лошо гостуването на свеки Stuck Out Tongue .
може пак да я поканиш скоро.
Tintiri, щом половите ти хормони са ок, това е много добре. за щитовидната не знам много.
колкото до кг и аз си трупнах отгоре откакто сме женени, а и покрай всички проблеми. това уви не е извинение Embarassed

# 74
  • Мнения: 1 071
къде сте бе момичета,цяла седмица не ви засичам в чата и съм мноооого нещастна.....
 Tired Face  Banghead

# 75
  • Мнения: 3 634
Иви мила, sorry... Аз си спуках дупека от работа, повечето от която беше нощна смяна. Не съм дори смогнала да припаря до таз машина, и вчера когато вече успях да седна тук за малко веднага бях нападната с въпроси: кога ще се махаш, няма ли да ходиш да спиш...

Тази седмица ще се опитам да съм в чата винаги когато мога.

Общи условия

Активация на акаунт