Не иска да играе с кукли

  • 2 818
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 39 746
Despina има го този момент за куклите
Мойта е на 4. Миналата нова година я питам какво иска да й донесе дядо Коледа, отговор
"кола и влак"
"а кукла"
"е, добре, може и кукла"
сега играта с куклите е да ги съблича и облича, повечето са с трапанирани глави и извадени очи

# 16
  • Мнения: 1 533
Деска, с каквото иска, с такова да си играе. Тъкмо ще спестите от разход за Барбита Grinning

# 17
  • Варна
  • Мнения: 5 526
Благодаря ви за отговорите момичета.
Успокоихте ме, че не е само у дома така.
Мен много ме хваща яд като награби една камара пръчки по улиците и иска да си играе с тях.
А за куклите попитах, защото аз като дете много си играех с кукли, обличах ги, събличах ги, хранех ги, карах баба да им шие рокли, а това малкото само врещи "никакви куклички не искаам".

# 18
  • Мнения: 1 798
Цитат на: Iv
Че защо трябва да играе точно с кукли?

Така е Rolling Eyes като малка аз също не съм си играла с кукли и никога не са ми били интересни Rolling Eyes

# 19
  • Варна
  • Мнения: 332
И моята дъщеря малко си играе с кукли, но много обича плюшени играчки. Любимата й е една голяма или както тя я нарича дебела мишка Simple Smile. И напоследък е много интересна, защото разиграва театри, казва ще ми викате мишка, котка, лъвче или каквото си избере. Последния път като беше болна отиваме при докторката и тя й вика ела тук мишленце, а тя отговаря сериозно аз съм котка как ще съм мишка Simple Smile.

# 20
  • Мнения: 4 244
Моята е на периоди
Има си една Baby Born и си поръча от дядо Коледа легло за него и разни дрешки за преобличане. Занимава се 2 седмици, след което го остави в ъгъла. Мина време, пак се сети и пак така.

Не съм я питала дали иска да играе с кукли, просто и я бях купила и я оставих сама да избере дали ще играе с нея. Нямаше да се ядосвам никога ако не искаше да играе с нея. Иначе обича да реди пъзели, да рисува и да играе с пластелин. там намира по голямо удоволствие или с брат си да редят строител Лего или да бутат из стаята си колички и камиончета

Оставете децата да имат право на избор, така имайки това си право ще могат да придобият играейки много и разнообразни качества, освен майчинския инстинки при играта с кукли
В нашето общество на този етап изискванията са се променили и към децата ни, те самите проявяват различни преедочитания от тези в нашите детски години и не можем да очакваме същите интереси към игрите

Извинявайте, пак си начесах клавиатурата
Дано да съм ви била полезна

# 21
  • Мнения: 4 390
Не.
Играе с различни плюшени играчки, които бута с количката си.
Куклите са й интересни, ако пеят и то дотогава, докато види сметката на механизма.
На почит у нас от известно време са строител, джип и йоника.

# 22
  • Мнения: 2 978
Детето само ще си реши.
Аз никога не съм играла с кукли.
Виж плюшени играчки колко искаш има в нас, както и пъзели. #Milti  Wink

Общи условия

Активация на акаунт