Обувки за прохождане!

  • 674
  • 12
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 437
Незнам дали темата е за тук и ако не е моля модераторите да я преместят.
Синът ми е почти на 8 м. и започва да ходи като го държа. Вкъщи е бос, но навън няма как, а обувките които има са буйки за красота в количката. Днес прави крачки с едни маратонки, но ме е страх да не му се изкривят крачетата и затома питам какви обувки трябва да купя? Какво е важното да се гледа и само КиК ли имат буйки за прохождане?

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 10 340
На КК буйките за прохождане са хубави.Ние имаме такива и дори в проходилката е с тях - никога не го пускам бос.Аз специално съм много доволна от тях.Има и по-евтини но аз специално държа обувките на детето да са хубави докато  проходи и му се оформи крачето.След това и на по-обикновени мога да мина (не че КК са върха на сладоледа но все пак  Peace )

# 2
  • София
  • Мнения: 43 904
http://www.bg-mamma.com/site/content/view/918/63/

не съм купувала буйки за прохождане на детето. той проходи сам, в къщи бос, като се пусна да ходи и навън му взех направо едни обувчици на paqpa.

КиК изобщо като марка освен пантофите им и то по-скъпите модели, за мен лично са доста кофти неща...

# 3
  • Мнения: 1 230
Точно преди 2 дни взехме буйки на КиК. Единствения недостатък за мен е твърде широкия отвор около глезена. Не знам дали и при друите деца е така, но моята може да си измъкне буйките сама.
Гледах и други модели на други фирми, но естествена кожа и мека подметка никъде не намерих на подобна цена (КиК са 15 лв). Иначе има и други нелоши с подсилен форт, но материалите са  Sick А 50 лв за обувки за прохождане според мен е скъпо - само след месец и нещо като тръгне да ходи стабилно вече ще има нужда от друг тип обувка (че и по-голяма  Mr. Green)

# 4
  • София
  • Мнения: 43 904
Drozi не е задължително, синът ми проходи на 9 месеца, тогава носеше 18 номер сега е 20, те.е с всеки сезон му купувам един номер по-големи, така че за мен си оправдават парите.
а това, че е широко около глезена не е хубаво. надали е и много удобно. това им е основния проблем на тези буйки на КК - направени са за деца с широки и пухени стъпала...вие явно сте с по-финни.

# 5
  • Мнения: 1 230
Направо съм се видяла в чудо. Крачето й съответства на 19 номер, но глезена - не. Само преди 3 месеца беше 17 номер. Щура работа  newsm78

# 6
  • София
  • Мнения: 43 904
търсете обувки , които да й паснат, при нас най-доброто решение беше такива, които се стягат с лепка и може да се контрулира ширината при глезена по този начин....просто явно буйките не са решението за вас....

# 7
  • София
  • Мнения: 2 437
Благодаря ви! Значи доколкото разбрах важното е на глезена да е точно т.е. добре да го обхваща така ли? А петата трябва ли да е подсилена?

# 8
  • Мнения: 1 230
Да - на това му казват подсилен форт  Peace

# 9
  • София
  • Мнения: 43 904
да всъщност това е най-важно петичката да е твърда и подметката мека....вече за свод и да обхващат глезена  не е задължително.

# 10
  • Мнения: 239
Ако не те притеснява цената можеш да провериш в GEOX-обувките им са невероятни и има за всяка възраст!

# 11
Правих проучване навремето и стигнах до извода че буйките на Колев и Колев са най-подходящи. Имат един недостатък само, много се отпуска кожата с времето.

# 12
  • Мнения: 4 496
И аз купувах К&К,вярно е за кожата,че се отпуска,но после купих от техните с по-твърдата подметка и нямаше проблем.

Общи условия

Активация на акаунт