До майките имащи количка Cam Portofino

  • 13 198
  • 27
  •   1
Отговори
  • Мнения: 225
 Здравейте. Търся информация за тази количка и най-вече дали е подходяща за новородено бебе-  http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=3296
 Видях, че пише че има хоризонтално положение и за възраст е посочено 0+, но все пак искам и вашето мнение.

# 1
  • Мнения: 3 457
защото виждам ,че никой не то отговяря та да ти побутна темата HugПо принцип има пълно легнало положение  Peace

# 2
  • Мнения: 1 298
Според мен става.Щом пише 0+ и има хоризонтално положение  Peace

# 3
  • София
  • Мнения: 43 903
става, теб защо те притеснява?

# 4
  • Мнения: 225
 Ами защото съм я виждала само в нет-а, а количка по интернет със сигурност няма да поръчам и  мисълта ми беше- ако ще я издирвам по магазините,  поне да знам дали ще ми свърши работа за новородено августовско бебе  Simple Smile  Благодаря

# 5
  • Варна
  • Мнения: 1 471
Ами защото съм я виждала само в нет-а, а количка по интернет със сигурност няма да поръчам и  мисълта ми беше- ако ще я издирвам по магазините,  поне да знам дали ще ми свърши работа за новородено августовско бебе  Simple Smile  Благодаря

Като я търсиш по магазините имай предвид, че КАМ "ПОРТОФИНО" и НЕО НАТО "ПИУМА" са една и съща количка, разликата е само в десените.

# 6
  • Мнения: 225
 Мерси, Рошко  Laughing имате ли поне една от двете в магазина в "Чайка"?

# 7
  • Варна
  • Мнения: 567
Аз не съм магазин Рошко, но мога да ти кажа че Пиумата я има в магазина!

# 8
  • Мнения: 225
Аз не съм магазин Рошко, но мога да ти кажа че Пиумата я има в магазина!
Мерси. а според теб, щом си я виждала става ли за новородено?

# 9
  • Варна
  • Мнения: 567
Да става има напълно легнало положение, много е лека и цветовете са много сладки! Трябва да я видиш! 

# 10
  • Варна
  • Мнения: 1 471
Мерси, Рошко  Laughing имате ли поне една от двете в магазина в "Чайка"?

Аз не съм магазин Рошко, но мога да ти кажа че Пиумата я има в магазина!

Благодаря lolii !
Да може да видите в магазина ни Нео Нато "Пиума", цената й е 285 лв.

# 11
  • Мнения: 15 221
и аз исках да купувам такава количка, но се отказах. тя става за новородено, но пък е къса отпред и бързо ще му стане малка на бебчето. освен това чувалчето се захваща по-напред и не покрива хубаво цялото бебе, а твоето щом ще се ражда през август според мен му трябва малко по-плътна количка, която да ви върши работа и през зимата. Освен това не е хубаво количката да е прекалено лека, защото когато детето поотрасне малко и започне да натежава, при по-рязко движение може да се обърне - тези неща са ми разяснени от продавачка в магазин. помисли си хубаво. успех   bouquet

# 12
  • София
  • Мнения: 43 903
и аз исках да купувам такава количка, но се отказах. тя става за новородено, но пък е къса отпред и бързо ще му стане малка на бебчето. освен това чувалчето се захваща по-напред и не покрива хубаво цялото бебе, а твоето щом ще се ражда през август според мен му трябва малко по-плътна количка, която да ви върши работа и през зимата. Освен това не е хубаво количката да е прекалено лека, защото когато детето поотрасне малко и започне да натежава, при по-рязко движение може да се обърне - тези неща са ми разяснени от продавачка в магазин. помисли си хубаво. успех   bouquet

стига бе, що за количка ще е ако се обръща от бебе....сегашната ни е 6 кг и малкия при все , че вече не е толков малък никога не се е обръщал....
леките колички, по-точно ако не са с добри гуми и амортисьори по тези улици бебето като още е малко и не тежи ще го друсат повече....

# 13
  • Мнения: 17 401
Чак да я обърне бебето... не ми се вярва. КОличката е много хубава, става за новородено, но е къса, тясна и в легнало положение няма достъп до коша за багаж. Ако тези неща не ти пречат- купувай смело Wink

# 14
  • Мнения: 455
.... КОличката е много хубава, става за новородено, но е къса, тясна и в легнало положение няма достъп до коша за багаж.
Аз също се бях спряла на този вариант, най-вече защото е много лека и цената е преимлива. Но се отказах точно поради горе описаните причини. Това, че е къса и тясна означава, че няма да можеш да я ползваш дълго време. А другото лято детето ти, живот и здраве ще е около годинка, а на тази възраст те  доста често спят в количките навън. Просто няма да му е много конфортно, особено ако е по-едричко.

Общи условия

Активация на акаунт