Отговори
# 285
  • Мнения: 600
Мами, тази вечер ми се обади Ани Бани, беше много притеснена и плачеше, защото бебчо засукал от нея на първото кърмене, но при второто и третото засмуквал и пускал. Тъй като не съм с голям опит в кърменето не можах да й дам кой знае какви съвети. Опитах се поне да я поуспокоя, дано да съм успяла. Батерията на телефона й падна и не можахме да говорим много. Искам да помоля някоя от вас, която е с повече опит в кърменето да й се обади утре и да й даде някой съвет, да я успокои. В болницата не са й дали никакви съвети, просто са й оставили бебето и толкова. Посъветвах я да поговори с майката, с което са в една стая, тя била с опит, т.е. това й било второ детенце.

# 286
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 223
Дани и аз не мога да съм от помощ , дано Мимито  прочете това , всъщност сега ще и пиша да и се обади да я успокои Hug

# 287
  • Мнения: 2 897
Дани,при секциото коластрата ''слиза'' по-късно.При мен-на третия ден чак,след като Боби се роди.Да не би да е това причината?Кажи й да не се притеснява,ще засуче юнакът-има такива бебенца,но това не е нещо ненормално.
Дано и Правдето се включи.Ще пиша и на Мъни Peace

# 288
  • Мнения: 2 614
Здравейте, момичета!
Мимито вече е дала съвети на Аничка, тя е толкова щастлива, много се радвам за нея!
Иначе ние сме добре!
Елси, къде си с разказа за морето и снимките!
Тане, пиши как я карате и как мна днешния ден?

Дано довечера ми остане повечко време да кача и аз снимки и да покажа!

Поздрави и приятна седмица на всички!  Hug  bouquet Heart Eyes

# 289
  • Мнения: 2 897
Правде,супер,много се радвам!!! Heart Eyes
Мимиbouquet
Момичета,пускам новата тема.Освен Мимис,никой не си каза предпочитанията за заглавие.Реших да е това на Ели-на мен ми харесва повече от моето Peace

# 290
  • Мнения: 1 666
Ще ви напиша за морето и снимки ще приложа... но незнам кога... от вчера съм с температура и се чувствам разглобена и смазана.

# 291
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Обадих се на Ани всичко е наред вече!
Благодаря на всички които са загрижени за Аничка  bouquet  bouquet  bouquet

Само искам да кажа че не е важно дали си секцио или нормално раждаща жена. За коластрата/кърмата е важо кога ще се сложи бебето на гърда!!!!!Колкото по - рано толкова по - добре. Но Влади два дни са го хранили с шише, защото такава е практиката от 100 години в болницата. И никой не му пука за новостите!
Катя засука на 6тия час. Не е яла коктейли от АМ освен един път когато имах газова криза. И си сучеше магарето и не е била гладна.
Важното е какво мисли майката каква е нагласата и за кърмене и от желанието на персонала да не ти се меси в живота!  bouquet

# 292
  • Мнения: 2 614
Цвети,  Heart Eyes Hug
Елси, да оздравяваш, и никакво предаване на Т и вируси! Целувки на Фараона!

Тъкмо щях да пиша за секциото и кърменето, ама Мими ме е изпреварила  Mr. Green. Коластра по принцип има от начлото на бремеността, а причината да НЕ слезе веднага след раждането, е че дават дечицата около втория ден. Но няма да се разпростирам, че ще трябва да ми местят постинга в кърмаческия  Mr. Green

Зори, аз предпочитания за заглавийце нямам, всичките ми харесват и повода ми харесва, така, че което решиш, него сложи!  Peace

# 293
  • Мнения: 2 897
Това беше най-трудно пуснатата тема CrazyС висящия и мрънкащ на врата ми Борислав.Излизаме навън Sunglasses

Новата тема!

Общи условия

Активация на акаунт