И пак за гърдите след Достинекс !!!

  • 1 233
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 045
Мами моля ви помагайте. Цяла седмица стана , тази моята гърда не омеква  #Puppy dog Омекна само от външната страна но от вътрашната имам чувството че се втвърди още повече ! А от днес ме боли адски ooooh!  Почна да ме обзема паника да не направя някой мастит или нещо друго... Моля ви пак , кажете ми нормално ли е ? И вие ли бяхте така ?

# 1
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 698
Трябва да се консултираш с лекар, а до тогава слагай ледени кърпи от фризера (добре изцедени големи тензухи Rolling Eyes пъхнати да замръзнат).

# 2
  • София
  • Мнения: 8 272
ДА и аз съм да се обадиша лекаря.

# 3
  • Мнения: 1 800
Имаш ли температура? А червени петна по гърдите? Усещаш ли бучки?

# 4
  • Мнения: 1 045
Миленка нито едно от трите. Може би нещо от типа на бучки но след лек масаж в банята се разнесоха и покапа малко повече кърма Rolling Eyes

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 5 617
Аз бях така няколко седмици. Бяха ми казали да не изцеждам гърдите и на определени места бяха се втвърдили здраво и ме боляха. Така де цялата гърда е мека, а на едно място бучка. Хванах помпата и потече кърма. Така се получи един два пъти и после престана.

# 6
  • Мнения: 5 241
Някоко дена и на мен ми тече кърмата като влизах в банята,но не съм цедила,освен ако не ме болеше много.
Desika колко хапченца изпи вече и спря ли кърмата  Confused:

# 7
  • Мнения: 1 045
Ох пооправи се малко положението  Whistling Изпих 4 таблетки Достинекс , две опаковки витамин В6 и изхабих една зелка  Laughing Омекна най-накрая таз гърда ама голяма шаш и паника беше  Crazy  Сега чакам да се уеднаквят напълно , че най-накрая да си купя едно сутиенче което естествено ще бъде с повдигащ ефект smile3521  Кърмата ми спря и сега ще почвам да се мажа с Контратубекс че да залича и стриите...

Общи условия

Активация на акаунт