Дъжд ли вали, слънце ли грее, ЮНЧЕто наше на воля дивее!

  • 19 164
  • 289
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 698
Мерси за пожеланията, много, много Hug за вас.

# 31
  • Мнения: 516
Привет!
Мимес, Честит празник  bouquet
Нека всички да си носят със здраве именцето Hug

# 32
  • Мнения: 734
Мимес, честит имен ден! Да ти носи здраве и късмет името!

Хот, първото ако е на татакото с Дж, второто ще е на бабата с Н;) ако първото не е на таткото второто остава Джоел.
Аз тази сутрин се събудих с една Виктория в главата;) мъжа ми каза че типично в мой стил накрая съм давала идеи с всички останали букви от азбуката както започнахме в началото;)

кажете нещо за децата, какви маймунджелъци правят?

# 33
  • Мнения: 1 698
Петя, като ти гледам лентичката, скоро еееееееееееееееее Hug Hug Hug. Дай снимчица да те видя колко е пораснало коремчето Heart Eyes.

# 34
  • Мнения: 592
Честит имен ден на mimes - да си жива и здрава, много усмивки, щастие и късмет ти пожелавам. Весело изкарване на празника.

Петя наистина лентичката много напреднала Simple Smile малко остава още Simple Smile Аз съм в Чикаго - до не знам си кога... болна тема. Не се спотайвай ами ни покажи хубавото коремче и прекрасната бъдеща кака.
По този повод - тъкмо получих днес снимки на малката и тати дето ходили на рожден ден на една приятелка. Двете с Марина явно много се разбират и тати и мамата на Ели казват че голяма игра падало като са заедно Simple Smile черпя ви с малко усмивки: http://community.webshots.com/user/CharmingMarina - summer 2007 - мисля от 3-та страничка започват Simple Smile

# 35
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 179
Добро утро Hug
Ние вчера, надвечер се върнахме. Много хубаво беше. Видяхме се за малко на плажа с Изабела и Боби - докато не се скараха и почти сбиха за ръчката на едно водно колело. Снимки не съм качвала още, като ги кача - ще ги покажа. Иначе си имам и още едно християнче вече. Кръщенето беше в Троянския манастир. Спахме в един комплекс "Край реката" - в Балканец, до Троян.
Като имам време, ще пиша повече Heart Eyes Hug

# 36
  • Варна
  • Мнения: 974
Уелкъм на Ели,
Хайде да пием кафенце:)
Хотче, Велизара хич не разбира от полове, но за бебето знае. И е категорична че няма да му дава играчките си...евентуално дрешките ама в нашия случай се обезмисля. Laughing Иначе аз съм добре доколкото това е възможно. Вчера следобяд си бяхме легнали с Вава на се гушкаме както тя казва (много държи да не спи, а да се гушим) та такък шут ми заби в корема че свят ми се зави #Crazy....ама какво да правиш не разбира милата.
Хайде лек ден.

# 37
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 179
Сминките са долу, в www-то  Hug

# 38
  • plovdiv
  • Мнения: 350
Привет! Hug
Отбивам се само да кажа, че сме живи и здрави Simple SmileСлед почивката ме засипаха с работа, а започнах и шофьорски курсове CrazyВлезнах в едни дълбоки коловози и няма излизане, но ще ви навестявам винаги, когато мога Wink
Джангъл, което и име да изберете, то ще се превърне в едно от двете (засега) най-любими! За Виктория вече знаеш, а с Дж на мен лично три женски ми харесват Gillian (Джилиън), Jocelyn (Джослин) и Jasmine (Джасмин). Последното дори ми ухае Simple Smile Целувки и кураж на старт-финалната права!
Хот Ели, преди време гледах снимките от РД на Емма - много е чаровна! Чакам ви да дойдете в Пловдив. Hug
Ще почета малко назад и ще  разгледам снимките...
Прегръщам ви всички! Целувки и на малките-големи човечета! Hug Heart Eyes

# 39
  • София
  • Мнения: 2 164
И е категорична че няма да му дава играчките си...
Хи-хи  Laughing И моята разбойница е същата, нищо не си дава, обаче всичко е "на Емма"  Mr. Green. Измислихте ли име, как ще раждаш? Помня, че и тебе те беше много шубе от ест. раждане като мен. Пусни някоя снимка с коремче  Wink

Ели със звездички, добре си се завърнала  Hug Кога ще пием бира  Mr. Green Много добре изглеждаш с по-дълга коса, да не си посмяла да се подстрижеш  Naughty И ме зариби с това Балканец, давай инфо, че нямам време да търся  ooooh!

Чао и целувки на всички  Heart Eyes Други снимки не успях да разгледам  Rolling Eyes

Аааа, Маги  Hug, радвам се, че се появи! Как сте?

# 40
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 179
Хотче, засега поне мисля така да я поддържам косата - по-дълга няма да я изтърпя Mr. Green
Ето сайта - съвсем ново е, за догодина казаха, че и детска площадка ще има. Много ни хареса. Бира ще пием когато кажеш Sunglasses

Моите вече се бият за играчки - Гого не ги дава и е станал голям побойник, Ради му отвръща и лудницата е пълна.

# 41
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Жестоки снимки! Маринка е невероятно чаровно детенце!

Ели, вие наа Богородица ли кръстихте Гого? Май се е поуплашил от попа, а? Сладур малък!

# 42
  • plovdiv
  • Мнения: 350
*Ели*, да ти е живо и здраво новопокръстеното! Simple Smile Снимките са чудесни!
Хот Ели , добре сме, благодаря! Васко е много любвеобилен и усмихнат. Голямата страст са му превозните средства. Задава въпроси с Къде?, Защо?, Кой? Обича да му четем и пеем със София, а той да танцува и приглася Simple SmileКупонът е пълен - от събуждането ми до заспиването ми, ежедневието ми е изпълнено с много емоции и Слава Богу, в по-голямата си част са приятни.
Ти как си? Работата? Емма освен че е твоя "разбойница" Laughing, си мисля, че е развила доста изтънчени умения, а? Heart Eyes
SadMamma, Марина е просто прекрасна! Heart Eyes

Ето малко снимки и от "нашето" море: http://good-times.webshots.com/album/559875250wKycLf

Последна редакция: чт, 16 авг 2007, 14:34 от maggie

# 43
  • Мнения: 592
Нямам търпение да разгледам снимките - ама трябва да бягам на работа сега - довечера ще наваксам - само спрях да пожелая приятен ден на всички, тоест вечер при вас вече Simple Smile Целувки на дечицата

# 44
  • plovdiv
  • Мнения: 350
Приятна и ползотворна работа!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт