В Разград и в добро или зло,все сме си заедно !

  • 8 267
  • 294
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 201
Да се запиша и аз в новата тема. Тези дни нямах нет и затова не съм се вясвала.
Поздрави на всички!

# 31
  • Мнения: 500
Добре завърнали се на всички мами!Марго,нали сме една партия... Wink

# 32
  • Мнения: 271
Ей вие записващите се, давайте повече инфо, какво правите,как го правитеи т.н. Това е шегувка де, че ми е скучно, бавно върви темата.

# 33
  • Мнения: 500
Ей вие записващите се, давайте повече инфо, какво правите,как го правитеи т.н. Това е шегувка де, че ми е скучно, бавно върви темата.
Всичко правим,добре го правим..... Mr. GreenАм,ти как си?Тоз месец май не си ходила до НОИ? Joy

# 34
  • Мнения: 500
Добро утро!По кафенце?А закусчица?

# 35
  • Мнения: 271
Ей вие записващите се, давайте повече инфо, какво правите,как го правитеи т.н. Това е шегувка де, че ми е скучно, бавно върви темата.
Всичко правим,добре го правим..... Mr. GreenАм,ти как си?Тоз месец май не си ходила до НОИ? Joy
Да бе да, ходих си, но по едни потайни пътеки  Joy Laughing, да ме хванеш.
Таз закусчица направо на обед ми прилича, но кафе ще си взема.

# 36
  • Разград-София
  • Мнения: 273
Здравейте момичета и аз се завърнах.  bouquet
Хубаво беше,малко беше ама и вече ми се връщаше де.
Днес като за последно се поопекох доста сега  ще спя на закачалка. Joy
Сега ще чета после пак ще пиша. Wink


Oхооо ти се завърнаа  Hug Hug Hug  Как си изкарахте ??!?  Дай да видим снимкиии  Crazy Crazy


Хайде и от мен по кафенце днес да сте по босри и да пишете повече   Flutter



Ето и закуско-обяд  Joy

# 37
  • Мнения: 227
Добро утро.
Аз още не мога да вляза в час а утре отново заминавам.
Докато видя малчо докато малко изчистя дойде време пак да заминавам.Като ви чета доста съм изпуснала.
Добре дошли на всички нови мами.
Честито на патерици на всички рожденици.
И бързо възстановяване на Хриси на мъжа и.
Чао на всички за сега отивам да се стяга отново за път лек ден на всички.

# 38
  • Мнения: 52
Да се похваля! Ще се омъжвам в началото на ноември месец.Притеснява ме единственно факта,че ще имам голямо коремче  JoyНезнам дали е  уместно даже да правим сватбата тогава или да изчакаме докато бебка се роди.Дайте ми съвет! Embarassed

# 39
  • Мнения: 271
Аз знам за много жени, които на сватбата си са били бременни. Малко ще ограничиш танците и алкохола и всичко ще наред. А забравих да кажа ЧЕСТОТО!!!
А защо сватбата не я направите по-рано?

# 40
  • Мнения: 500
Да се похваля! Ще се омъжвам в началото на ноември месец.Притеснява ме единственно факта,че ще имам голямо коремче  JoyНезнам дали е  уместно даже да правим сватбата тогава или да изчакаме докато бебка се роди.Дайте ми съвет! Embarassed
И аз се оказах бременна на сватбата ни...Ми тъй се получи.Като си дойдохме август месец за море и за последни уточнения по сватбата и .....сме направили и бебето(5август)А сме бракувани на 4.10.2003.Даже май и на втората ни сватба(нямаме църковен брак-решила съм до година,като направим 5 год)ще съм тъй......както вървят работите..... Joy Joy JoyКарай да е весело и умната с танците и алкохола,както ти е казала Тоничка!Ставайки дума за нея-другия път,през мойта пътека да минеш! Mr. Green

# 41
  • Разград-София
  • Мнения: 273
Даже май и на втората ни сватба(нямаме църковен брак-решила съм до година,като направим 5 год)ще съм тъй......както вървят работите..... Joy Joy Joy

А дано де ! Дал бог   Hug


Да се похваля! Ще се омъжвам в началото на ноември месец.Притеснява ме единственно факта,че ще имам голямо коремче  JoyНезнам дали е  уместно даже да правим сватбата тогава или да изчакаме докато бебка се роди.Дайте ми съвет! Embarassed

Ели аз подкрепям Мирката и Тоничка ! Карай да е весело ,а па че си била малко заоблена то не пречи.Една жена е най-красива когато е бременна  Hug

# 42
  • Мнения: 52
Ами няма как по-рано всичко е заето навсякъде сватби... LaughingЗа танците със сигурност ще внимавам а чаша шампанско няма да ми навреди WinkНадявам се това да е най-щастливият ми ден преди раждането на дъщеря ни Hug

# 43
  • Мнения: 271
Мирка, кои работи вървят нататък бе, дай разяснения. Че нали по твоя път ще минавам Joy

# 44
  • Мнения: 500
Мирка, кои работи вървят нататък бе, дай разяснения. Че нали по твоя път ще минавам Joy
Ами,за сега не се очертава бебе,пък май вторите по-трудно ставали от първите,че де да знам..загубих си мисълта,а ти следиш ли ми я?? Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт