Оги за белите забрави! Най-послушно ЮЛЧЕ ти бъди!!!

  • 16 692
  • 299
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 1 004
Здравейте момичета
Не съм се включвала отдавна но нямам и време
Искам тук да ви попитам дали някой се е сблъсквал с АД или някакви подобни червени петна по бузите?
Какво сте направили къде сте ходили ако случайно някой е имал такъв проблем, че малката ми е с такива проблеми цял месец?

# 286
  • Мнения: 3 116
Здравей Зайо Simple Smile

Мая е с червени петна на бузите от 6 месечна възраст, кожата и там е някакси на  пъпчици. Мазах ги, диети, не можахме да изолираме проблема. Сега като я заглеждам този проблем започва да отшумява и като че ли бузите и вече са малко по-спокойни. Казват че се израства докъм 3 годишна възраст  newsm78

# 287
  • Мнения: 1 004
Уф дано, незнам, мислех да я водя на лекар..страх ме е че се провокира от храна, и вече съм почти убедена че едно от нещата е телешко..имаш ли нещо против да я снимам и да ти покажа как изглеждат да кажеш дали е същото при вас било  Rolling Eyes

На Вени честито!!  bouquet
Малее супер, много ти се радвам че ще имаш 3то детенце, моята мечта беше да имам 3, но все повече си остава само мечта, нямам нито време, нито нерви засега  Sad

Дени иначе също вече е с гащи, само нощта с пампа, но понякога се изпуска, напикава се в гащите, както и рядко се изаква в тях..

# 288
  • Мнения: 3 116
Зайо снимай, аз ще потърся снимка на Мая да я видиш, дано да намеря подходяща

# 289
  • Мнения: 3 116
Зайо намерих снимка на Мая, обаче bgphoto не работи и не мога да я кача да я видиш, така че дай емайл да ти я пратя, ако искаш и на лични Wink

# 290
  • Мнения: 1 878
Мацки айде една почерпка от нас, че баткото ни днес е рожденник  Hug



при това собственоръчно приготвена  Blush

# 291
  • Мнения: 3 926
Съни - ПРЕЛЕСТ!!! ПРевъзходно си се справила Hug Да ви е жив и здрав баткото и дано скоро тръгне на училище Wink Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 292
  • Мнения: 496
Олее, Съни, браво  Peace Много хубава торта си направила, направо ти завиждам  Flutter Hug Да ти е жив и здрав големия батко и много усмивки да ти носи Peace Е, че не ходи ли вече на училище  newsm78

# 293
  • София
  • Мнения: 9 900
Съни, да ти е жив и здрав сладура!

# 294
  • Мнения: 22
Съни, честит празник и от мен! Да ти е жив и здрав баткото и много щастие му желая!  bouquet много вкусна изглежда тортата.......

# 295
  • Мнения: 3 926
Бубка, ходи, ама в БГ учителите стачкуват от началото на учебната година. И както върви ще се обяви за нулева, защото няма да отстъпят, докато не им се изпълнят исканията Confused

# 296
  • Мнения: 669
Съни да ти е живо и здраво детенце.
Тортата ти е супер - не може да се познае, че е собственоръчно направена. Браво.

Ей с тази стачка горките дечица много ги прецакаха. Най - неоправданите са първолаците и седмокласниците. Моят племенник е пръвокласник и с такова желание ходи първите дни, и сега само за това си говори, кога пак ще ходи на училище. А после, ако все пак не се анулира годината - как ще наваксат изпуснатия материал, като все още нямат никакви навици за учене, камоли давзимат материал накуп. Много ме е яд. А пък седмокласниците - как ще кандитадстват и ще се подготвят и едновременно с това да наваксат изпуснатото. Ужас.
В тази сбъркана държава нищо няма да се оправи скоро.
Но на учителите много ме е яд, и въпреки, че имат право до известна степен в никакъв случай не ги оправдавам в исканията им. Но това е друга тема ...........

# 297
  • Мнения: 3 926
Краси, ако анулират годината просто няма да ходят на училище една година и догодина си започват пак от класа, в който е трябвало да бъдат. Няма да има прием нито в гимназиите, нито в университетите. Всъщност университетските преподаватели в момента са в период на изчакване, за да видят на къде ще тръгнат нещата и също се готвят за стачка, ако така и така ще се анулира годината.
Изобщо нещата са доста сложни...

Отивам да пускам нова тема. Сега ще творя заглавие Wink

# 298
  • Мнения: 1 878
Мерсаж за поздравите  Hug купона днес беше кратък - разходка до МакДоналдс  ooooh!(колкото аз го мразя, толкова тия дечурлига откачат по него) и сега в леглото, защото в нашето у-ще първи клас си ходят и си учат помалкои  не стачкуват, ама от дургата седмица и те ще се включат в стачката ако все така продължават да не им обръщат необходимото за поолжението внимание  Thinking просто се чудя на това правителство, уж социално ориентирани, а един куп антисоциални действия и бездействия си организираха  ooooh!

Ох дано не анулират цялата година, че ще обърнат доста неща с краката нагоре  ooooh!


Айде за следващия общ купон с Ася ще месиме торти  Mr. Green

# 299
  • Мнения: 3 926
Пиши в новата тема, бе душа Hug
А що се отнася да следващия купон - сори, ама ако сме на клуб няма да може Sad Тортите трябва да са със сертификат. А такъв имат само купените от сладкарска верига. Вариант е да си купя някаква торта от Неделя и да й бодна сертификата върху моето произведение Mr. Green Шмекерлъции Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт