Имате ли го

  • 3 667
  • 93
  •   1
Отговори
  • Мнения: 920
Да знам как да се отнасям. Не бих искала да обидя никого.
Но разбрах, че на някои липсва.

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Даааааа

# 2
  • Мнения: 3 423
Всеки го има, но в различна степен.

# 3
  • Мнения: 920
Всеки го има, но в различна степен.

Май всеки си мисли, че го има.

# 4
  • Мнения: 3 423
Гоцке, нашият хумор за германците е
сексистки, техният пък според нас липсва.
Всичко е въпрос на гледна точка.
И всеки има чувство за хумор! Дори и ти!

# 5
  • Мнения: 2 353
  Всеки мисли, че има страхотно чувство за хумор, аз също.

# 6
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Нямам. Откъде да си купя?
П.П. Знам, знам, от мола!  bowuu

# 7
  • Мнения: 7 109
Всеки го има, но в различна степен.
При някои степента е на вдлъбнатост.
Май имам - да, леко английско. Нося на майтап, но моя хумор понякога само аз си го разбирам. И шепа просветени.  Grinning

# 8
  • UK
  • Мнения: 3 959
Как можеш да разбереш че нямаш чувство за хумор като нещата, които не са ти смешни просто не са и това е. Не го отдаваш на липса на чувство за хумор... Има неща, които не са смешни, как може да си способен да различиш едното от другото. Аз си имам чувство за хумор, поне така си мисля, а и други са ми го казвали. Но има ситуации, в които всякакво такова е неуместно. Или невъзможно.

# 9
  • Мнения: 1 329
Имам да....

# 10
  • Мнения: 2 070
Не знам.. Тия опции нещо...  newsm78
Аз схващам всякакви шеги, не се засягам, ако някой с мен се бъзика, но дали аз мога да разсмея някой - трябва да кажат хората, които общуват с мен. Не бих казала, че съм душата на компанията, но пък бащата на Яна ме намира за забавна. Наще да речем не ке кефят на английски сериали, а на мен са ми много смешни... Нали чувство за хумор не означава само да можеш да разсмваш, а и да оценяваш и разбираш разните му там смешки.

# 11
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 073
Ако това означава да носиш на майтап и да се бъзикаш с другите - да, имам го Flutter
Наблюденията ми са, че в бг мамата 90% от потребителите са със сходно на моето чувство на хумор. Ето защо не съм в Датата Mr. Green Останалите 10% - в началото много ме дразнеха, но вече не им обръщам впечЕтление

# 12
  • София
  • Мнения: 1 210
Чувството за хумор ми помага да не вземам много на сериозно нещата от живота, които не мога да променя. И ми е приятно да виждам смешното в разни ситуации, особено когато граничи с абсурда. А и хората обичат да са край мен-предполагам, че това е част от чара ми  Laughing
Хубавото е, че се самоиронизирам и нося на майтап. Не е много добре, ако не понасяш чувството за хумор на другите, когато е за твоя сметка.

# 13
  • Мнения: 25 558
Нямам. Откъде да си купя?
П.П. Знам, знам, от мола!  bowuu

Пък ние още си нямаме мол!  smile3518
Много скъпи им идвали нашенските наеми на софиЕнци и сие пишман-маркови бутици. Затова всички заралии сме люти и недоклатени! Ахам!  Rolling Eyes

Василиске, бъди хуманист, прати малко хумор и за нас!  Praynig

# 14
  • София
  • Мнения: 4 423
Имам  - голямо.

Общи условия

Активация на акаунт