АВГУСТинчето вече е на две - едно пораснало дете!

  • 17 433
  • 284
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 878
Ух, че сте  Hug явно ще се напъна нов маршрут да науча  Mr. Green - айде и от мен едно ОК за Борисовата, само че при условие че ми разясните подробностите от придвижването  Crazy. На Вени трябва да и имам тел. ще гледам да й звънна.

Утре сутринта (то май вече станало днес де  Shocked), апропо, ще съм в Южния парк с една бременлийка в 9тия (дето ще ме прави баба  Mr. Green) ще и разправям за нещата от живота  Mr. Green та ако някой е натам може да ме подкрепи в шашардисването на бременни  Crazy

Ай целувки и лека нощ от мен  Heart Eyes

# 31
  • Мнения: 1 808
Добро утро  Simple Smile
Та така - значи утре СРЕЩА В БОРИСОВАТА градинка 10-10:30ч. Направо да се чакаме на детската площадка с новите катерушки. Тя е голяма и хубава.
Съни, за пътя до там. Ако караш по Българията, свиваш на дясно на светофара преди стадиона В. Левски - по Драган Цанков. След това мисля беше първата пряка в ляво (има една авто къща на ъгъла), там завиваш, караш направо и има нещо като паркинг (паркираш, слизаш Sunglasses, гледаш да не забравиш децата в колата  Mr. Green). След това продължаваш пеш пак направо по алейката през горичката (минаваш едни пинг-понг маси, една лавка от дясно и продължаваш) ще излезеш направо на детската площадка  Grinning
Ако нещо не съм много ясна нека и друг да се включи в обяснението  Laughing
Хайде и да не се загубиш, пък ще те намерим  Sunglasses

# 32
  • Мнения: 179
Честит Рожден Ден!
На Валентин,Габриел,Симон,Мира и Вероника и на всички сладури,на които не съм честитила от предните дни!
Да са живи и здрави и много щастливи!
Честит Рожден Ден,Stansi!

# 33
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Става, за утре съм на линия в Борисовата градина с два броя малчугани! Simple Smile

Съни, Gigi  добре ти го е обяснила. От Драган Цветков като завиеш в пряката наляво, влизаш направо в Борисовата градина. Карай докато не стигнеш стадион Българска армия /500 метра е/ и пред него има паркинг. Слизаш и тръгваш по алейката само направо.

Ама мацки, аз се чудя, дали не е по-добре, първо да се срещнем при езерцето? Ако отидем направо на детската площадка ми се струва, че въобще няма да можем да се видим, а ще търчим след децата! Може да се срещнем на езерцето да си побъбрим малко и после да слезем надолу към площадката! Какво ще кажете, а?

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ВСИЧКИ РОДЕНИ ДНЕС СЛАДУРИ!

# 34
  • Мнения: 1 808
А сега ако ми уточните и кое езерце  newsm78 . Че едното е нагоре, което е пълно и нашия нама да мога да го отърва от него, а другото то не е езерце ами Ариана-та, където я ремонтират.
Казвайте къде да се чакаме, да не се разминем.

# 35
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Честит рожден ден на дечицата, родени днес!

Аз ви черпя с една тортичка по случай 3 години брак (не мога да повярвам). Crazy

# 36
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Juana , честито! Още 100по3 години щастлив семеен живот да имате с мнооого разбиране и любов! Heart Eyes А ние ще ви честитим всяка година! Grinning

Gigi аз си мислех за езерцето с лилиите, не за Арианата. Ама ако кажете и на площадката! Да се изкажат и другите които ще присъстват! Simple Smile

# 37
  • София
  • Мнения: 124
Знам, че съм ужасна, и аз предложих четвъртък, но утре имам организирано меропиятие от моят син, за което не се сетих. Ще ходим на вилата с негов съученик и майка му, няма как да откажа, сори. Embarassed

Все пак весело да изкарате и ако евентуално срещата отпадне за петък се включвам с бясна скорост.... Hug

# 38
  • София
  • Мнения: 3 676
ЕЕЕЕЙЙЙЙЙ- тук съм- как ще ме няма Crossing Arms
Днес Валето е рожденник и всички ви черпим виртуално,а утре ако не съм махмурлия Crazy  може и да се видим и на живо да ви почерпим  HugЩе прочета какво и къде сте решили и може и да се видим най-накрая
Отивам да се приготвям- че няма време за купона
  party023  party023  party023  party023  party023  party023  party023  party023  party023

# 39
  • Мнения: 1 878
Eeeeeeeeee, ами хайде тогава в петък - тамън ще се съберем поне 4-5 мами  Crazy - цяла лудница  Laughing , че то без друго се броим на пръсти ами като отпадне Нинка и Вени е на кантар заради махмурлука(който е сигурен  Mr. GreenCrossing Arms

ПЕТЪК а???  newsm78  на паркинга да ме посрещнете и от там да поемем на където кажат вещите по парка, че да не съ загубим с децата  Mr. Green Crazy Heart Eyes

Ей ама така добре сте ми обяснили маршрута, че даже бг мапса няма да гледам  Blush

# 40
  • Мнения: 1 878
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ГОЛЕМИЯ НИ ПРИЯТЕЛ ВАЛКО - ДА РАСТЕ ЗДРАВО ВЕСЕЛО И ПАЛАВО ДЕТЕ   Heart Eyes

А МАМА И ТАТИ ДА ГО СЛУШАТ И ЗАРАДВАТ СКОРО СЪС СЕСТРИЧКА  Wink

ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ КОИТО ДНЕС СИ ИМАТ ПОВОД ЗА ПРАЗНУВАНЕ 

# 41
  • Мнения: 1 808
Честит Рожден Ден на Валето!
Да порасте силно, добро и умно дете!
Честито и на всички празнуващи !


Сега кажете последно какво се случва със срещата???
Утре или в петък?

# 42
  • София
  • Мнения: 3 676
Аз съм за петък - както се очертава ще е тежка вечер
Детското парти приключи ooooh!- сега сме само "дърта"компания , Валето вече е приспан и мама и тате се готвят да празнуват...
В петък в борисовата- на линия сме....

# 43
  • Мнения: 2 271
Днес и моята Вероника стана на 2г!Да почерпим виртуално и да честитим на Валката,Симон и Мира!

# 44
  • София
  • Мнения: 3 676
Днес и моята Вероника стана на 2г!Да почерпим виртуално и да честитим на Валката!
ЧЕСТИТО- ДА Е ЖИВА И ЗДРАВА

Последна редакция: чт, 30 авг 2007, 13:04 от vnd

Общи условия

Активация на акаунт