празнуване на рожден ден в Пловдив?

  • 163 755
  • 489
  •   1
Отговори
# 180
  • Пловдив
  • Мнения: 79
Здравейте, някой знае ли повече информация за един детски център, който се намира някъде в кооперациято над детски магазин BABYZONE близо до църквата "Св. Георги", улицата най-вероятно е "Братя Миладинови"? Една приятелка ми каза, че е видяла там да празнуват детски рожден ден и било много хубаво, но не ги допуснали заради тържеството. Ако някой е ходил - нека сподели впечатления.

# 181
  • Мнения: 6 206
По мои данни този център приключи съществуването си още май месец.
Може да са решили да го отворят наново, не знам.

# 182
  • Пловдив
  • Мнения: 79
По мои данни този център приключи съществуването си още май месец.
Може да са решили да го отворят наново, не знам.

Да, така е - затворени са и магазинът, и детския център - ходих на място да проверя.
Благодаря все пак.

# 183
  • Мнения: 302
А дали някой  има идея за подходящо място за късно есенен РД на 10 годишни момичета?
Вече са им омръзнали боулинг залите, до скоро Тон бонбон държеше първенството, но според момичетата там вече било "бебешко" за тях Thinking
Иска ми се ако намеря подходящо място да ангажирам аниматори от момичетата на Каспър, но нищо не мога да измисля...

# 184
  • Мнения: 6 206
Их, тези госпожички... 2ката направих голямата зала точно за големи, но като се каже, че там празнуват и тригодишни и край бебешко е. Simple Smile
Колко деца ще има гости и предпочитания за квартал има ли? Ще напиша ЛС с местата където ходим най-често като аниматори за по-големи. Вариантът е ди джей с озвучаване и караоке и аниматор.

# 185
  • Мнения: 302
Д
Их, тези госпожички... 2ката направих голямата зала точно за големи, но като се каже, че там празнуват и тригодишни и край бебешко е. Simple Smile
Laughing точно така реагираха, въпреки че винаги когато сме били в Тон Бонбон са били много доволни, аниматорките определено си разбират от работата, но -не, вече не можело такива бебешки партита!
Вероятно ще бъдат около 17-18 деца с лек превес на момичетата, като всички се познават отлично и са на една възраст. За квартал - няма значение.

# 186
  • Пловдив
  • Мнения: 79
А дали някой  има идея за подходящо място за късно есенен РД на 10 годишни момичета?
Вече са им омръзнали боулинг залите, до скоро Тон бонбон държеше първенството, но според момичетата там вече било "бебешко" за тях Thinking
Иска ми се ако намеря подходящо място да ангажирам аниматори от момичетата на Каспър, но нищо не мога да измисля...


Преди няколко дни ходих до Замъка Екскалибур - да проверявам за нашия есенен рожден ден - видях че правят вътрешен ремонт - предполагам че скоро ще го завършат - може там да провериш. Аз така и не успях да говоря с никого - само майстори имаше.

# 187
  • Мнения: 6 206
Е, момичетата от детския център са отвън на площадката отстрани на малката писта и където е пързалката, вдясно на сградата- там си правят и РДта, работят си хората. Те всяка година си правят ремонт по това време.

# 188
  • Мнения: 302
Благодаря veliana!
В Ескалибур беше добре, но твърде много рождени дни прекараха там /и в детската зала и "свободно" със запазена писта за боулинг/ и вече им е омръзнало.

# 189
  • Мнения: 4
СИНЪТ МИ Е ФЕН НА СПОРТАКУС И МИ СЕ ИСКА ДА ПОКАНЯ АНИМАТОР,  КОСТЮМИРАН КАТО СПОРТАКУС, ДАЙТЕ ИДЕЯ ОТ КЪДЕ БИХ МОГЛА ДА НАМЕРЯ ТАКЪВ ЧОВЕК И ПРИБЛИЗИТЕЛНА ЦЕНА ЕСТЕСТВЕНО!!!

# 190
  • Мнения: 2 481
Оооо "спортакуса" на Тон Бонбон е страхотен,обявявам го за N 1,няма да съжаляваш,така забавлява децата,в кръвта му е,просто всички възрастни са очаровани от идеите му за игри, а децата са все около него, уцелили са 10ката с него,момчето явно е детишар,,определено си знае от работата Peace

# 191
  • София
  • Мнения: 15 219
Батко Иван е Спортакус, предполагам.  Grinning 2 пъти съм гледала как играе с децата-мноооооого е добър.
Тази година пропуснахме РД на племенницата ми, защото Иво се разболя и не ставаше да го водя между деца, но партито беше в "Тон Бонбон" и са много доволни-и племенницата ми, и сестра ми.

Последна редакция: вт, 15 сеп 2009, 09:33 от Vivi

# 192
  • Мнения: 4
МОМИЧЕТА, АКО ИМАТЕ СНИМКИ, МОЛЯ ПУСНЕТЕ ДА ГИ РАЗГЛЕДАМЕ. ПРЕДВАРИТЕЛНО БЛАГОДАРЯ!!!

# 193
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 818
В детския център 'Теди' до Лаута също мярнах Спортакус и онази розовата жена (Стефани? не съм гледала детското), но нямам представа техни ли бяха, сигурно трябва да се провери по телефона.

# 194
  • Пловдив
  • Мнения: 704
OLLE, тъй като снимките не са от наш РД, ти пускам само изрязания Спортакус )))
http://media.snimka.bg/4297/014848988.jpg
http://media.snimka.bg/4297/014848989.jpg
за цените трябва да питаш в Тон Бонбон

Общи условия

Активация на акаунт