празнуване на рожден ден в Пловдив?

  • 163 690
  • 489
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 4
blekuta, МНОГО ТИ БЛАГОДАРЯ , ТЯ И КАСПЪР СЪЩО МИ ПРАТИ СНИМКИ НА ТОЗИ СПОРТАКУС И  КАКВИ СА ТИ ВПЕЧАТЛЕНИЯТА ОТ ПРАЗНИКА СЪС СПОРТАКУС, ИЛИ ПО ТОЧНО ОТ САМИЯ СПОРТАКУС?

# 196
  • Мнения: 1 014
Чакай аз да ти кажа за Спортакус. Синът ми /на 4 год/ беше гост на РД със Спортакус. Щом го видя и не се отлепи от него. Постоянно му задаваше куп въпроси /къде ти е кораба, къде са ти спортните бонбони, кога ще излетиш към кораба/и Ванчо /Спортакус/ не спираше да му отговаря, паралелно с воденето на игрите. Безкрайно търпелив и внимателен с децата, така им ги грабва вниманието, че като си тръгвахме синът ми не спираше да говори за него. Най-важното изобщо не го разпозна като бате Ванчо, макар че предният му рожден ден го водеше точно той и то като себе си.

# 197
  • до Пловдив
  • Мнения: 278
някои правил ли е рожден ден на 1-годишно дете в роял кидс
може ли там моля за мнението ви
благодаря

# 198
  • Мнения: 5
някои правил ли е рожден ден на 1-годишно дете в роял кидс
може ли там моля за мнението ви
благодаря
   Да,имало е рожден ден на едногодишни дечица,има специален бебешки кът с меки топки,малки келела,влакчета и т.н.Менюто при тях ще е по различно,но това може да се уточни на място!

# 199
  • до Пловдив
  • Мнения: 278
някои правил ли е рожден ден на 1-годишно дете в роял кидс
може ли там моля за мнението ви
благодаря
   Да,имало е рожден ден на едногодишни дечица,има специален бебешки кът с меки топки,малки келела,влакчета и т.н.Менюто при тях ще е по различно,но това може да се уточни на място!
благодаря Ви
 ще дойдем на място за повече информация

# 200
  • Мнения: 5
Да се включа и аз - търся подходящо място за прануване на рожден ден на 8 годишна госпожица с претенции. Обиколили сме Екслибур, Тон-бонбон, Приятели и още няколко центъра, и сега искаме нещо различно...
Алтернативата е да празуваме в къщи, а за мен това е равно на самоубийство Simple Smile
Приемам и координати на аниматор за тази възраст  Simple Smile
Похвалиха ми една жена, но освен че се казва АНИ и че е много добра за 8-годишни, нищо друго незнам...

# 201
  • Мнения: 1
Да се включа и аз - търся подходящо място за прануване на рожден ден на 8 годишна госпожица с претенции. Обиколили сме Екслибур, Тон-бонбон, Приятели и още няколко центъра, и сега искаме нещо различно...
Алтернативата е да празуваме в къщи, а за мен това е равно на самоубийство Simple Smile
Приемам и координати на аниматор за тази възраст  Simple Smile
Похвалиха ми една жена, но освен че се казва АНИ и че е много добра за 8-годишни, нищо друго незнам...
Oтиди в"Роял Кидс"на бул.Дунав.Нов е този център,мисля че правят и дискотеки за малки госпожици.Ходили сме с децата и когато е имало рожденни дни.Мисля,че имат и аниматори и ди джей...отиди и виж.

# 202
  • Пловдив
  • Мнения: 712
Аз бих могла да ви дам съвет къде в никакъв случай да не ходите  Laughing
Опитахме се да празнуваме рождения ден на дъщеря ми в Ян Бибиян във Форум Тракия и беше пълен провал. Вместо обещаните две момичета, които да гледат децата, имаше само едно. Но и то изчезваше на няколко пъти за по няколко минути. Момичето беше мило, но не беше в състояние по никакъв начин да им привлече вниманието и всички хлапета напираха да излизат и плачеха. Резултатът:  2-3 майки си стояха при децата вътре и две- три дечица постояно си бяха при майките отвън и на хостесата се налагаше да гледа останалите 2-3-4 хлапета. Но тя и стази бройка не се справяше и децата тичаха навън - аз моето детенце го намерих на ескалаторите  Crazy, а момичето дори не беше забелязало, че липсва!!!
Половин час преди да ни изтече времето в дет.център отидох да питам за тортата, защото явно никой нямаше намерение да ни я носи. Репликата на сервитьорката беше: " Ами.. не сте казали".Та казах им и въпросната сервитьорка я донесе без залата и  масата да са подготвени. Хостесата започна да подрежда децата на маса залепена за стената, така че  им виждахме само гърбовете на децата.
 Като помолих масата да бъде преместена в центъра на залата, за да виждал очите на детето си докато духа свещичките, а и за да мога да направя снимки, управителката /която в този момент лазеше по пода да събира играчки, за да има къде да стъпи сервитьорката с тортата/ ме "пита" коя съм аз, за да и казвам на нея къде ще стои масата и кога ще поднася тортата ...
Гафовете бяха толкова много, че ще ми е трудно да разкажа за всичко, но ще споменаоще няколко неща, които макар и да са дребни ме подразниха:
- в залата не осигуряват музика! дори при поднасянето на тортата, според тях  това е излишно!!!
- никой не ме попита как се казва детето-рожденик, нито как са имената на другите деца и обръщения на име просто липсваха.
- вместо поръчаните плата сладки и соленки, имаше сервирани от най-евтините турски бисквитки /иначе цената им е по-висока от тази на сладките в гръцката сладкарница/.
- сервираха 12 парчета торта /за съжаление при тази организация няколко майки не дочакаха края на рождения ден/, а след това ми върнаха кутия с липсващи 20 парчета.
- бяха обещали украса - имаше два балона на вратата и един на стената!

Резултатът - детето ми очакваше с огромно нетърпение рождения си ден, а след него и дума не продума. Като я питам за рожден ден , тя започва да коментира рождените дни на нейни приятелчета, на които е ходила, но за нейния отказва да говори - казва само, че повече не иска да си празнува РД.. Cry

# 203
  • Мнения: 6 206
Кога се случва това, защото съвсем наскоро се смени собствеността и мениджмънта там - преди 2-3 месеца беше някъде.

# 204
  • Мнения: 3 453
   Каспър, незнам какво се е сменило , но аз също не останах очарована като видях как протича рожден ден там...Докато питах за условията една руса госпожа директно започна да ми записва детето и аз се учудих.Просто отидох да огледам и да преценя дали ще ни хареса.Казах и най-учтиво че не желая да записва детето ми и си тръгнах.Майката която е описала РД-то на детенцето си със сигурност не преувеличава Peace

# 205
  • Пловдив
  • Мнения: 712
Случи се на 3 октомври между 10 и 12 часа. Опитах  да пиша само факти, а това как се чувствахме аз, съпругът ми и най-вече детенцето ни, съм спестила.

# 206
  • Мнения: 6 206
Случи се на 3 октомври между 10 и 12 часа. Опитах  да пиша само факти, а това как се чувствахме аз, съпругът ми и най-вече детенцето ни, съм спестила.

Наистина съжалявам.
Не си прави лоши заключения за всички обаче... В града ни има добри места, далеч не само моите, където нещата се правят както трябва.

Аз си мисля, че когато не сме доволни от нещо - трябва да го кажем на момента и каквото може да се направи... То не че при описаното е имало какво много да се направи - не можело е момичето да се клонира, да дойде музика от небето и тн т
Но дори и нещо малко да не ни харесва - да си го казваме - ето вчера в един ресторант, известен и с добро име, ни сервираха развалена пържола и понеже приятелката ми вече си беше хапнала няколко хапки преди да усети, пък и в интерес на истината е било съставено от два къса месо, като й замириса - извикахме сервитьора, извиниха се и гениалното решение на управителката беше да приспадне само половината цената  hahaha, защото вече била хапнала половината. Не се оспорва, че е развалено и мирише ужасно, а че има хапнато. Разбира се, че не си замълчах, аз поне, де - поздравих управителката за управленските й решения, посъветвах междудругото много добрия сервитьор да си получи половината бакшиш от нея. Сега като видя собственичката ще й разкажа цялата комичност на ситуацията. Но няма да си мълча.

Така съветвам и всички си клиенти - наскоро с една родителка си говорихме и това не й харесало, другото, ама все елементарни неща, където за секунди се оправят и й казвам, добре, де, защо не каза на момичетата, те затова са там, за секунди щяха да оправят всичко както го искаше - не ми отговаря. Някак си мазохистично ми идва, макар че далеч не това е случая сигурно...

Нищо, avia, не се ядосвай, детето ти е малко и ще забрави бързо, предстоят ви много щастливи рождени дни заедно.

# 207
  • Мнения: 2 478
Опасявам се че това не е първия нито последния провален рожден ден там,дори и за по час децата не се гледат какво остава за РД,то затова и последно време си седи празно там,да вдигнат още цената ако искат Crazy

Каспър това за половин платена развалена пържола ме изкефи,не се ли опитахте да я върнете по някакъв начин  Embarassed Sick Sick Sick #Crazy

# 208
  • Мнения: 5
Случайно да има някоя майка,на която дететнцето посещава детска градина"Велимира"в ЖК"Тракия" newsm78 .Нови сме там,ако някой има впечатления нека пише! Wink

# 209
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Случайно да има някоя майка,на която дететнцето посещава детска градина"Велимира"в ЖК"Тракия" newsm78 .Нови сме там,ако някой има впечатления нека пише! Wink

Попитай в темата за детските градини, има отделен подфорум за градините.
Тук се обсъждат местата, на които дребосъците могат да празнуват рожденните си дни.

Общи условия

Активация на акаунт