празнуване на рожден ден в Пловдив?

  • 163 694
  • 489
  •   1
Отговори
# 225
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Момичета,някой скоро празнувал ли е РД в хотел Ленинград,да даде отзиви,че не съм ходила там от близо 4 години???


Празнувахме там и въобще не съм доволна. Персонала беше адски нелюбезен , основно пушеха навън.Наложи се два пъти да отида да ги повикам , за да направят два сандвича , дойдоха едва след като си изпушиха цигарите #Crazy.Цяла вечер гостите подтичваха до бара , за да си поръчат какво желаят, а накрая даже се размрънкаха, че си искам останалата торта.Играчките са стари  и неработещи.Не бих повторила повече там  Peace

# 226
  • Мнения: 44
Момичета,някой скоро празнувал ли е РД в хотел Ленинград,да даде отзиви,че не съм ходила там от близо 4 години???


Празнувахме там и въобще не съм доволна. Персонала беше адски нелюбезен , основно пушеха навън.Наложи се два пъти да отида да ги повикам , за да направят два сандвича , дойдоха едва след като си изпушиха цигарите #Crazy.Цяла вечер гостите подтичваха до бара , за да си поръчат какво желаят, а накрая даже се размрънкаха, че си искам останалата торта.Играчките са стари  и неработещи.Не бих повторила повече там  Peace

Благодаря ти много за споделеното мнение,значи за толкова години нищо не се е променило,определено ще празнуваме в друг център РД на дъщеря ми  Peace  Peace

# 227
  • Пловдив
  • Мнения: 301
Преди месец празнувахме там РД на сина ми и съм доволна. Като чета горния пост сякаш става въпрос за груго място. Управителката беше много любезна, търпеливо и подробно обясни всичко, когато съставяхме менюто, даде много полезни съвети...В деня на партито не сме имали грижи, украсата и анимацията бяха от Тон Бонбон, те се бяха погрижили и всичко беше ОК когато пристигнахме. Не съм забелязала сервитьорките да се бавят, напротив, хората едва са седнали и веднага при тях има вече човек. Предварително на масите бяха подредени студените мезета и сладки, топлите мезета дойдоха по-късно с храната на децата, но всичко вървеше по график. Повече от половината торта остана (бяхме се поизхвърлили), събраха ни я в две кутии без изобщо да повдигаме въпроса.

За мен беше важно да е просторно помещението, имахме много гости, синът ми навърши 7 години, много не се интересуваха от играчките там, партито беше тематично и основна беше ролята на аниматорката.

Последно време сме или на много партита там - РД и тържества от ДГ и никога не съм забелязала лошо обслужване. Доволна съм и препоръчвам!

# 228
  • Мнения: 116
Наскоро на моя позната дете празнува нещо там.Каза,че не били доволни-7 лева на дете за парче пица+сок.Имало и аниматор,който изиграл една игра с децата и толкова.

# 229
  • Мнения: 44
Наскоро на моя позната дете празнува нещо там.Каза,че не били доволни-7 лева на дете за парче пица+сок.Имало и аниматор,който изиграл една игра с децата и толкова.

Да и аз констатирах,че повече са негативните мнения,отколкото позитивните,затова благодаря,че споделихте,но определено ще си дам парите в друг детски център  Laughing  Laughing

# 230
  • Мнения: 6 206
Наскоро на моя позната дете празнува нещо там.Каза,че не били доволни-7 лева на дете за парче пица+сок.Имало и аниматор,който изиграл една игра с децата и толкова.

нещо бъркаш мястото
там никога не е имало пица
също и никога не е имало аниматори включени в цената
аниматори там са изцяло външни фирми /ентусиасти понякога/ наети от самите родители, които се заплащат допълнително и не влизат в никакви менюта

# 231
  • Мнения: 116
Може,но така ми каза жената.

# 232
  • Мнения: 6 206
Наскоро на моя позната дете празнува нещо там.Каза,че не били доволни-7 лева на дете за парче пица+сок.Имало и аниматор,който изиграл една игра с децата и толкова.

Да и аз констатирах,че повече са негативните мнения,отколкото позитивните,затова благодаря,че споделихте,но определено ще си дам парите в друг детски център  Laughing  Laughing

Зависи как искаш да направиш нещата - за малко пари там ще стане по-скромно, за много пари ще стане перфектно /менютата за родители са добри - хапките, сирената, плодовете, всичко от ресторанта може да се свали като меню/, мястото позволява много добра украса, когато има аниматори за децата има къде да се разположат декори, озвучаване - такива условия няма другаде в града, има сервитьори за родителите. В много от големите рождени дни затварят залата срещу допълнително заплащане.
Като навсякъде другаде - за малко пари няма как да стане яко. Различава се от други места където и за много пари няма как да стане яко. Там поне всичко е в ръцете на родителя и какво той ще избере.

# 233
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Празнували сме две поредни години рожденния ден на детето в Ленинград .Ерин е права, че можеш да си направиш чудесно меню  и украса, тук всеки сам преценява колко иска даде.Факт , е че през 2010  персонала беше на ниво  и изкарахме незабравим рожден ден .По тази причина решихме 2011 пак да сме там-храната е добра, тортата прекрасна , с аниматор има и игра.Обаче персонала  Sick -казах го по -горе , мъжа ми ходеше отвън да ги вика (където пушеха ) .Спокойно му казваха идваме, ама чак след като си изпушат цигарите .На всичкото отгоре още в 19.40 започнаха да ни напомнят че най -късно в 19.55 трябва да сме се изнесли , за да чистят.

Та имам спомени от един прекрасен втори рожден ден и един трети рожден ден с излагане  изложих пред  гостите и то заради персонала .Е, няма как да го препоръчам като място  за добро изкарване .

# 234
  • Пловдив
  • Мнения: 272
Записвам се в темата   bouquet

# 235
  • Мнения: 1 230
Някой отзиви за "Влакчето"  newsm78  - може и на лични   bouquet

# 236
  • Мнения: 44
Някой отзиви за "Влакчето"  newsm78  - може и на лични   bouquet

А какво е това "Влакчето"???

# 237
  • Мнения: 1 230
Някой отзиви за "Влакчето"  newsm78  - може и на лични   bouquet

А какво е това "Влакчето"???
Детски център - намира се някъде до гара Филипово

# 238
  • Мнения: 44
Някой отзиви за "Влакчето"  newsm78  - може и на лични   bouquet

А какво е това "Влакчето"???
Детски център - намира се някъде до гара Филипово

Благодаря за отговора,въобще не знам,че има такъв център  Laughing
А някакви мнения за новия център,който е срещу базар "Илиенци" /забравих как се казваше/,става ли за празнуване на РД  Rolling Eyes
Ходили сме веднъж там,но беше затворен /понеже започвали работа от 16.00 часа,а ние отидохме към 13.00 часа и пихме само кафе и не можах много да добия представа за центъра/  newsm78

# 239
  • Пловдив
  • Мнения: 1 049
Някой отзиви за "Влакчето"  newsm78  - може и на лични   bouquet
Много съм доволна аз от този ДЦ. Празнувахме втория РД на малкото. Сега лятото имат и навън сенчест двор. Персоналът е ок. Кафенца, сокчета-всичко е на съвсем нормални цени. Подробности на лични мога да ти пратя с конкретни цени, защото си пазя бележката, но инфото е от месец март. Peace

Общи условия

Активация на акаунт