празнуване на рожден ден в Пловдив?

  • 163 786
  • 489
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 43
mystic woman не съм искала да прозвучи като реклама...
Няма и да споря, само ще кажа, че ми се е случвало аз да сервирам на гостите си в друг детски център, аз да разтървавам децата, влезли в малък конфликт, поради липсата на достатъчно примамливи играчки за определената възраст и т.н. В суматохата толкова се притесних, че накрая се оказа, че с детето ми нямаме нито една обща снимка...
Колкото до твоите впечатления- ще ми е интересно, а предполагам и не само на мен, да ги ''чуем''.
Може пък да сме изкарали късмет- каките в конкретния ден да са били в добро настроение и да сме ''закачили промоцията''.

# 271
  • Мнения: 208
Да и на мен ще ми е интересно още едно мнение..Въпреки,че са нов детски ц. и едва ли ще се излагат.Мен това ме притеснява,че родителите май са отвън и няма голяма видимост към децата.А аз искам ако не съм постоянно до нея то поне да е виждам.А и с тортата не само азда се снимам,а всички гости и деца.Все пак това е част от емоцията.А да те питам искаха ли ти сертификат за тортата?Защото нашата няма да е от сладкарница и не знам дали ще ми разрешат да е вкарам така.

# 272
  • Пловдив
  • Мнения: 40 762
Мога да кажа само като наблюдател,щото бяхме гости...Не съм негативно настроена,но не и чак еуфорично Peace
Да,това,че сме отвън-все едно в парка на пейка,а децата хич не ги знам къде са -не ми хареса...Нас не ни поканиха като дойде тортата-поне да гледаме.Видяхме суматоха и едвам мярнахме какво става вътре.Е,майката беше там.
Не разбрах и какво ядат...не че е толкова важно,де...А и като цяло ме спира цената.

На нас юни ни предстои РД и се чудя къде...?Ще ми се навън,щото ще е топло,но...всички центрове са набутани и закътани някъде си.

# 273
  • Пловдив
  • Мнения: 5 021
mystic woman, що не го направите някъде просто на заведение с хубава детска площадка?
Защо да е задължително да е в детски център?
Ако толкова искате, може и аниматор да си наемете отвън или просто ти и някоя от другите майки да ги занимавате - измисляте им подходящи игри предварително, подготвяте се и това е. Не е сложно.

Нашите и двамата са лятото родени - като по- малки празнувахме само така по разни заведения с детски кът /примерно Сентръл Парк на Младежкия или пък разни квартални - варианти всякакви - стига да има хубава детска площадка/, а от няколко години празнуваме по басейните - избор на хлапетата... Wink

# 274
  • Мнения: 43
mim_pld без сертификат няма да минеш  Confused.
mystic woman не знам дали ще съм полезна с идеята, защото детенцето ти е по- големичко, но моя  син /5г./, доста се позабавлява на един РД в детски кът "ТЕДИ'' , до Лаута. Там е на открито...
Докато пишех се сетих и за нещо друго. Ако сте от авантюристите, може и на някоя полянка и да си направите барбекю. Аз лично съм мислила за подобен вариант, но април месец не е подходящ за подобни партита. Иначе без повод ходим с компания, с много деца на пикници. Организираме си игри на народна топка и пиян морков, федербал, голф, всякакви. Малчуганите много се забавляват. Пускаме и музика от някоя кола и танцуваме. На децата им е много интересно хорото.

# 275
  • Пловдив
  • Мнения: 40 762
Благодаря за идеите! Peace
На поляна едва ли ще иска...но на заведение с площадка аз съм по-навита,а и ще го склоня.Обаче сега ходи на 2 РД с тези нови зарибявки/обсъждани по-горе/ с лазерните стрелби,за които аз съм против.Та и моя да не види нещо иска там...но все още аз решавам Wink Laughing

# 276
  • Мнения: 208
Само да кажа,че днес бяхме до Тон Бонбон в тракия плаза.Много ми хареса.Мисля,че децата,а и възрастните също ще си изкараме добре Simple Smile Запазихме си и място.На 17ти сме там.Ще дам и аз мнение после как е  минало всичко.

# 277
  • Мнения: 43
Само да кажа,че днес бяхме до Тон Бонбон в тракия плаза.Много ми хареса.Мисля,че децата,а и възрастните също ще си изкараме добре Simple Smile Запазихме си и място.На 17ти сме там.Ще дам и аз мнение после как е  минало всичко.
Браво! Това на 17ти сме там ми звучи като покана  Mr. Green.
Пожелавам ти да има много с какво да се похвалиш!

# 278
  • Мнения: 208
Хахах прозвучало е,но не е Wink Да ще пиша.Иначе дбес бяхме в Дисни на РД.За деца м/у 5-6години е супер.Много ми хареса,но за по-малките...нищо.

# 279
  • Кафе,грим и без да мечтая, днес пак ще бъда силна!
  • Мнения: 824
Момичета, верно ли че ОнлиФън са го затворили  newsm78

За детски център "ТЕДИ" до Екскалибур да кажа - това не е никакъв детски център, а най-обикновено квартално барче с хубава градина да има къде да си играят децата, има някаква аниматорка там на тревата дето рисува и това е ... пълна тъпотия

# 280
  • Пловдив
  • Мнения: 40 762
Ох...трябва да измисля и аз къде да празнуваме,че остава почти месец.
Знаете ли колко струва да се наеме аниматор за 1ч.,например newsm78

# 281
  • Кафе,грим и без да мечтая, днес пак ще бъда силна!
  • Мнения: 824
Ох...трябва да измисля и аз къде да празнуваме,че остава почти месец.
Знаете ли колко струва да се наеме аниматор за 1ч.,например newsm78
60 лв. - от парти "Миро"

# 282
  • Пловдив
  • Мнения: 40 762
Ох...трябва да измисля и аз къде да празнуваме,че остава почти месец.
Знаете ли колко струва да се наеме аниматор за 1ч.,например newsm78
60 лв. - от парти "Миро"

Може ли координати... Peace Hug И вие ползвали ли сте го?

# 283
  • Кафе,грим и без да мечтая, днес пак ще бъда силна!
  • Мнения: 824
Ох...трябва да измисля и аз къде да празнуваме,че остава почти месец.
Знаете ли колко струва да се наеме аниматор за 1ч.,например newsm78
60 лв. - от парти "Миро"

Може ли координати... Peace Hug И вие ползвали ли сте го?
Разбира се  Hug, заповядай - http://partymiro-plovdiv.com/parti-paketi/rozhden-den
Не съм ползвала досега, но мисля да ползвам, че май-май РД-то (на каката) ще е вкъщи, живея в къща, а имам и градина, та мисля тази година така - по тънко да минем, че и кръщене за зверо ще правим, и на една камара абитуриентски сме канени  Whistling Whistling Whistling

# 284
  • Мнения: 770
Преди две седмици празнувахме 6-тия рожден ден на сина ми в детски център Дино (май така се казваше) в Тракия, до Детски свят. Огромна поляна с люлки, катерушки, батут...... и шатри за родителите. Наемателите са нови, не е начумерения чичко от предишните години. Заведението е с кухня (скари, риби, салати, алкохол), така че и родителите да са доволни. Куверт за едно дете - 10 лв, като какво да е включено вътре можете да избирате от 5 примерни менюта. За нашето парти украсиха едната шатра с балони, играчки и разни фльонги. Не разполагат с аниматор, но на децата така и не им беше нужен - вилняха наволя от 17 до 20.30. Не ни ограничиха във времето за празнуване. На рожденника подаряват подарък. На мен ми хареса, малкия е доволен. Давам го като идея за РД на открито за по-големички деца.

Общи условия

Активация на акаунт