празнуване на рожден ден в Пловдив?

  • 163 541
  • 489
  •   1
Отговори
# 300
  • Кафе,грим и без да мечтая, днес пак ще бъда силна!
  • Мнения: 824

Да се отчета: ходихме видяхме го, но определено не ни хареса и отпада.

ехе, аз докато се наканя да звънна  Embarassed и вие отидохте  Simple Smile, по добре така, че сте видели на място, че мнението на хората е доста субективно  Peace

А "Дино" вече го видях, просто обърнах внимание, като минахме оттам ... ми то съвсем на булеварда ... иначе не изглежда зле, за който иска РД без анимация е подходящо.

# 301
  • Мнения: 116
А някой дали има информация за цените в новия Тон-Бонбон в Тракия?

# 302
  • Пловдив
  • Мнения: 40 599
Звънни да питаш директно,но знам,че не са от ниските Peace

# 303
  • Кафе,грим и без да мечтая, днес пак ще бъда силна!
  • Мнения: 824
А някой дали има информация за цените в новия Тон-Бонбон в Тракия?
http://www.tonbonbon.com/index.php/component/content/article?id=12

# 304
  • Мнения: 9
Години празнуваме рождени дни в детски център МАККУИН 2 ,Пловдив,кино"Фламинго".Първо големият ми син,после малкият.Всичко беше в рамките на нормалното.Но вчера отново бяхме там и искам да споделя разочарованието си.Не от храната,не от обслужването на майките,а от двете момичета,които трябва да забавляват малчуганите.Е,такова нещо бях виждала.Може би само в "Хари Потър"-до II -ро ДКЦ/май вече затвори/.През цялото време бяха нацупени,малко активни,караха се на децата,заплашваха рожденика,че ще му вземат подаръците,ако прави така.../да скача на батута и да се пуска по пързалката в пластмасовите топчета.Все едно,че предназначението на играчките е за музей/.Забраняваха качване на децата/от 7 г.нагоре/ до майките/по едни стълбички/ пак използвайки заплаха,че няма да ги пуснат отново при децата,мятаха сърдити и злобни погледи,а също и коментари.Спореха с децата от позицията на възрастни и по-силни,имащи власт.Бяха видимо недоволни,че децата не искат да играят на техните игри,които бяха бебешки и за момичета.Мога да кажа,че бяха мили и активни,само в момента,в който дойдоха други родители,които да резервират за рождения ден на детето си.ИЗКЛЮЧИТЕЛНО РАЗОЧАРОВАНА И НЕДОВОЛНА СЪМ.Не само аз,но и детето ми ,както и другите деца са забелязали това,което споделям.Явно момичетата са се изчерпали и трябва да си намерят друго поприще за изява. Crossing Arms

# 305
  • Пловдив
  • Мнения: 40 599
Сериозно ли си позволяват такова държание Shocked Crossing Arms При положение,че им се плаща и това им е работата...Вие що не направихте забележка?
Май и те ще залязват... Wink На последния РД на който бяхме ми направи впечатление,че претупаха игрите и много крещяха,но...това е недопустимо!Все пак си отишъл на забавление.

# 306
  • Мнения: 1 053
Сериозно ли си позволяват такова държание Shocked Crossing Arms При положение,че им се плаща и това им е работата...Вие що не направихте забележка?
Май и те ще залязват... Wink На последния РД на който бяхме ми направи впечатление,че претупаха игрите и много крещяха,но...това е недопустимо!Все пак си отишъл на забавление.

Не знам дали ще залязват,но ние преди 2 седмици бяхме на РД в другия Макуин,който е в Рива центъра,отношението беше същото,имаше едно момиче и едно момче,които буквално стояха като пазачи и викаха по децата,без абсолютно с нищо да ги занимават-през 2-та часа единственото занимание беше скачане на надуваемия батут и после духането на свещичката на тортата  Mr. Green
Лично аз никога не бих празнувала РД на дъщеря ми в техните центрове  Simple Smile Simple Smile

# 307
  • Мнения: 9
Сериозно ли си позволяват такова държание Shocked Crossing Arms При положение,че им се плаща и това им е работата...Вие що не направихте забележка?
Май и те ще залязват... Wink На последния РД на който бяхме ми направи впечатление,че претупаха игрите и много крещяха,но...това е недопустимо!Все пак си отишъл на забавление.

Малкият е голям бяс.Винаги съм свикнала да го обвинявам,че той е щурчото щурав и прави пакостите.Но по едно време,просто застанах на балкона над тях и гледах със зорък поглед като майка орлица.Крещенето престана,заиграха на "бели пеперудки..",на което моите момчета и още 1-2 момчеца отказаха категорично да играят.Едната кака отиде да го хване за ръката,но не го пускаше,той се изскубна и отиде в топките.В този момент казах:"Като не иска,нека не играе"и те си затанцуваха с 4 момиченца.Това беше

# 308
  • Мнения: 11
Здравейте. има ли някоя мама да е правила рожден ден в новия център в Тракия- в денс центъра- ако може да сподели цените. на сайта им гледах, но там е официалната част- оказва се обаче че има и още доп. сумички за сервиз, внасяне на торта, ..и т н. Благодаря

# 309
  • Пловдив
  • Мнения: 40 599
Нищо не ми говори Rolling Eyes Нов ли е тоя център?Имат ли сайт?

# 310
  • Мнения: 1 053
Нищо не ми говори Rolling Eyes Нов ли е тоя център?Имат ли сайт?

mystic woman,предполагам че пита за залата в центъра на Тонбонбон,в която правят дискотека за по-големите  newsm78

# 311
  • Мнения: 38
Здравейте, на 2.11 малчо пораства и ще стане на 2 годинки. По това време ще е студено за навън, а така би ми се искало... Може ли да ми препоръчате къде да се денем? Около 10-тина дечица, но да мога да почерпя майките, защото смятам и нашите баби да поканя та наведнъж всичко да мине.
ПартиМиро ни е близичко, но там някак си няма нищо за деца на тази възраст. Ходихме 2 пъти лятото, но играчките са захабени и някои от тях са счупени, 1 батут, конче за скачане и количка за яздене... На 2г са прекалено малки още за аниматор, а може би бъркам?
ДЦМакуин в Рива- бяхме лятото там на рд.. не ми хареса.. имаше момче и момиче, които просто гледаха децата- да не падне някое или да не се сбият примерно (с нищо не ги разиграваха). На всичко отгоре единият сандвич беше мухлясъл и когато направиха забележка момичето сви рамене и каза: "Ми кво да направя, те ни ги носят на кетъринг".
Някой празнувал ли е в "Гладиатори" в Кичука (някога беше "Бялата воденица"). От сайта видях, че имат нов детски кът.

# 312
  • Мнения: 5 173
Идеи за РД на едногодишна дама да имате? Май не е дорасла за детски център. Приятелчетата ще са набори на дъщеря ми.

# 313
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
За едногодишни бих празнувала у дома Simple Smile те нямат нужда от аниматори на тая възраст.

# 314
  • Мнения: 5 173
Бу, съпругът ми има 3-ма братя, единият по подразбиране няма да е поканен, но всички са женени, с деца, отделно бабите и дядовците, кумовете ни, 1-2 приятелски семейства/двойки и цифрата стана над 30 броя. Нямам никакво намерение да слугувам на 30 човека и вместо да се наслаждавам на празника на дъщеря ми, цял ден да разнасям чинии и чаши Naughty. Затова се чудя как да процедираме. Thinking

Общи условия

Активация на акаунт