празнуване на рожден ден в Пловдив?

  • 163 709
  • 489
  •   1
Отговори
# 315
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 809
А, да, от тая гледна точка е друго. Но пак, детски център е за по-големи.  А и там обичайно има забавления за малките, не за големите. Може би ресторант?

# 316
  • Мнения: 5 173
И аз така си мисля. Имам няколко наум, но ще се върна да прочета цялата тема.
А по ваши наблюдения кой е най-подходящият час за започване на РД. Разбира се, ще се съобразим и с режима на госпожицата, но тя спи сутрин 2-3 часа, обядва и пак 2-3 часа сън, та съм в чуденка. То, има време, ама се вълнувам, за първи път ще ми е.

# 317
  • Мнения: 2 382
Шушулче, ресторант с детски кът ще е най-добре Peace. Все пак се очертавате основно възрастни, а децата като имат компания и терен друго не им трябва.
За време- обяд мисля, че е най-подходящо- или в промеждутък между две спанета, или ако малката може да изкара един сън в количката Peace.
Ако ще празнувате скоро и времето позволява да сте навън- варианти много. За затворени помещения е по-ограничен избора.
В Гладиатори вътрешната площадка е обновена, но там винаги е невероятна лудница и се празнуват по няколко повода наведнъж.
Сентрал парк на Младежкия също е с вътрешен детски кът.

# 318
  • Мнения: 1 053
Шушулче, ресторант с детски кът ще е най-добре Peace. Все пак се очертавате основно възрастни, а децата като имат компания и терен друго не им трябва.
За време- обяд мисля, че е най-подходящо- или в промеждутък между две спанета, или ако малката може да изкара един сън в количката Peace.
Ако ще празнувате скоро и времето позволява да сте навън- варианти много. За затворени помещения е по-ограничен избора.
В Гладиатори вътрешната площадка е обновена, но там винаги е невероятна лудница и се празнуват по няколко повода наведнъж.
Сентрал парк на Младежкия също е с вътрешен детски кът.

В "Сентрал парк" вече няма вътре детски кът  Flutter

# 319
  • Мнения: 38
Днес бяхме в "Сентръл парк" на Младежкия хълм. Подготвят се за зимния сезон и до 2 седмици ще имат детски кът с двама аниматори и ново обзавеждане. Това ми каза сервитьора и да звъним по телефона - ще ми кажат ако е готов детския кът. След ремонта е станало едно белично и светличко, а най- много ми хареса декорацията- мозайки от счупени плочки.
Бяхме и до "Гладиатори" - там беше някаква лудница, ама от хубавите де. В едната част на двора имаше детски рожден ден. Две момичета стояха до батутите ако има повече деца в тях или се разделяха и следяха какво става по площадката. С тортата донесоха двама младежи (може би сервитьори) и заедно с момичетата пяха и пляскаха при духането на свещичките. Тъкмо изнесоха тортата, з ада я нарежат и другата част на двора се напълни- гости на кръщене.
Имат 2 зали на закрито за деца. Едната е по- голяма, но там не се плаща наем за зала и може да се случат няколко рожденни дни едновременно. На долния етаж имат една нова зала, за която се плаща наем и е на разположение само на един рожденник и гостите му. Тя доста малка за не повече от 8, максимум 10 деца, оградена е с алуминиева дограма, а от страни има маси за другите гости. В началото ме подразни, сякаш зверчетата ще са в изолатор, но като се замислих... ноември принципно си е студено и дъждовно, децата няма да са излизали достатъчно навън и ще трябва да издивеят някъде. А какво по- хубаво да виждаш как се забавляват щурчетата и да не ги чуваш?!  Laughing От началото до края две момичета щели да следят децата. Имали и техни аниматори, които са бонус към празника, напълно безплатно. Но много се съмнявам 2-годишни да обърнат внимание на някой такъв за повече от 3 минути.
Дребния много се размрънка и трябваше да тръгваме, та не разгледах менютата, но вметнаха, че са пица (шунка, кашкавал и царевица) с картофи и сок, принцеса с картофи и сок. Единствените изисквания им са към детското меню. За възрастните няма задължителна консумация.

# 320
  • Мнения: 1 053
В "Сентръл парк",ако детския кът е като миналата година едва ли ще са доволни!Имаше една какичка,която стоеше като пазач на децата и това беше /силно ме съмнява да има аниматори/,но ще видим  Rolling Eyes
Вярно е,че е ремонтирано,но обслужването им е под всякаква критика, на мен лично не ми харесва там  Peace

# 321
  • Мнения: 43
В "Сентръл парк",ако детския кът е като миналата година едва ли ще са доволни!Имаше една какичка,която стоеше като пазач на децата и това беше /силно ме съмнява да има аниматори/,но ще видим  Rolling Eyes
Вярно е,че е ремонтирано,но обслужването им е под всякаква критика, на мен лично не ми харесва там  Peace

И на мен!!!

# 322
  • Мнения: 5 173
Реално на нас трябва ли ни ресторант с ДЦ, след като бебешорите ще са набори на дъщеря ми?

# 323
  • Мнения: 1 515
Реално на нас трябва ли ни ресторант с ДЦ, след като бебешорите ще са набори на дъщеря ми?
Според мен не,много са малки на една годинка за детски център!Търси заведение с добра кухня,детския център не Ви е необходим,така мисля аз! Peace

# 324
  • Мнения: 2 382
E, щом са набори на дъщеря ти, спокойно може да си изберете което и да е заведение Peace.

Сентрал парк винаги през лятото затварят детския кът, защото се ползва външната площадка.
А и това все пак не е детски център, а детски кът, който позволява компанията да вечеря спокойно. В детските центрове ако не платиш допълнително за аниматор, какво друго правят освен да наблюдават децата? А и все пак в ресторанта не плащаш 200 лв допълнително за това удоволствие Wink.

# 325
  • Мнения: 38
Днес празнувахме рожденния ден на малкия в Гладиатори. Много, много съм разочарована... Общо имаше два рожденни дни- горе за едно момиченце и нашия в новата зала. Е сервитьорите не знаеха на къде да упътят гостите. Това се преглъща. Аниматорката закъсня с половин час и майките трябваше да се редуваме да наглеждаме децата докато дойде.. Айде и това се случва понякога... Но момичето идея си нямаше колко големи деца ще гледа трябват ли костюми след като нищо не сме заявили предварително.. Ми не е ли ясно, че като не сме си избрали, значи не искаме.. Не можеше да заиграва децата и те притърчаха при нас. Батутът беше висок и не можеха да се качват самички на него- все пак са на около 2 г. Но тя беше заета да си приказва с друго момиче може би от персонала на расторанта. И децата пак идваха да ни кажат- не могада се кача на батута... Върхът беше тортата. Поръчах голяма с Маккуин светкавицата. Носят една голяма торта и я тръскат на масата. Няма музика, няма детски песни, няма дори песничката за рожден ден, поне момичето да си беше сложило една шапка честит рожден ден. Но за тортата- оказа се с русалката Ариел!!! На момче, което в момента е лудо по колички му носят русалка!!! И Мишката гледаше и мигаше невярващо.. Поне ни върнаха парите за тортата. Оказа се, че и в Чочко не могат да ни направят нова, не са я объркали с тортата на другия рожден ден... Благодаря на управителя, че направи каквото можа човека, но бяхме пред дилемата Ариел или без торта... Та духахме свещички с Ариел.
Та така с нашия рожден ден в Гладиатори... Следващата година ще сме другаде.

# 326
  • Мнения: 32
здравейте мами.Днес бяхме на рожден ден в Мол Галерия-Лазерен център Хепи Ленд.Голямо разочарование за родителите и децата от отношението на персонала.Така наречените аниматори явно нямат представа как трябва да се отнасят с децата,които бяха навиквани без никаква причина.Хора,не водете децата си там,защото явно персоналът не си дава сметка,че заплатите им идват от нас-родителите на празнуващите деца.
Ако искате да зарадвате рожденника има лазерен център и в мол Пловдив,където знаят как да зарадват децата ни.
Детето ми е на 8 години,а се наложи да каже мамо,моля повече не ме води в Мол Галерия на рожден ден

# 327
  • Мнения: 32
Между другото майката на рожденика беше много  щастлива,че е успяла да вземе ваучери,но когато отидохме там се оказа,че персоналът все още не беше подготвен за нас.наложи се да чакаме.докато ни намерят от някъде две дървени маси.отнасяха се към децата ни като към натрапници пречещи им да си почиват.Какичката,която стоеше на барът им съскаше недоволно за какво ли не,а аниматорът постоянно им викаше за нещо,но поне пред родителите от хорска срама да се яха държали по-учтиво.Затова моето мнение за рожден ден в Лазерен център в Мол Галерия Пловдив-не ходете там!!!! #2gunfire

# 328
  • Мнения: 5 173
Но за тортата- оказа се с русалката Ариел!!!
Лелеее, това е голям резил. Тортата чрез Гладиатори ли сте я поръчвали?

# 329
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 809
Между другото майката на рожденика беше много  щастлива,че е успяла да вземе ваучери,
ooooh! мина ми идея да взимам ваучери за там за рожден ден, добре, че се отказах.

Общи условия

Активация на акаунт