БЯЛ СПИСЪК за майстори по всякакви ремонти

  • 1 027 173
  • 4 992
  •   4
Отговори
# 1 200
  • Мнения: 0
Здравейте, мами. Аз съм горе-долу нова тук, чета ви много, но съм пасивна в писането, което смятам да променя Simple Smile
Може ли да ми препоръчате някои за Пловдив за шпакловка, боя, мазилка терако и венециано. Само без фирма Ойкос и Скай колор ... Благодаря ви много предварително

# 1 201
  • София
  • Мнения: 1 074
Владо и Васко - много добри мебелисти  и дърводелци ,супер коректни и точни,но не знам дали циклят паркети.За мебели са перфектни - http://vvfurniture.alle.bg/

Не е редно вие да хвалите собствената си продукция в тази тема, а други да ви похвалят, не мислите ли? Дори и да се смятате за уникални, другите могат да имат различно мнение за вас.

# 1 202
  • София
  • Мнения: 1 464
Може ли някой да ми препоръча човек, който да отреже долната част на 3 врати? Трябва да се намали височината, а нямаме подходящи инструменти.

# 1 203
  • софия
  • Мнения: 4




Не е редно вие да хвалите собствената си продукция в тази тема, а други да ви похвалят, не мислите ли? Дори и да се смятате за уникални, другите могат да имат различно мнение за вас.
Това е идея на фирмата,грижеща се за нашия PR, която не е съгласувана с нас!Вече не работим с тях разбира се и нямат достъп до профила ни.Идеята да бъдем активни тук е да сме полезни със съвети и информация,но в никакъв случай такава евтина реклама,дори анти-реклама!Опитах да изтрия въпросната препоръка,всъщност има и още една подобна публикация,но за съжаление не мога.Извинявам се на всички тук и заявявам,че това няма да се повтори!

# 1 204
  • Berlin
  • Мнения: 11 245
happymammy, ако можете да си закарате вратите в Практикер, ще ви вземат 10лв на врата мисля за рязане.

# 1 205
  • софия
  • Мнения: 25 436
Главното, което мен ме интересува в момента са съотношението ниски цени/добро качество. Такова е момчето, което вече 3ти път ползвам за различни ремонти у нас.

Снощи ми направи шпакловка на тавана - първо груба, после фина и цената му беше МНОГО ниска. Разбрахме се да купя латекс за да ми боядиса новото таванче.

Редил ми е ламинат, поправял ми е контакти и ми е лепил тапети. Много е добър и отговорен. Чисти след себе си, което е огромен плюс. Някой ако има нужда от проверен човек с отлично качесто и минимални цени за София - ЕМО - тел 0886624911  Peace

Доколкото разбрах лепи плочки в баня и въобще прави всякакви вътрешни ремонти.
Доста четене падна докато го открия всякакви теми из форума бели и черни списъци, но направих правилният избор и сега дойде ред и аз да си пусна гласчето за Емо - Емилиян Бориков, найстина кадърно момче, цялостен ремонт ми направи в къщи - тераса, кухня, коридор, килер, толетна, баня, зидане, мазилки, шпакловки, изолации, гипс картон, теракот, ламинат, ВИК, ЕЛ, банята изцяло всичко наново и всичко стана страхотно.
Също ме впечатли че момчето не е като повечето майстори да работи от 11 до 6 ами сутрин от рано, вечер и до 12 е стоял, почти и не почива. Веднага след ремонта се отзова за някой допълнителни работи не да го чакам 2 месеца заради някой дреболий какво е било с други такива. Съветва дава страхотни идеи от повечето от които се възползвах. Чисти след себе се и не ти взема 100-300 лв за "извърляне на боклуци" както други такива.
Работи на доста приемливи цени, сравнени с 5-6 други майстори и фирми.
С две думи това е вашият човек  тел за вързка = 0886624911, 0895703011
Благодаря на потребителите тук , "магаренце" , "минка уинчестър" и "чечо" , които са похвалили мъжа ми, радвам се че се довериха на препоръките ми  и най-важното останали са доволни, въпреки че не ме познаваха  лично , нито мен, нито мъжа ми.
На Шани и ИраМира, ще кажа , че това не е "Супер Емо", нито герой от филма "Специалист по всичко", така че сарказма и определенията ви са излишни. Просто е съвестен и върши работата си  качествено и уважава всеки клиент,  затова и съм си позволила да го препоръчам. Не твърди, че е ВиК майстор, Ел. техник или майстор на гипсокартон, но когато е нужно да се сменят две тръби, 3 контакта или да се направи един куфар от гипсокартон си ги прави сам и то на приемлива цена вместо да кара клиента си да вика поотделно майстор, който така или иначе няма да дойде само за това или ще го направи за двойно по-голямо заплащане, не е ли така?! Той се занимава с боядисване , шпакловка, тапети, теракота, ламиниран паркет, мокет и е добър в това. Работил е години във фирма за интериорен дизайн , и е правил какви ли не неща там, с други думи не се занимава с това от вчера. Това, че е изградил нещо дребно от гипсокартон и клиента е останал доволен, като допълнение на основната работа, която е поел не го прави майстор на гипсокартон и той си го казва. Много пъти е отказвал големи поръчки за много пари, за които знае, че освен познания  са нужни и опит, и специални инструменти за дейността.
   
И аз съм много доволна от Емилиян . Преди месец го бях търсила за един друг ремонт, но тогава не можах да се свържа с него. Направи ни старата душ кабина като нова. Работи бързо и качествено. Цените също са изключително приемливи. За работата, която свърши друг майстор ни поиска 3 пъти повече #Crazy Ще се наканя да снимам и пусна снимки.
nellyani, мъжът ти има златни ръце.

Последна редакция: ср, 08 авг 2012, 15:58 от zvanche

# 1 206
  • Карлово
  • Мнения: 405
Може ли някой да даде координати на добър майстор за поставяне на ламинат за Карлово?

# 1 207
  • Мнения: 0
Моля препоръчайте ми  майстор или бригада за основен ремонт на баня (за Велико Търново)
Мога да препоръчам изключително добър майстор -за всякакви домашни ремонти,работи в Търново и близките райони.Работил е заедно с бригадата си лично при мен и съм изключително доволна.
Плочки,ВИК,изолации,
латекс,боядисване,
покриви,улуци
Реставрация на стари и строеж на нови къщи.
При желание може да видите снимки на обекти правени от неговата бригада.
Най-доволна съм че работи в срок и хем е бързо хем е качествено.Материалите които позлват са на цени на едро без надценка.Правят и много отстъпки.
При желание -нотариално заверен договор.
Винаги дават гаранция.


За контакти 0899 000 560  Бони

# 1 208
  • Мнения: 0
И аз да се похваля от майсторче(Шпакловчик/Бояджия)25г който работи в новият ни апартамент,работи сам ,работи много добре,с цена 3,5лв шпакловка  Shocked и 2лв боядисване  Shocked, препоръча ни го позната на която е правил къщата ето и телефона му:
0892933003-Диан София Heart Eyes
Много съм доволна! Благодаря за препоръката. Много точно момче. Препоръчвам и аз.

Обаждах се на още трима похвалени тук майстори:
Имаше един Венцислав, който имаше супер несериозно поведение и впечатленията не са положителни.
С много препоръчваният Емилиан Бориков не успях да се свържа. Не си вдига телефоните.
Атанас също беше коректен, но като цена тази на Диан беше по-добра.

Ставаше въпрос за шпакловка, боядисване и дребни работи в боксониера. Знам, че на повечето майстори им се иска да "хванат" голям обект, но и другото е работа, и за другото се плаща. Не съм се пазарила с никой за парите.
Отново се възползвах от услугите му,има и ютуб странница http://www.youtube.com/user/jarmeinjena?feature=mhee (между другото е с втори номер 0896268358) и съм отново супер доволна а ето и резултата:
първоначален изглед


тадаам и резултата


През месец юли ползвахме услугите на Диан. Много благодаря за препоръката. Наистина точен, прецизен и коректен човек. За пореден път се доверяваме на форума и не съжаляваме, давате точни оценки.

Последна редакция: пн, 13 авг 2012, 15:58 от Relax M

# 1 209
  • Мнения: 955
Здравейте! Някой може ли да ми препоръча фирма/майстор за изработка на кухненско обзавеждане по поръчка за Ямбол и региона.
Благодаря предварително!

# 1 210
  • Карлово
  • Мнения: 405
Държа да препоръчам Димитър Додов,който много бързо и качествено ми постави ламината. На него може да разчитате също за окачени тавани, гипсокартон, преградни стени, хидроизолации. Телефона му е 0897933225. Благодаря на съфорумката, която ми го препоръча!

Последна редакция: ср, 15 авг 2012, 19:58 от тихерула

# 1 211
  • Мнения: 1
Здравейте!

Предполагам някоя от вас е правила ел. инсталация, а може и ел. техници да влизат тук ..
Та, 280 лв. нормална цена ли е за извеждане на 5 контакта, 2 лампи и един кабел за вентилация на баня ? Това е цена за труд, кабел и конзоли, без контактите и ключовете.
И ако може да препоръчате надежден ел. техник за София ?

Благодаря!

# 1 212
  • София
  • Мнения: 1 742
Зависи на какво разстояние трябва да се изведат контактите.Каква е стената.Дали е панел или тухла.

# 1 213
  • Мнения: 1
Панел, през 2-3 метра ..

# 1 214
  • Мнения: 0
Здравейте
Ето една малка фирмичка за всякакви ремонти за Варна.
Ние с мъжът ми сме много доволни.
http://waterway.alle.bg/

Общи условия

Активация на акаунт