Отговори
# 30
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Пачииииииии, вземи се стегни и попиши, стига си чела само.  Mr. Green

# 31
  • Мнения: 799
Eлс, ако мислиш, че вашите снимки от молето са много - виж тук  Mr. Green А това са клиповете  ooooh!
Сега накратко нашето море: бяхме на къмпинг 4 седмици. Магарето е станало аборигенче - не мога да го цивилизовам - вчера видя фонтаните на НДК, събу си сандалите и хукна да се къпе. Свикна да вилнее и дивее на плажа и във водата. Почна с опитите за говорене - билям (салам), муне (маймуна), гигъл или елет (самолет), охел (охльов), Окьо (Йоско). Явно говоря много нечленоразделно, след като детето така възпроизвежда думите  Joy Успеваемостта при гърнето е около 70%, но все още не смея да изкарам навън без памперс, защото нещо не може да вдене, че в градинките се пика не в гърне, а клекнал или чрез държане. А гърне не ми се носи на всяка разходка Mr. Green Така че приемам идеи.
Храненето е с промевлив успех - ако е акала - яде. Ако не - отказва. Предпочита си бебешките манджи.
Ръцете са й ОК, утре сме на контролен преглед.

Паста за зъби - ненедент (още е с първата, тази със силиконовия накрайник, точно свършва, така че всичко написано ще ми е от полза).

# 32
  • Мнения: 2 897
Пачииииииии, вземи се стегни и попиши, стига си чела само.  Mr. Green
Ми не може да ни смогне жената Mr. Green


Сега ще гледам снимкиии Party
Пачи,браво на Маги!!!


Усещате ли как старата седянка пак се заформя  Whistling

# 33
  • Мнения: 600
Дани,жива и здарва да си,миличка!Точно инфото за флуора ми трябваше  bouquet Hug Heart Eyes


Моляяяяяяяяяяя! Пак заповядай  Heart Eyes
Ето тук, пише още, ако искаш инфо http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=207813.msg4486999

Забравих да ти кажа, че вкуса е малко странен, не е точно като на нашите пасти, ама на Сияната й харесва  Mr. Green

# 34
  • Мнения: 799
Аз още вчера ви изчетох, но отново ме погнаха с бачкането, а и на лаптопа нямам "кирилски" букви (както казва племеницата ми) и в момента пиша на БДС по памет, което доста досадно, особено като трябва да оправяш грешки. Така че ша ма прощавате  Mr. Green

# 35
  • Мнения: 1 666
Пачи, ама това е само подборка от снимките ни... не всичките! Mr. Green
Зори, не ме притесняваш! Даже малко ми помагаш, защото май взе да ми писва да съм светлокоса...
А пък Стени все така не говори, обаче пък прави съвсем сам кълбо напред! Поне с речник като не мога да го похваля, с дивотиите му да го нареждам напред! Mr. Green
Сега и аз се отдавам на гледане на снимки...

Олееее, Стени се събуди  #Crazy Спа само един час... до довечера при нас ще бъде весело

# 36
  • Мнения: 799
Не'ам нерви за подбор на снимки.
Зеч, имах най-искреното намерение да дойда, ама както винаги седяхме на плажа до последно и пътувахме по нощите. Много тъпо.

# 37
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 226
Видях много пораснали деца , много красиви майки ,които скромничат и не на последно място хубави татковци  Mr. Green
Пачи ми отряза отговора на въпроса що не дойде на Раковски и аз пак питам  Mr. Green
Валко също прави кълбо напред и вече прави много дълги изречения чак ме шашва понякогакато например :
Аьо не ще повече манджа мамо! Естествено ,че дългине изречения са свързани с отказа от храната и няма как да е друго яче сигурно е 9 кг ooooh!
а Пачи се разписала относно питането ми , ами имаш глоба да знаеш и жълт картон

# 38
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Пачи, не ви е срам, отсега вдигате адреналина на Маги с бънджита разни.  Mr. Green Ква е тая змия дето ви е съквартирантка?  Joy Много яко танци Маги на техното.  Mr. Green Снимките са страхотни! Сега гледам клиповете.  Wink

# 39
  • Мнения: 458
Лелееееееееее, много пишете бре. Добре са ви се отразили почивките.

Дани, вашият строеж къде ще бъде? Може ли да сме съседки  newsm78.
Ели, свеки ходи на работа. За сега не може да помага с ггледането на Виктор. Имаме две възможности- Жоро да излезе отпуска и да стоим гладни или Виктор да тръгне на ясла  Sad
Зори, ние също ползваме тази паста Vademecum-junior ягодка. За сега се справя с четката и дори сам си я иска.
 Снимки още не съм гтледала, така че без коментар  Laughing
Днес решихме да ходим при делфинчетата, но се оказа, че билетът е 20лв  Shocked. Трябваше да дам 60лв за половин час представление! Егати. Поне видяхме 'гоамата ибка' за 1 лв от барчето на делфинариума. И пак се забихме в зоо-то. Една братовчедка ми е на гости, та, тези дни ще ходим насам-натам.
Приятен ден на всички!
Стига сте писалииииииииииииии
Не мога да публикувам  Sad

# 40
  • Мнения: 2 897
Ооо,Габ!Няма спирачка Mr. GreenРадвам се,че нещата със строителството и при вас се задвижват и ще осъществиш една от мечтите си за свое ''гнезденце'' най-после HugПриятно ви скиторене Peace

... имаш глоба да знаеш и жълт картон
И аз съм виновна пред теб(дано не съм те разочаровала много) Embarassed,но на отиване имахме инцидент с колата,ако не съм ви се хвалила(даже не искам да си спомням Confused) и висяхме в Пазарджик 4-5 часа,докато я оправим...В обратна посока не остана време също,даже Сани не дочаках,за да не замръкваме.
Пачи,Маги много се е разхубавила!Снимките и клипчетата са страхотни!

# 41
  • София
  • Мнения: 3 823
Здравейте Hug.
Пачи, Елс, страхотни снимки. Завиждам ви и за почивката и за морето. Искааам и аз на море.
Цвети, съчувствие и от мен. Дано най - сетне се успокои детенце Praynig.
Зори, мен ме е срам да кажа Embarassed, но нали сме си наши хора. Ами мием му зъбите само с четка и вода, без паста. Педиатърката му против пастите до две години Naughty.
За говоренето на моя хубостник ще се въздържа от коментар. Не ще да говори и това си е ooooh!. Както казва татко му инат като майка си бил Mr. Green.
Ей, не мога да публикувам.

# 42
  • Мнения: 1 666
Пачииии, защо не каза, че ще наобикаляте и Приморско, бе мила, за да ти се обадя?! И ако сте били в Аквапарка, докато е била нашата почивка, просто ще се изям от яд, защото на нас хотела ни беше там..Снимките и клипчетата са бижу. Освен последните ти снимки, от които ме побиват тръпки...
Стени разцелува екрана по време на клипчето дето Маги си казва репертоара.

# 43
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 226
Само аз ли гледам клипчетата без звук ,или просто не умея да си го пусна  Embarassed

# 44
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
При мен има звук, Зечка!  Wink Да не би да са ти спрени тонколоните или да сте дали Mute на компа?  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт