Къде спи бебето

  • 6 189
  • 157
  •   1
Отговори
  • Мнения: 126
Вкъщи правим ремонт и аз едва сега се сещам,че трябва да оставим едно малко кътче за нашето бъдещо бебе(ако е рекъл господ).Та по този повод се сетих да ви питам:Къде спи(спеше) вашето бебе-при вас (във вашата спалня) или в отделна стая?
Ние нямаме голям избор,защото живеем в гасониера и бебето ще спи при нас Simple Smile

# 1
  • Мнения: 4 111
Щом нямате избор и е ясно къде ще спи бебето (дай Боже), то за какво е тази тема? Ако е само за статистиката - при нас спи.

# 2
  • Мнения: 126
Щом нямате избор и е ясно къде ще спи бебето (дай Боже), то за какво е тази тема? Ако е само за статистиката - при нас спи.
Ами да просто питам Rolling Eyes

Последна редакция: пн, 27 авг 2007, 21:09 от Бебина

# 3
  • Мнения: 4 111
Някои майки спят отделно от бебенцата си, но аз не мога да си представя да спим разделени, поне докато е бебе.  Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 126
Някои майки спят отделно от бебенцата си, но аз не мога да си представя да спим разделени, поне докато е бебе.  Rolling Eyes
И аз съм на това мнение Peace Дори и да имахме избор,пак щях да предвидя място за бебето в нашата стая.Ноо някой хора разчитат на бебефоните Tired

# 5
  • София
  • Мнения: 3 816
Ами спеше при мен, но от скоро си има самостоятелна стая  и е много щастлива. Simple Smile

# 6
  • Мнения: 34
Поне докато е още бебе е най-добре да спи при мама.Това е моето мнение,моята дъщеря още спи в нашата стая.Пък и не бих спала спокойно ако бебето беше отделно,дори и при наличието на бебефон.

# 7
  • Мнения: 3 622
Синът ми спеше до 5 годинки при нас в спалнята

# 8
  • Мнения: 3 718
Според мен това с бебефона и кротко спящото бебче в съседната стая го има основно във филмите и каталозите на фирми производители на бебефони  Mr. Green
Моето спи "на една ръка (цица) разстояние" понякога и по близо  Peace

# 9
  • Мнения: 7 723
И двете ми деца като бяха бебета спяха при нас! Simple Smile

# 10
  • София
  • Мнения: 6 011
Спи в нашата стая в момента,по-близо е до съпруга ми/аз и без друго не го чувам  Mr. Green/.Но си има готова собствена стая и когато поотрасне малко ще спи там.

Последна редакция: пн, 27 авг 2007, 21:49 от Ники.

# 11
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 818
В нашата стая. Като бебе спеше в леглото си, а аз като хамава притърчах да я наглеждам диша ли; кърменето нощем беше много уморително така. Постепенно взех да я взимам при мен за нощното кърмене, докато накрая просто започнах да я слагам да спи при нас и всички започнахме да спим много по-добре и спокойно. От две години нагоре - в собствено легло до нашето. Преди няколко месеца пак започна да иска да спи при нас и я оставихме. Прекрасно е чувството да гушкаш заспиващо или спящо бебе/дете Simple Smile
Сега спи пак в нейното, а рано-рано сутрин идва при нас, ляга и си доспива.
Като се преместим, ще спи в нейна стая, но предполагам, че пак ще идва по ранни зори - ние нямаме против.

# 12
  • Мнения: 486
Апартаментът ни е малък и нямаме избор , спи в нашата стая в собствено легло.

# 13
  • Мнения: 1 924
Спи при нас , в нашето легло и сънят на всички е много спокоен и приятен.Направо се чудя как ми е хрумвало,че мога да го оставям в отделно креватче.За отделна стая не съм си и помисляла- крайно пренебрежително ми се вижда.

# 14
  • София
  • Мнения: 4 588
При нас, въпреки че ни е голям апартаментът. Като поотрасне, ще го отделим в друга стая. Peace

Общи условия

Активация на акаунт