Отговори
# 45
  • Мнения: 955
Много ме дразни рекламата с дебитната карта в презерватив.
Харесват ми рекламите на Кока-кола и на Баунти.
Какво съвпадение  Hug

# 46
  • Мнения: 4
Чак любима нямам но ми харесва рекламата за памперси те.Където едно мъниче сяда в едно басейнче и памперсът му попива цялата вода.И на мен не ми харесва новата  рекламата на кока-кола.

# 47
  • Мнения: 1 312
Аз да използвам да питам Flutter
Онази с картата и презерватива...,мацката дето играе..Коя е?
Че нещо ми е много позната и не мога да се сетя от къде.
Някаква водеща да е била по ТВ?

# 48
  • UK
  • Мнения: 3 959
Забелязвали ли сте в глупавата реклама на Глобул (дето можете да заредите ваучера си с произволна сума над четири лева) момчето дето си тръска обувките и момичето дето му зарежда ваучера колко си приличат? И двамата имат нещо бзкрайно характерно и еднакво във физиономиите си.

# 49
  • Мнения: 1 101
Харесват ми всички реклами на минерална вода Банкя, а тези, които не ми харесват са много.

# 50
В момента омразна реклама - тази на "лептен" с оня доктор дето маха с ръка и казва нещо като "лептен е вашето решение..."
За любима мога да псоча рекламата на филма "Да мило" по Фокслайф (ако  се приеме за реклама)и то този момент в който малкото казва на баща си "някой се изпишка на пързалката " а баща му пита "да не си бил ти" - то кима утвърдително с глава. Който го е гледал ще ме разбере.

# 51
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Харесва ми рекламата на Кока Кола, в която пича с когото сподели колата си и взима нещо от него.

А не мога да понасям рекламата на Райпфайзен банк, по-по-по-по  Sick Sick Лептенският доктор, който размята ръката си все едно си прави чикия също е гнусна, а за парфюмеца Ефтерпа нямам думи.

# 52
  • София
  • Мнения: 4 884
Харесвам много рекламата на кафе, в която едно момче си е поканил гадежто през нощта и от аромата на кафето, родителите му се събуждат и развалят романтичната ситуация. "Кафе?"-предлага момчето на баща си, а мацката помахва притеснено с чаша кафе в ръка. Много нежна и ненатрапчива реклама.

# 53
  • Мнения: 3 830
Най - много ми харесват рекламите на Coca Cola, а най - омразните те са толкова много

Вижте една стресираща реклама http://www.vbox7.com/play:4c6ce43f
Не пускай тука такива, има бременни жени. Аз я пратих на внука и той горкия се разрева. Confused

 Shocked #Crazy #Crazy #Crazy

# 54
  • Мнения: 43
Омразните са много,сега се сещам за Вивател smile3540(с Христо Шопов и Дидо от Д2).
Любимата ми е на TUBORG   superuubeer (макар,че не обичам бира).

# 55
  • Мнения: 3 634
Ау, да подкрепим новата реклама на Банкя. Рядко я дават, но едни хубави мъжаги влачат един остров.... Heart Eyes

Повечко реклами да има с хубави момчета, писна ми от чичковци в банки или лелки с нередовен стомах  Sick

# 56
  • Мнения: 550
точно така! защо в рекламите има само хубави жени, а мъжете са...  Sick? например в рекламите на шоколад мацките са красавици, а мъжете едни недорасляци... пу... ми айде и ние да изплакнем малко очите де!

# 57
  • Мнения: 4 435
Най-противна ми е тази за Калгон с ония глупак дето казва:..........нейното гумено суединение..............Може ли такава простотия? #2gunfire

Последна редакция: пт, 12 окт 2007, 16:48 от Slav4e_Av4e

# 58
  • Мнения: 467
Чак любима не, но сега много се кефя на онази с изпита. Дето даскала(един гнусен тип) се прави на велик и казва на учениците, че им свършва времето. Една мацка вади някаква банкнота и казва: "За още 40 минути"  Това според мен е най-сполучливата реклама на М-Тел.

И адски се дразня на новата реклама на БТК АДСЛ със Супер Любо ( който еначе е симпатяга) дето повдига момченцето да вземе котето от клона. Пълна изчерпаност на идеи:-( А започнаха така добре със Супер Любо ( домашните реклами които бяха, преди Любо да излезе да спасява кученца и котенца)

# 59
  • Мнения: 4 496
Най-омразната ми е "Ти с коя кайма наготви?Дето аз ти казах ли?"И всичко това с мазен свеки-глас... Tired

Общи условия

Активация на акаунт