СОФИЯ-Бул.Ал.Стамболииски ,Эона Б5 и района-2

  • 9 595
  • 287
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 150
Хубавица   bouquet
  
Тони,това ,4е си хванала букета  е похвално!  Peace Остава да полу4иш и предложението за брак и вси4ко ще е на 6   !!!  Praynig Hug


Стискам палци  Grinning

# 16
  • Мнения: 342
С бялата пола съм.А предложението съм го получила отдавна ама аз се ослушвам...хи хи.То с брак или не все тая, вече съм отекла от всякъде.

# 17
  • Мнения: 1 150
  Joy Joy
Отекла или не, както кзва една виртуална позната "Мома си значи"  tooth

Важното е да си щастлива   Grinning

# 18
  • Мнения: 789
Тони, айде, чакаме сватбата, хич не се ослушвай!!! А да ти кажа и аз преди мислех, че е все тая, ама не е точно така. Сега имам оправдание да държа мъжо още по-изкъсо. Като каже, че иска да ходи някъде с приятели аз му викам:"Женен мъж си, не може"  Wink Изобщо каквото реши да прави, без мое одобрение, не става  Naughty А и е супер готино да си булка, само дето свършва много бързо.... Ех, спомени....

# 19
  • Мнения: 1 150
Аз пък моя не го спирам, да ходи където иска.
Със свещ да търси, жена като мен не може да намери  Joy hahaha
Спомените от сватбата много топлят душата, така е  Heart Eyes

# 20
  • Мнения: 342
Ще чакам Кари да порасне да ми бъде шаферка.

# 21
  • Мнения: 644
И аз така се оправдавам,да порастнат хлапетата-да са шафер4ета!  bowuu  Но,Тони,нали знаеш и моето мнение по темата! Naughty Не са нужни "окови" ,били те и любовни! Peace  Особено,като има любов и разбирателство!
АТаня,това,4е го държиш изкъсо... Thinking...замисли се пак...

Люси,дове4ера ще сме в градинката!

# 22
  • Мнения: 789
Хич няма да мисля, не съм го вързала да седи с мене, ако не му харесва..... айде. А бракът си е сигурност (нямам предвид вярност обаче). На мен скъпия се опита да ми каже, че семейната кола била негова. Наглост и половина! Той бил работил за нея, а аз нито лев не съм била дала. А като гледам детето как да работя? И куп други примери, та ако не бяхме женени, какво щях да имам... Освен Ива рабира се  Mr. Green
Както и да е, няма да обсъждам повече "за" или "против" брака, просто аз така се чувствам по-добре, а преди не исках да се женим. А и да си булка си е супер, откъдето и да го погледнеш! Който не е бил, не може да каже  Wink

А Кари и сега може да бъде шаферка, я виж Ива (тук е на 11 месеца)

# 23
  • Мнения: 644
Аааа,не!  Naughty Аз такива изказвания  не оби4ам! Мое - твое - вси4ко е общо след брака!!!!!!! Ако има претенции-да ги е предявил предварително в ПРЕДБРАЧЕН ДОГОВОР!!!!  #Cussing out #2gunfire
Аз веднага бих си събрала партакешите и барабар с детето си заминавам!  Sick и се връщам ,само ако подпишеме договора !  Joy hahaha

# 24
  • Мнения: 342
Еее Танче така ще ти каже за колата няма как...не му се давай.А моя пък иска да ми купи сега само за мен...това май е щот не сме подписали и ми се подмазва. Joy

# 25
  • Мнения: 644
Аааа,Тони,не е това-просто те оби4а и иска да си независима!  Hug Това е! Е,може и колело да ти купи,ама къде ще сложиш Кари,ако заспи по път!  Joy hahaha

# 26
  • Мнения: 342
Т$/ цццццццццццццццжццццццццццццццццжццццццццццццццццццццццццццццццццццццццццМллбрн б мн н  бм м бм жн бм мббббббббббббббббббббббббббббббббббббббббббббббббббмм нййййййййййййййййййо78уууууууууууууууммннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннн, й. ;;хг
А това е мнението на Кари по въпроса. Wink

# 27
  • Мнения: 1 150

Люси,дове4ера ще сме в градинката!


Свеки ще ми идва на гости  Crazy
Утре вечер след, като го взема от ясла идваме веднага   Hug

# 28
  • Мнения: 789
Учила съм право, предбрачните догови са недействителни за Бг. И да подпишеш, не важи. А то иначе и моя иска да има втора кола за мен, но според мен две са ни много (при положение, че бачка на 10 мин. пеш). Ама явно мъжката логика е по-различна от нормалната  Wink
А колелото си е супер идея  Grinning И аз откога искам, ама само с искането си оставам засега....
Уф, днес Ива ми скъса нервите, само хленчи Sad
Отиваме да се храним и приспиваме. Лека!

# 29
  • Мнения: 342
Я кажете сега кога ви е най удобно -сутрин или вечер да си спретнем една срещичка др.седмица.

Общи условия

Активация на акаунт