МАЙчета и МАЙки (97)

  • 10 867
  • 304
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 888
РенкаHug аз тъкмо туй си мислех как ще ти ходи едно коремче- тъкмо следващото детенце да прилича на татито Wink, а иначе Насче си е направо на тебе- светличък, русичък сладур, и тримата сте много готини и ето те най- сетне и теб на снимка, не само краченцата от РД на Насче Joy
Дианка, особено на морската снимка се вижда само коремче и някакви слаби крачета, а Любачето много страшни снимки сте му направили Laughing
И в Русе идва някакъв цирк- в неделя може и ние да отидем Heart Eyes, аз не съм ходила от малко дете...Ренка, издай някакъв фокус от кухнята...нали не са хвърляли ножове по тебе Shocked
Катка, стига я мисли Ава- тя ще е добре, ами си изкарай готино, починете си активно Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 888
И аз сложих няколко снимки от нашата почивка Wink в болницата  Embarassed, ама като не съм правила други Mr. Green

# 17
  • Мнения: 480
Иви, видях и вашите снимки  Simple Smile Теа много ми се видя пораснала. Не знам преди колко време си качвала нейни снимки, но на тези ми се стори като голяма мома вече. А Лори как си е седнала и  си гледка...кукли са и двете. Работим и ние по въпроса за момиченце, ама да видим...  Wink
Иначе не са ме целили с нищо в цирка. Има един номер с халки, дето се нанизват една на друга и стават като синджир. А уж са затворени халки, нямат отвор...ама ги нанизах  Wink
И в едно цилиндърче мушнах бяло топче, пък те излезнаха сиво, синьо, червено и чак накрая бялото.
А от една шапка-цилиндър извадих зайче, пък бяхме мушнали пиленце преди това  Laughing
Абе, беше много интересно. Фокусника ме наметна с един шлифер и се скри зад мен, като си промуши ръцете в ръкавите. Всъщност той направи всичко, но се виждаше моята глава  Grinning

Сиска, мисля че ще му е интересно и ще издържи Дени. Освен това след първия час има антракт от 15мин., ще може да чишне, да се поразтъпче малко... Но мисля, че ще е много впечатлен от живите животни.

# 18
  • Варна
  • Мнения: 5 529
Всичко четох, но напоследък ме е налегнала черната дупка и ме мързиии да пиша. Embarassed Embarassed Embarassed
И снимки гледах. Добре че ходите на море, че да го видим как изглеждаше, щото от тоя живот във Варна го забравихме даже как изглежда.
Да се похваля, че Иво вече от два дни стои по цял ден на яслата. Според сестрите всичко е наред, според лелката обаче все си плаче през деня. На кого да вярваш и аз не знам. Сутрин влиза с рев в яслата, а аз изтичвам по стълбита че да не чувам и да не ме хванат дяволите. Twisted Evil
Сиска, не се притеснявай ще свикнеш и на новото място. като се преселих във Варна и все казвах в къщи на дома ми в Русе много ми беше трудно да свикна, но се научих. Сега като си отидам в Русе и все бързаме да се приберем у дома във Варна.
По-скоро да ги изтребвате тия гадни гъбички. Peace

# 19
  • Мнения: 1 101
Деспина, какви са тези черни дупки, аааа Naughty

Аз както умувах дали и кога да заведа Дени на цирк, преди малко майка ми и баща ми заявиха, че ми взимат детето и отиват Laughing Та в момента са на цирк  Grinning

# 20
  • Мнения: 465
и аз разглеждах снимки всички са много сладки...
Дианка с Любо

Ренката наистина Насчето на теб прилича  Peace

Иви големи сладурани са твоите принцеси  Hug

Вале не се ядосвай за Иса нали и аз писах за това хранене и ние на моменти хич не ни се яде и с приказките сме по назад но най-важното е да са здравички..А за каката напълно те разбирам моя син така и мен ме по изпоти на РД преди две седмици, все повече претенции имат порастват просто това е..поне си се справила с покупките за училище аз все отлагам с извинението че нямам време но тази седмица вече ще го направя....

Сиска Дени е много месен прилича и на двама ви  Wink и да кажеш как е изкарал на цирка..

# 21
  • Мнения: 480
Добро утро! Като примерна и ранобудна домакиня сварих кафето, направих палачинки, набрах росни цветя и ви пожелавам лек и ползотворен ден!!!  Hug  Hug  Hug

    

# 22
  • Мнения: 2 498
 БиРенкА, благодаря за топлата закуска и кафенцето...ммм...а въпроса за китките?!?!?...правя си аз едни асоциации-нали знаеш булките кога берат цветя и са с китка зад ухото Wink?
Сиске, я казвай как е минал цикрът...а Дени наистина ми прилича и на двама ви...и успех в борбата с гъбите, че са много упорити и да не се въртите в един омагьосан кръг....я мажи и таткото, че може и той да е прихванал Wink (днес ми е много еротично настроението)
Дианке, много сте сладки и двамата с Любачето...

# 23
  • Мнения: 920
Айде добрютру и то нашта губерния. Дребния нещо се опитва да настине ми се струва, ама то с това тъпо време дето или те отвява и умирГаш от студ или след 10 минути вече янма вятър и пукаш от жега..... Сега като излезем ще взема витС и ще попием седмица сутрин и вечер, да парирам такива наченки.

Сиска хубави моменти са това с пренасяниците. Няма да забравя когато вече официално извесохме каквото щото... и като ревнах.... и така цяла вечер. Мъж ми понеже знае че не може да помогне, докато не се  нарева, (а и аз съм доста привързана към моята майка) - та човеку си покани приятеля дето ни помогна в носенето на последните работи, седнаха си на по ракийка.... и ме зарязаха да си страдам. Но пък положителните страни на самостоятелното живеене са много.

... извинете ще дописвам после, че дребен иска в тоалетната да ака  Embarassed .

# 24
  • Мнения: 2 407
Биренка мерси за почерпката Hug
И ние сме водили Ники на цирк,от начало и беше интересно,но после и писна и татито я закара на баба и.
Много са хубави снимките на Любчо, Лори,Теа и Наско!
Ники е със сополки, вчера явно найстина беше коварно време,ту топло,ту студено.Сега и дадох капики за нос и осцилококциум.
Диана не че не е хубаво да се повтарят,а примерно ние досега сме били на Леатон и сега мисля да го сменим с друг ,после пак ще го вземем и така

# 25
  • Мнения: 888
Малеее Ренкакакви вкусотийки си ни наготвила, облизах си пръстите и цветя си набрала- давам ти булка   bouquet А Gita се загуби  Wink Crossing Arms...
Деспинка, такива да ги нямаме Naughty- никави черни дупки- не искам да чувам- оставяй децата на мъжо 1 ден и прави, каквото си искаш, а той щом трябва и Ивчо ще кърми  hahaha...и ти имаш нужда от малко време за себе си, да се поглезиш...
и ние ще бягаме да акаме на гърнето, хайде да не опишаме положението Joy

# 26
  • Мнения: 2 407
Деспинка и от мене съвет- излез с приятелки и купонясвай.

# 27
  • Мнения: 995
Gledah snimkite, mnogo sa sladurski! Heart Eyes
Diankeee, shi ta izqm Wink i Ljubacheto syshto! Ama kakwi bocki si otprala, izglevdash mnogo shtastliwa, iskreno ti se radwam Hug

Birenka, takawa domakinq kato tebe...daj boje wsekimu   Wink
Siska, mnogo mestene wi predstoi, no wsichko e wypros na organizaciq!Zapochwajte "obratno broene"
I nie iskahme da wodim Awa na cirk, dobre, che ne q zawedohme. Kupola na cirka padna, shtoto imashe burq ooooh!

Ajde, che taq shljokawica trudno se chete  bouquet

# 28
  • София
  • Мнения: 2 437
КатКа   Hug , като Лоло Ферари  Mr. Green Отвратителна работа, но догодина ще ги кръцна  Grinning Решила съм къде, имам обещание за парите от мъжо и най-накрая ще се оттърва от тях Grinning
Сиска, ще, ще, няма начин. Знаеш го много добре Hug

Хей, мами, Любачето от сутринта повръща..сега спинка и май се е наакал...явно отново ни тръшка пустия вирус. Дано този път не се стигне до болница. Поне този път не е боледувал скоро. Сега ме затресе шубето и за бебока Rolling Eyes Миналия път беше малък и май не му се отрази...та се надявам сега да ме подмине. Аман, значи..много хубаво не е на хубаво.
Тъкмо вчера се видях с една приятелка и за каквото ме попита отговарях с "чудесно" и "много добре". Накрая само и двете казахме "пу-пу".
Хайде, лек ден от мен   bouquet

# 29
  • Мнения: 4 068
Ето ни и нас, за който ни помни.

Дона, 4естито! Страхотна новина! Лека бременност!

Тази година ни е отврат и това си си е. След невероятни тудности успяхме да си вземем с половинката отпуск - аз 3 дни + по4ивните, той 7 - отидохме на море - да вземем Теа и да си по4инем - заля ни порой. До плажа успяхме да слезем 2 дена - ходим на един див плаж, до който се стига по 4ерен път. Като е валяло не може да се слезе. Освен това от работата много спе6но трябва6е да свър6а не6то (за което супер спе6но не6то впро4ем о6те не са ми пратили поръ4ка Twisted Evil), изнервих се и заради работата и времето си тръгнахме в4ера. И разбира се, слънцето изгря. Карък.

И за да не ми е съвсем тъмен поста - Теа ве4е казва р и говори съвсем правилно. Изре4енията са й на голям 4овек, задава ми хиляди въпроси, на моменти 4ак се  4удя как да отговарям. Не мога да й се нарадвам, порастналото ми моми4е.

Пи6а от 4ужд РС без бдс, издивявам, 6те пи6а пове4е от вкъ6ти. Извинете за странния правопис Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт