вибромасажор ----->целулит=???

  • 9 419
  • 19
  •   1
Отговори
Здравейте,
Понатрупала съм едни "възглавнички" ... леле... Embarassed Embarassed Та питането ми е:
Някоя от вас пробвала ли е да намали целулита с вибромасажор?
Чудя се дали да си купя, но не знам дали имат ефект. Имам предвид уред на ток с поставка, върху която се стъпва и колан с топчета, който вибрира основно на задните части?
Коланите, дето ги рекламират по тв не ми вдъхват доверие, а и кой знае колко батерии ще искат.
Като пари уреда е към 10 масажа, е предполагам с доста по-ниско качество от ръчния масаж, но от друга страна може да се ползва дълго и от няколко човека. Неудобството е да го сместя някъде, но ако има ефект бих го взела.
Какво ви е мнението?

# 1
  • Мнения: 917
Като видях заглавието помислих, че си получила целулит от вибромасажора си и направих ей такива очи  Shocked
 Joy Joy Joy
на въпроса ти - нямам такъв уред за да дам мнение първа ръка  newsm78

# 2
  • sofia
  • Мнения: 1 426
Ползвам такъв в момента. Не е мой, ще го връщам скоро, но смятам да си купя и аз. Има няколко колана, различни. С топчета, с ролки, със силиконови бодлички и още 4-5 вида. Да, има ефект при мен, дори повече от ръчния масаж, ако се ползва редовно. Първите няколко дни ходех със синини от прекаляване    Rolling Eyes. Трябва постепенно, а не като мен, решила за 5 дни да стопи целулита. Аз и нямам много де. Хубавото на уреда е, че можеш да слагаш колана където решиш, може и на раменете  Simple Smile.

# 3
Ти явно ползваш по-различен от този, който гледах аз. "Моя" имаше по-малко видове колани, най-много ми хареса колана с дървените топчета - т.е. смятам, че той ще даде добър резултат за разбиване на мазнинките. Ти кой колан ползваш?
На този, дето гледах стойката му не е много висока и ми се струва че трудно ще може да стигне до гърба и ръцете в изправено положение, което е минус.
Каква марка уред ползваш?

# 4
  • София
  • Мнения: 3 271
Дайте една снимка на такъв масажор де, и по колко пари са тези уреди?

# 5
  • sofia
  • Мнения: 1 426
Body sculpture е марката. Уреда може да се наглася според желаната височина, най високото ми стига до врата   Simple Smile. Редувам ги всички колани, най много ползвам този с ролерите, ама как сърби кожата след това... ooooh! ooooh! ooooh!.

# 6
  • Мнения: 4 916
Чувала съм, че за целулит най-добър е ръчния масаж - защото масажистката усеща къде са буците и набляга там с необходимите за зоната движения.
Ако си вземеш уред, имай предвид, че ще трябва да измислиш как да го ползваш за вътрешната част на бедрата  newsm78

# 7
# 8
# 9
  • Мнения: 160
Наистина заслужава ли си да се купи този уред, има ли ефект?
Аз съм слаба, но имам дупе и целулит и искам да се отъпва от тях.
Ходих на антицелулитна терапия, на масаж, ползвах кремове, но ефекта е временен.
Къде се продават такива уреди? Моля споделете?

# 10
  • Варна
  • Мнения: 535
Ако си вземеш уред, имай предвид, че ще трябва да измислиш как да го ползваш за вътрешната част на бедрата  newsm78

Прекрачваш коланчето  hahaha

# 11
  • Мнения: 274
а намаляват ли сантиметрите с него? и мажете ли се с нещо преди това?

# 12
  • Мнения: 266
 А колко често и по колко време правите масажа?
Аз го ползвам след фитнес, за отпускане на мускулите и релакс, но не съм забелязала някакъв резултат върху целулита или обиколките... Stop
Иначе е приятно... Peace

# 13
  • Мнения: 6 958

Колко време може да се ползва и прилагате ли гелчета някакви към него?  newsm78 Леле 350 лева е сега погледнах  Shocked

Някой да знае дали от Технополис или Техномаркет може да се снабди човек с нещо такова? Ще се поразтърся из нета да видим...  Rolling Eyes

# 14
  • Мнения: 780
В Метро съм гледала . Довечера ще ходя и утре ще ви кажа на каква цена е  Peace

Общи условия

Активация на акаунт