Как да се скрием във форума?

  • 3 546
  • 63
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 891
Не мога да се скрия зад ника си. Случва ми се, да ме разконспирират разни далечни познати, че и такива на съпруга ми. Разбират разни "тайни" неща и ми ги сервират изневиделица  Mr. Green Как да се преборим с шпионажа?  Thinking Моля за креативни, но делови предложения, които могат да се приложат на практика!

# 1
  • Мнения: 4 664
Не бъди чак толкова конкретна в постовете си. И си махни детинската снимка...сигурна съм, че усмивката ти и по настоящем е същата Laughing

# 2
  • Мнения: 150
Джъ джъ, а за какво ти е да се криеш? Кажи им, че тук се преструваш. Лигави се, лъжи, преструвай се...

Ридакциъ: Касиди, пляс по дупиту!

# 3
  • Мнения: 2 891
Мда. Градивно предложение, но устата (пръстите) е словохотлива. Лапнала съм кокошия крак и не пускам  Crazy

Джъ джъ, а за какво ти е да се криеш? Кажи им, че тук се преструваш. Лигави се, лъжи, преструвай се...


Не съм толкова дълбока натура   Laughing

# 4
  • Мнения: 2 716
Или внимаваш какво пишеш, или не ти пука от шпиони  Peace

# 5
  • Мнения: 6 206
1. Никакви снимки
2. Без имена и дати
3. Без конкертни споменавания на фирми, градове, ако се описват случки без конкретни локации. По-общо.
Направи си нов профил.

Отдавна не се крия, мине замине някой и ми каже нещо, а нали ти еди какво  Shocked Ами като не съм искала да го знаят, да не съм го писала.

# 6
  • Мнения: 4 664
Има ли смисъл вече от съвети, разпозната си и това е. Измисляй овреме правдоподобни обяснения за вече написаното и съответно прочетено Mr. Green

# 7
  • Мнения: 2 891
Баш ме брига мен, но на благоверния му е неудобно. Съпруга на човек, с който работи инцидентно, му казва "Ти налиии....." Реакцията е  Shocked .... И Джъ Джъ, ти си виновна, много говориш!

# 8
  • Мнения: 150
И Джъ Джъ, ти си виновна, много говориш!
Ама гледай сега, то и аз много говоря, ама някой знае ли нещо за мен в действителност?

# 9
  • Мнения: 1 400
Баш ме брига мен, но на благоверния му е неудобно. Съпруга на човек, с който работи инцидентно, му казва "Ти налиии....." Реакцията е  Shocked .... И Джъ Джъ, ти си виновна, много говориш!

Казваш му ей тъй - "Виж к'во, и аз съм човек, имам нужда да разпусна, да зарежа сириозната ДжиДжи нейде за малко и да отпусна оная рогатата ДжиДжи. Не се притеснявай- като съм си вкъщи и с теб- пак ще съм си аз"
Или нещо от сорта....
Или...не знам и аз...

Последна редакция: ср, 12 сеп 2007, 20:24 от Льо петит Магар

# 10
  • Мнения: 2 891
И Джъ Джъ, ти си виновна, много говориш!
Ама гледай сега, то и аз много говоря, ама някой знае ли нещо за мен в действителност?

Частни уроци  newsm53

# 11
  • Мнения: 4 664
Ай минете на лична молим, че става леко неудобно за околните  Whistling

# 12
  • Мнения: 2 891
Ай минете на лична молим, че става леко неудобно за околните  Whistling
Завиждачка   Joy

За да не ме обвинят в спам, ще се самоцитирам от друга тема.

Цитат
Ми, да пишат, мамка му  Crossing Arms Аз как събирам сили  Mr. Green Защо се регистрираш, като няма какво да кажеш. Чети и това е! Като погледнеш статистиката, 70 % са само регнати. Във форума на мъжа ми, всеки, който не е активен по обясними причини, повече от 3 м., се трие.

Последна редакция: чт, 13 сеп 2007, 08:58 от jj okocha

# 13
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
То е ясно как, ама много работа, бе. И мислене. Затова не се крия. Обаче пък гледам да не обсъждам мъжа си. Да не изпада в неловки ситуации заради мен.
Пък мен да ме обсъждат. Сефте комендантски.  Mr. Green

# 14
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Късно е да се крием, да сме мислили някога. Ама пусти суети и големи усти  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт