Разград

  • 9 191
  • 311
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 271
Браво на Влади, ще свикне мъника Grinning
Наистина навън е студено, аз вече излизах. Бързо оздравяване на болните, а другите -обличайте се да не настинете Laughing

# 106
  • Мнения: 292
Айде пак на втора страница.Къде сте всички в този студ. newsm78

# 107
  • Мнения: 441
Аз съм тук,ама вас ви няма  Confused
Още не мога да намеря на Рени всички учебни тетрадки,то едно записване в книжарниците... ooooh!.Днес ми доставиха 3 тетрадки(в понеделник се бях записала),утре още 2 очаквам и в понеделник атласа по география,направо ми писна...не мога да разбера,защо училищата не си уговарят доставките с книжарниците....нямаше да се налага родителите да висим всеки ден там.Как се оправят работещите родители  newsm78,няма управия в тази държава и това си е  #Cussing out

# 108
  • Разград-София
  • Мнения: 273
И аз съм тукаа ....  wavey wavey wavey


Ох , трябва да ставам да чистя  newsm28 newsm79 newsm75 да пера  wash hang трябва на мъжо да измисля какво да   food002 наготвя  Tired Tired Tired  ,ама няма да стане преди да съм си изпила кафето   food010 kaffeetrmker_2 morning

# 109
  • Мнения: 3 219
Танче, що не се събрахте да дадете заедно поръчката ?
И ние довечера имаме родителска среща, но вероятно ще отиде баща му,че не иска да гледа Дани, голям бяс е станал ooooh!

# 110
  • Разград-София
  • Мнения: 273
Дани, голям бяс е станал ooooh!

Да видя не вярвам  Crazy Това хубавото дете бясно  newsm78 не ми се вярва  Wink Wink

# 111
  • Разград-София
  • Мнения: 273
Обещаната маса ....

# 112
  • Мнения: 292
Мерси Марги,голяма да пораснеш и до година по това време да си имаш една малка щурачка.
Мнооооооооооого вкусно Hug

# 113
  • Разград-София
  • Мнения: 273
По желание на съфорумките пускам и салати ,че имало и на диета хора който неможели да хапват месце  Whistling  Joy



Ето и ракийца за върви със салатата Simple Smile


# 114
  • Мнения: 398
Страхотна соФра! Hug
Поздравленията ще са в полунощ Naughty
естествено,съпроводени с музика и сладка приказка

# 115
  • Мнения: 500
Да се запиша и аз-много сме болни.....Мен ме удари в носа,Лъчка в гърлото ,а Красен пък е стемпература и по малко от всичко...Оф,мразя да сме болни,ама ние все семейно се разболяваме! Mr. Green
Танче,радвам се,че те видях днес! Hug
То напоследък,като е лошо времето и вие не излизате с децата,а ние пък като сме болни,не влизам в чата,ама няма се забраим де! Heart Eyes
п.п.Много съм гладна,Марго!Мерси,ама нямам вкус в устата и нищичко не усещам! Sick

# 116
  • Мнения: 441
Марге,мерси за почерпката.Голяма си майсторка   chef
Миркаи аз се радвам ,че се видяхме  Hug
Буби,кога да се съберем.Децата са вече големи и повечето бяха сами на 15.09.Родителска среща още не сме имали,а и аз няма да ходя,че с Влади.. Crazy.С класната се разбрахме после да и се обадя по телефона и да ми кажа за какво са си говорили.Само английският ще поръчваме общо ,защото до последно не бяха решили по кой учебник ще се учи  ooooh!

# 117
  • Мнения: 256
Ммммммммм Марго страхотна трапеза си ни спретнала  chef благодаряти после и с тортичка да почерпиш  Hug

# 118
  • Мнения: 441
Аз да се похваля-Влади има ново зъбче.На 2г и 3 месеца вече има първи кучешки зъб  Shocked ooooh! hahaha

# 119
  • Разград-София
  • Мнения: 273
Ммммммммм Марго страхотна трапеза си ни спретнала  chef благодаряти после и с тортичка да почерпиш  Hug


Ако сте на линия в 00:00 часа ще ви почерпя !
Ама така като гледам в полунощ сама ще си ям торта  Sad

Общи условия

Активация на акаунт