ПЪРВОКЛАСНИЦИ /6/

  • 30 383
  • 316
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Медовинке, много задълбаваш! Laughing
Имайки предвид, че поръчах букета да е евтин едва ли ще ми сложат гладиоли или рози. Rolling Eyes
Аз нямам претенции- какъвто ми го направят, такъв ще го занесем!Цинично малко звучи, но като знам какви са цените на цветята по празниците... ooooh!

# 16
  • София
  • Мнения: 1 078
Моят критерий за букета е нещо до 7 лв Rolling Eyes Ще нося два ,та ще вдигна мизата до 15 лв общо  Laughing А какво ще ми сложат в букета - оставям на преценката на продавачката,която винаги се справя отлично със задачите.Взимам от един магазин до работата ми и винаги е супер.Пита ме до колко пари искам,а после оформя страхотен букет Wink

# 17
  • Мнения: 804
Моят критерий за букета е нещо до 7 лв Rolling Eyes Ще нося два ,та ще вдигна мизата до 15 лв общо  Laughing А какво ще ми сложат в букета - оставям на преценката на продавачката,която винаги се справя отлично със задачите.Взимам от един магазин до работата ми и винаги е супер.Пита ме до колко пари искам,а после оформя страхотен букет Wink
Блазе ти.
Аз днес минах на опознавателен курс и всички се надпреварваха да ми предлагат букети по 10-15 лв. ЕДИНИЯ. А имам двама ученика, и двамата ще са с нови учителки (малкия - ясно,но големия - в 5 кл. пак ще е с нова класна,нали е прогимназист.)Не мога да се изтърся 20-30 лв за букети.  Tired

# 18
  • Балчик
  • Мнения: 9 213
Аз съм обещала на Дани сам да избере букета за госпожата. Така че по негова преценка ще е. Много се вълнувам , нямам търпение да видя моето момченце в училище. Simple Smile

# 19
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 147
А честита ни нова тема Hug

Букета изобщо не знам какъв ще е, хич не съм цветарка, та утре вечер ще го избирам от предложеното около нас Blush

И на Радо докторката написа всичко в картона от детската градина, но май ще купувам нов и утре ще преписва, нали и без това ще ходим за мерки и теглилки.

Офф: И на мен Аутокада ми е доста добре познат от 95-96-та. Ама си ми е в професията bowuu

# 20
  • София
  • Мнения: 3 421
 Аз най-вероятно ще взема букет с хризантеми(любимите ми цветя, а и са трайни) и ще съобразим опаковането с тоалета на щерката. Звучи глупаво, но винаги го правя като ходим някъде ooooh!

# 21
  • Стрелбище-в пряк и преносен см
  • Мнения: 671
Брей, че много първокласници... Мен обаче сте ме пропуснали. Мартин- 1б клас 104 ОУ Захари Стоянов- София. Може и аз да не съм го представила по- рано. Днес го обзаведох с раница от Илиянци- на Спайдърмен. Не е лоша, но си мисля предвид избора за момчета, че може половината да са с такива. Ще я надписвам. Купих и гуменки с лепки-да се обуват лесно , обаче не съм улучила номера и ще си ги пазя за по- късно.
Да ви предупредя. Ако са ви казали да отидете в училище в някакъв час- направете го 1 час след това- заради стачката.

# 22
  • София
  • Мнения: 6 210
Здравейте и от мен, запис в новата темичка.
В училището на синът ми така и не направиха родителска среща преди началото на учебната година. Просто ни дадоха едни списъци с основните неща, които трябва да купим. Нито са ни информирали да носим снимки и да купим лични карти, нито здравния картон, нито пък бележка от лекар, че детето е здраво... Предполагам, че ще представяме всички тези неща след началото на учебната година.
Аз пък /"като една голяма бяла птица"/ последния път като ходих в училището забравих да попитам от кога започва занималнята! Моя близка ми каза, че при тях миналата година са се мотали три седмици и чак тогава занималнята за децата почнала да функционира newsm78
Споделете при вас как стои въпроса, ако дечицата ви ще я посещават и сте наясно Simple Smile

# 23
  • Мнения: 804
Вени, и при нас нямаше родителска среща.Всичко необходимо за училище ни го дадоха в началото на лятото,при записването.Казаха,че учебниците ще ги дават на 15-ти.Затова ще сложим и раницата,макар и празна.
Моето дете просто ТРЯБВА да ходи на занималня,защото няма кой да го взема на обед и да му виси на главата да си учи уроците. Но засега никой нищо не е казал за занималня,колко деца от клас ще могат да се поемат или каквото и да било. Съдейки по големия ми син,до края на септември няма да тръгне занималнята,от октомври си е редовна вече.

bloomnicer, изрично питах вчера учителките за стачката,но те ми казаха,че по никакъв начин няма да развалят празника на децата със стачка.

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 5 009
Нашата родителска среща е утре и още нищо не ни е ясно... Simple Smile Викат ни в 9,00ч. с децата и въпросните здравни карти. За стачката - предупредиха ни от училището, че на 15.09 вместо в 9,00 тържествата ще започне в 10,00ч., но ще има начало на новата учебна година! Peace

# 25
  • София
  • Мнения: 3 421
 Аз питах за занималнята- казаха, че ще започне от 17.09. Ако не е така не знам какво ще правим - просто не сме подготвени за такъв вариант ooooh!
 
Аз малко ще отклоня темата извън пръвоучилищните трепети Grinning
Да кажа тази вечер съм пуснала щерката с преспиване на гости на нейна приятелка - то са едни емоции, едно чудо, ще спели заедно, ще си говорели до късно в тъмното...въобще порастват децата.

Я кажете вашите деца хранят ли се добре с нож и вилица - щерката се опитва, но не се справя много добре. Едната ми колежка беше супер възмутена как може някакви съседчета да не можели да ядат с нож и вилица и аз се замислих за моето гордже- не е да не може, но пък задължително ли е да е перфектна в това на тази възраст.

# 26
  • София
  • Мнения: 6 210
Медовинка, мерси за инфото  Peace И аз ще взема раницата, ако случайно решат в събота да им дадат учебниците.
Да, и при нас в началото на лятото дадоха един списък и още тогава в молбите ни помолиха да посочим дали детето ни ще посещава занималня. И за нас посещението й е задължително, няма как иначе! Просто се надявах тайничко да успеят да я организират сравнително бързо... взела съм си една седмица отпуска от 17-ти... поне работя близо до училището и в краен случай ще го взимам при мен, в офиса Simple Smile

# 27
  • София
  • Мнения: 6 210
Етия, наистина ще е голяма емоция, голямо чудо! Simple Smile
Моят хубостник се храни с нож и вилица, даааа! Ама да не си помислиш нещо кой знае какво, сега ще обясня какво представлява процеса: хваща ножа, хваща вилицата, започва се голямото преследване на мръвката в чинията.... някъде около 5 до 10 минути след което хвърля ножа нервно, с ръка хваща здраво храната и си я набучва доволно на вилицата  Joy Joy Joy
ПС: и твоето момиченце беше в 120-то, значи казваш занималнята почва от 17-ти! Е, това добра новина, благодаря за инфото.

# 28
  • Мнения: 394
А на мен една майка от миналата година първокласник ми подсказа да взема вместо букет цветя една съксийка с цвете  Hands Thumbsup
Тя миналата година с още няколко майки подарили и госпожата ги сложила на класната стая на прозорчетата и децата цяла година се грижили за тях и красяли класната стая! Та и аз се замислих и купих една Юка за 7 лева а дали ще остане за класната им стая или тя ще си го занесе в къщи поне ще запомни детето ми с хубаво още на първия ден! Hug

# 29

Общи условия

Активация на акаунт