Плевенска златна - есенна

  • 23 338
  • 282
  •   1
Отговори
# 30
  • Плевен
  • Мнения: 973
ЧЕСТИТ ПЪРВИ РОЖДЕН ДЕН НА ИВАЙЛА И ЗДРАВКО! КЪСМЕТ, ЗДРАВЕ И МНОГО ЩАСТЛИВО ДЕТСТВО ИМ ЖЕЛАЯ!

# 31
  • Мнения: 248
Люсил, при вас какви бяха симптомите, че се усъмнихте за 3-та сливица?

# 32
  • Мнения: 814
Здравей, Валенце Hug!
Здравейте, момичета  Hug!
След една дълга и ужасна отпуска отново съм на линия!Едва намирах малко време да хвърлям поглед по диагонал върху темичката, но не ми остана такова, за да се включа. Както и да е, вече съм на работа и ще имам време да пиша.
Иначе - вчера направихме кръщене на Емичка! Миличката, толкова се изплаши при миросването, че не спря да плаче сърцераздирателно до края на ритуала! И после продължи и извън черквата още час.
Като чета как дечицата ви започват да посещават ясла и градина си представям Емичка как ще се адаптира...От днес трябва да тръгне и тя в ясла. Само да са ни здрави децата, няма да мине без сълзи и рев, но пък дано и леличките и госпожите да са тъпреливи и толерантни към тях.

# 33
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Arita, да ви е живо и здраво християнчето и успешен пътрви ден на яслата.  Hug

# 34
  • Мнения: 15
Нещо ви става с компютъра. Трети път пиша поздравление на двете сладурчета за рождения ден, а нищо не излиза.
Дано този път стане както трябва.
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ЗДРАВКО И ИВАЙЛА!
Да са живи и здрави. Джина, желая ти да са послушни, че ако са като Теди - не ти завиждам.
В събота излезе с баща си и счупил един голям дървен стелаж в големия магазин "Теодор". Добре, че не съм била там, че щях да умра от срам.
Предния ден събори един манекен от тези, които стоят пред магазините и дръпна на една жена вестника. Едва се справям с него на улицата. В такива моменти се успокоявам, че съм с едно, а не с две.

# 35
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
В събота излезе с баща си и счупил един голям дървен стелаж в големия магазин "Теодор". Добре, че не съм била там, че щях да умра от срам.
Брей, много сила се е събрала в това крехко телце  Crazy. Ася, търсете му подходящи занимания, за   да изразходва енергия.

# 36
  • Мнения: 5 277
Здравейте момичета Simple Smile Благодаря за пожеланията  Hug Рожденниците са весели и сигурно още не знаят какво ги чака довечера Simple Smile Засега само мама и дядо са с тях,но после ги чака среща с цялата рода и приятели Simple Smile Отсега се чудя как ще им понесе,защото не са свикнали с много хора.
Заповядайте  малка виртуална почерпка за тяхно здраве.

# 37
  • Мнения: 1 951
В такива моменти се успокоявам, че съм с едно, а не с две.


А според лентичката ти си с 4  Laughing

# 38
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
В такива моменти се успокоявам, че съм с едно, а не с две.


А според лентичката ти си с 4  Laughing
Това е така, защото е щур за четирима. Joy

# 39
  • Мнения: 872
Честит Рожден Ден на рождениците !   bouquet Да са живи и здрави и да радват родителите си!  Grinning
 Мирама,защо не отидеш при педиатъра,при който си записала детето,за да го премери на везната,не вярвам да ти откаже.Само имай предвид,че може да има разлика във везните в болницата и на джипито.А може да отидеш и в болницата да я премерят - ти имаш право на един преглед след изписването. Кърмиш ли я или се изцеждаш?

# 40
  • Мнения: 4 390
Здравейте, момичета и от мен!

ЧЕСТИТ ПЪРВИ РОЖДЕН ДЕН НА ЗДРАВКО И ИВАЙЛА!
Да растат здрави, весели, щастливи и жизнерадостни деца!
Джина, честит празник
! Hug





Честит празник и на Арита! Hug
Да ви е живо и здраво малкото християнче!
!


Аз вчера те видях до Спиди, но беше с компания и не се обадих.

Момичета, трябва ми информация за частни детски градини, но намерих само една /до х-л Балкан, Детски клуб/. Някой да знае дали има и друга в Плевен или е само една? Confused

Лек, слънчев и усмихнат ден на всички!

# 41
  • София
  • Мнения: 9 855
Дивиана,аз миналата година доста търсих частни детски градини в Плевен или почасови забавачки.Питах,разпитвах...и само тази,която има сайт в нета намерих.Поне се надявах за частна занималня за по няколко часа на де.Нищо не намерих.
Дивиана,за Велина ли търсиш нова градина? Confused Hug

# 42
  • Мнения: 4 390
Да, Валенце, за Велина търся.
И аз намерих само тази, която има сайт.
Ще взема да звънна на услуги, да ги питам и тях.




# 43
  • Мнения: 814
Valia, Дивиана, благодаря за пожеланията към Ема!

Дивиана, съжалявам, че не си се обадила, щеше да ми е много приятно да се видим и дори да те запозная с Емичка. А в Спидито направихме продължение на празника й, вече без сълзи и рев Wink! Следващият път ще се обадиш, нали?
Вчера срещнахме Гретхен с Димана и Джина с двете рожби, които кротко и мирно си седяха, докато разговаряхме. И бяха толкова послушни !

# 44
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Дивиана, за тази частна детска градина чувам само неприятни неща. Децата са малко и всички са в една група, водят ги на ресторант за обяд, не изнасят тържества, на които да покажат на родителите си какво са научили. Само това, че ги взимат и карат по домовете ми харесва. Тържества не организирали, защото като се съберат родителите започвали скандали (мерят си богатството Money и  едно от мероприятатията е завършило с инцидент). Тази година може да има подобрения.
Arita, kak e Ема? Има ли новини от София?

Общи условия

Активация на акаунт