МАЙски бърборанчета (98)

  • 11 519
  • 286
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 2 437
Не съм ходила в Слон-балон...той май е само на закрито и дечицата не се виждат. Но пък сигурно има кой да занимава дечковците..защото в Пинокио няма каки.

Иви2000, пожелавам ви успех...всичко звучи толкова сложно и объркано..не знам дали бих се справила толкова добре, като теб

# 46
  • Мнения: 920
Тиа и Пателина ходеха в някакъв с хубав двор...

Баш Пинокио е това - на Калоян ЧРД-то парзнувахме там. За да ви навия ще споделя - двор с люлка, пързалка, пясъчник, много кракобуталки и всякакви други играчки, с масички за мамите (+кИфенце както казва дребния).
Също така за да го доизрекламирам - когато мамата седне на кИфенце площадката е безплатна.

Понеже не винаги мога да вляза да чета, че понякога ми се повръща от РС - молим ва някой да ми напише лично, когато се разберете за часа и мястото на срещата (нали не в работен ден), че да не пропусна в калабалъка. 16 за нас може би е малко рано, но вие няма да си тръгнете след един час, така че ще се впишем. Също - татковци ще взимаме ли? Че да има някой да ни закара до където и да е...  Laughing

За Слон-балон знам че е само вътре, май е малко тесничко - Камий да каже те май там празнуваха Никол.

Валя нямат я в наличнооооооооост. При вас пак на такава цена ли е?

Последна редакция: ср, 26 сеп 2007, 15:05 от Tia

# 47
  • София
  • Мнения: 2 437
Ама аз не говоря за Младосткото...онова е на Ситняково Thinking
Дали пък не съм станала мега тъпа покрай втората бременност  ooooh! Пак ще помисля за името ooooh!

Ох, олекна ми...и това, за което говоря се казва така..ето го http://www.pinokiocenter.com/contacts.html Има и цени за престой...ама и то не е много широко вътре. Ако сме си само ние ще го напълним.
А и да кажа, че на снимките не се виждат никакви играчки, а е препълнено с такива.

# 48
  • София
  • Мнения: 2 896
Аз пък не знам в Младост да има такова.
Ето това близо до Ситняково:
карта

ПС. С Дианка сме писали едновременно

# 49
  • Мнения: 796
Иви, с цялото си сърце пожелавам операцията на Теа да мине успешно, тя да се възстанови бързо и да проходи добре Praynig Възхищавам ти се за духа и силата  bouquet

# 50
  • Мнения: 1 101
Иви, ще ви стискам много силно палци! Всичко ще се оправи, сигурна съм! Hug

# 51
  • Мнения: 2 407
Слон балон е приятно, там празнувах на Ники чрдо, не е много голям,прилича на този в който се събирахме при Кошарите-Лозенец.,приятно е,но на мен ми е все едно,където решите.

# 52
  • Мнения: 920
Дианкееееей и аз за същото на Ситняково говоря  Hug .

 

# 53
  • Мнения: 480
ВиЯ пък за среща се организирате, а?! А ние от провинцията?   Искаме и ний  Crossing Arms Гласувам за междуселищна среща...някой път!  Wink

Иви, кураж, късмет и прегръдки за всички ви  Hug Знам, че всичко ще е наред, но ще се молим за Теичка!  Heart Eyes

Катка, проблемът при нас е, че ще запорират заплатата на майка от следващия месец. За това се разбързахме.

Наско паралелно със сополите вади зъб - втори кътник. Не знам от него ли, но има разстройство. А дали може да е от меда в чая?! Днес не му давам мед и е ходил само сутринта. Иначе дрискаше по 3-4 пъти предишните два дни  newsm78

# 54
  • Мнения: 796
Като прочетох за меда да ви попитам давате ли на децата мед? Аз още не. Педиатърът ни каза до 3г. да не давам Thinking
На Пламен 16ч. за срещата му е рано, той заспива към 15ч. Confused

# 55
  • Мнения: 1 101
Дона, аз не давам на Дени мед. Още не си е поискал, ако си поиска ще му дам да опита съвсем малко, за проба.

Рени, нищо чудно разстройството да е и от двете- и от новия кътник, и от меда. Wink

# 56
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 258
Давам мед отдавна. Често за закуска хапва филия с мед и масло. При настинка давам изцеден лимонов сок с една лъжица мед вътре- нямате представа колко мълниеносно действа това нещо  Peace

# 57
  • София
  • Мнения: 3 787
И аз давам мед вече от доста време.Калоян много го обича,особено с лимон Laughing

# 58
  • Мнения: 2 498
Дона, мед не съм давала, но и не мисля преди навършване на 3 год. да и предложа...всъщност има доста храни, които Иса не е опитвала-не, че не и давам, а напротив не и харесват на вид и съответно не ги иска....
Тиа, в петък ще ходя да пазаря от един бебешки магазин пампи и нестле джуниър и искаш ли направо да ти купя такова шише...цената не си я спомням, но не е повече от тази на Пакостник....може и да е по-ниска....
Иви, ще стискам палци...прегръдки Hug...

# 59
  • Мнения: 4 068
Днес аз първа.
Хайде по кафе.

Иви, просто си страхотна - толкова неща са ти на главата и винаги звучиш уверено и оптимистично! Стискам палци всичко с адашката да е наред! Операцията да мине перфектно и възстановяването да е бързо, а резултатът - точно такъв, какъвто трябва да бъде!

За срещата - аз не съм сигурна дали ще дойдем, че винаги като кажа "там сме" - нещо ни осуетява плановете. Принципно - локацията около Ситняково е ок, Пинокио е ок, но ако е в 16 ч. ние по-скоро няма да дойдем. Теа заспива трудно, дори да успея да я приспя в 14, по никакъв начин няма как да стигнем в 16. Пък и не само аз не живея в центъра Wink

Мед не съм давала. Въпреки че ми се ще да я захраня с мед, защото искам да дам клеева тинктура. А ми се струва логично да пробвам с нея едва когато съм дала първо меда. Пък и, както каза Димана, медът с лимон е със страхотно действие при зимните вируси и настинки.

Днес аз заведох Теа на ясла, влезе спокойна. Тук, за разлика от предишната ясла, я водя точно до вратата на стаята, в която играят. Широка, но доста мизерна и опърпана зала. В предишната ясла също не беше кой знае какво, но поне беше прясно боядисано, чистичко, спретнато..... докато тук чисто не е точната дума за описване на ситуацията. Ще видим. Те са все още сборна група, в момента ремонтът продължава, тя ще е на втория етаж от понеделник (там е втората група на яслата), дано точно тяхната зала е ремонтирана... Иначе, въпреки че Теа много слуша и по думите на самите сестри си е абсолютно готова за преспиване на обяд там, не може да остане, тъй като нямат легла Shocked дааам, и пак са едни комбинации, да не разправям....

Сега ще се правя на домакиня, ще врътна една баница, малко да го поглезя това дете. Дни наред не иска да погледне друга закуска освен филия с пастет. Сутрин, следобяд - все това. Баща й купува някакъв детски пастет ("Макс и Мориц" се казва), и тя като се научи, само да останем без пастет вкъщи, настава ужас. Уж е без консерванти, но аз съм много против. Ще видим как ще я отучаваме от тоя пастет. Аз по принцип пастет (колко пъти я написах тази дума, пастет, пастет, пастет Mr. Green), кренвирши, майонези, салами - изобщо не ги тача като продукти в менюто ни, но баща й ги обича. Вие давате ли такива неща?
И другото - близалките. Ден без близалка няма. Научи се от какичките на нашата улица и сега е ужас, като се задере.... Бонбони също - виолетки, малинки, желирани, шокостафиди и шокопортокал (свеки беше на почивка на Крит и донесе две големи кутии, ами .... ние почти не ги опитахме...)... въобще, дано няма моя ген по отношение на зъбите, че....

Общи условия

Активация на акаунт