НОЕМВРИЙЧЕТА 2005 No1 - Вси Светии наближават

  • 12 636
  • 283
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 44 095
майче- вие тъкмо ще смените шкафовете и Камен ще яхне маркерите  Wink  redecoration

# 31
  • Мнения: 2 723
майче- вие тъкмо ще смените шкафовете и Камен ще яхне маркерите  Wink

hahaha

Подарък нещо дребно, защото ще получи нова стая. Златен ще ни излезе този РД.

А междувпрочем какво стана с идеята за общо бебешко РД парти?

МИсля че можем от списъка да изтрием тия мерки и теглилки - не носят никаква информация.

# 32
  • Мнения: 1 541
Еххо, виждам, че сте сме на една вълна за подаръка. Аз вчера поръчах това http://www.igra4kite.com/product_info.php?products_id=2279. Най- хубавато от всички, които видях до сега. А и аз имам слабост към Смоби. И къщичката и вътрешната й пързалка са тяхни.
То в нас скоро ще мога да заработвам за деткси център, че на играчки и съоръжения го докарахме- къщичка, басейн с топки и пързалка, сега кухнята и отделно всички други  Crazy Обаче как не ми се вързват на идеята за интериор  Crossing Arms Някак нищо от това, което планирахме не е на лице, понеже всичко гледаме да е подходящо за деца  Grinning Холът вместо с ниска маса и тн. е с бял (поне преди беше) мек килим, там, където трябва да седи пътеката за тичане се намира къщата на малката, а самата пътека е в спалнята.....абе луда работа! Моден дизайн, останал в детската градина е описанието на нашата колибка Rolling Eyes Предполагам всички сме с подобни проблеми отностно вътрешното простраство.....или може би вие сте намерили реда в хаоса  Thinking

Майче, засрами ме колко си напред в подготовката, а имаш две деца на главата! Аз още не съм ходила да видя клубовете даже, камо ли до храната да стигна  Embarassed Опасна работа си! А на Петра аз вече и измислих подърк- миещи се маркери  Laughing Хем за нея, хем за мама!

# 33
  • Мнения: 1 253
Никси мислим с теб в една посока. Аз вече на своя глава изтрих мерките и теглилките. Оставих само тези от раждането от сантименталност. Ако искате обаче мога и тях да изтрия.
Мече да и аз съм фенка на Смоби. Има един магазин на завод "Витоша" в който има много голям избор и оттам ще купувам нещо. Аз когато купувам подаръци и за други деца оттам пазарувам.
Майче дай линк към тази маса с пейка
Заглавна страница редактирах списък. Само ви моля я всяка да види дали е там, че да не съм изтрила някой без да искам от редовните. Извинявам се предварително ако е станало нещо такова. Нищо лично.
muzka1 добавила съм и вас в заглавната страница.

# 34
  • Мнения: 2 723
Ами аз бих кръцнала и родилните мерки, щотоооо ми всеки си помни отрочето колко се е родило. Съмнявам се на някой да му е важно Гогата колко дълъг съм го изкарала

Тоя магазин до завод Витоша и на нас ни е любим, ама нямам място в стаята вече от играчки... На дрехи не се радва, само на обувки вика аууу, ауууу и се фръцка, ама не ми върви нещо да му подаря обувки.

Днес до яслата се вози отзад на стола... вози е силно казано, щото рева много горко почти до яслата и тъкмо се успокои и се разрева, че го оставих сам

# 35
  • Мнения: 3 089
оле, пък аз наскоро се замислих камен колко се е родил. и ми трябваха 2 секунди време, за да отговоря на коя дата е роден  Embarassed

мече - много е хубава кухнята. ма и много пари. нашата си е много по-проста и с около 10 пъти по-еФтина  Mr. Green освен това петра не си играе с нея  Mr. Green а за организацията - аз съм така - всичко при мен е план и график. няма как - с 2та гнома + работата + мъж, дето иска и да яде, моля ви се, и без налични баби тъдява - това е начинът

еххо - опитах се да намеря линк, ама няма - в хиполенд я гледах /масата с пейките де/ - струваше 80-тина лева и е сгъваема, което именно ме накара да я заискам  Mr. Green пък и нали диванетата са 2 - ще сядат от всяка страна на масата и дай боже да се заиграват заедно. после де  Mr. Green

нали се сещата, че имам поръчка - щом вися тук  Mr. Green някой ще ми каже ли кой луд потребител чете 200 страници ръководство за екслоатация на фотоапарат newsm78. щото аз нашето от 30-тина не го изчетох. да не говорим, че едно време и на микровелето не изчетох и пъровто нещо, което се хванахме да правим с филков, беше да варим яйца   hahaha Crazy

# 36
  • Мнения: 1 253
нали се сещата, че имам поръчка - щом вися тук  Mr. Green някой ще ми каже ли кой луд потребител чете 200 страници ръководство за екслоатация на фотоапарат newsm78. щото аз нашето от 30-тина не го изчетох. да не говорим, че едно време и на микровелето не изчетох и пъровто нещо, което се хванахме да правим с филков, беше да варим яйца   hahaha Crazy

Точно тези дни си мислех да взема да ти дам да преведеш упътването за колата ми, че след цял ден четене на английски само като си помисля, че трябва да прочета нещо за колата на този език ми става лошо. Фирмата вносител не си е направила труда Simple Smile това в кръга на майтапа де  Mr. Green

# 37
  • Мнения: 1 541
Еххо, къде е този завод  Embarassed и самият магазин ако може по- детайлно да ми обясниш  Praynig

Аз пък мисля, че мерките от раждането са сантиментални...или поне за мен де  Whistling

Майче, и мен ме боли коремът за цената на кухнята, ама другите нещо не ми се нравят. Особено на една в Комсед на мен ми трябваха 20 мин да определя кое е печката  Shocked А иначе и аз не очаквам кой знае какъв интерес към нея, ама.....Поне не е розова и патешо жълта и го докарва на истинска. Даже вода имало от чешмата  hahaha току виж наистина приготви нещо Нана, та поне баща й ще еспокоен за инвестицията  Crazy

А за ръководството е сигурно, че ти и този, който го е писал, ще сте еднствените, които ще го прочетете някога! Но пък това ти дава шанс да преведеш пълни глупост на места  Twisted Evil

# 38
  • Мнения: 3 089
aaa, аз не превеждам, а само редактирам  Peace а това с глупостите не става, щото съм си съвестна. а и понякога проверяват след нас. но най-вече щото съм си съвестна  Mr. Green
еххо - за колата можеш да питаш гери - тя беше в нещо автомобилно, мисля.

# 39
  • Мнения: 2 723
Еххо, къде е този завод  Embarassed и самият магазин ако може по- детайлно да ми обясниш  Praynig

Доведи Нана в южния парк в събота или неделя и ще бъдете заведени Wink

# 40
  • Мнения: 1 253
Мече аз чак сега видях цената на кухнята която ти си избрала. Абе да ти кажа множко е предвид факта, че бързо ще й омръзне. Тези които аз съм гледала бяха 100, 100 и нещо. Има доста голям избор, но нали знаеш всичко е много субективно и на теб може пък да не ти харесат.
Магазинът до завод "Витоша" се казва "Happyland". Караш по "Черни връх" посока "Хладилника". Когато подминеш кръстовището в бул. "Вапцаров" (Кошарите) продължаваш направо. След около 100 м в ляво ще видиш магазина. Той е малко по навътре, защото има градинка пред него, но се вижда много одбре от улицата. Има платен паркинг пред него, така че има къде да се паркира. До 40 мин паркингът е безплатен.

Адрес:
Happyland - бул. Черни връх 47 карта

# 41
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
Майче, на моя фотоапарат ръководството е 71 стр. Старателно съм ги прочела, дори ме е яд, че няма още пояснения... та може и да го прочете някой заинтересован това от 200 стр.

Знам го и аз този магазин Хепиленд, ходила съм там, много хубави неща има, но на мен са ми скъпи  Sad

На мен днес ми е кошмарен ден. Миналата седмици нали се занимавах с последни организации по участието на фирмата ни на Пловдивския панаир, в събота бях да съблюдавам всичко на място (точно на рожденния ден на Дани  Embarassed), Настаних колегите .... днес отиде и шефа... и да вземе да се ствовари най-голямото рекламно пано... почти върху него, всъщност добре, че той бил там, та да го подхавене да не се строши....щях да припадна от ужас, като ми се обади когелага за инструкции какво да прави....  Вече всичко е отново в ред, всички са живи и здрави, началството е в добро настроение, ама на мен още ми треперят мартинките...

# 42
  • Мнения: 911
Мече, на 2 мин. от нас е, само смей да не минеш, ако ходите дотам Grinning

# 43
  • Мнения: 1 541
Еххо, ти какво работиш? Такова изчерпателно и точно обяснение не бях и мечтала! Благодаря!   bouquet
Сещам се за магазина. Ще го посетя, за да си затрупам къщата с още нещо  Laughing

В Събота ще ходя при д-р Георгиев за нещо и ако приличам на човек след това и няма да стересна Гогата може да прелетим към парка  Wink Ако всичко е наред ще се обознача, а теб Сердика, мила, и да искаш няма да пропусна!!!! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 44
  • Мнения: 1 253
Мече най-общо казано занимавам се с внедряването на софтуер за една международна компания. Свикнала съм да съм подробна, защото много от нещата които правя трябва да бъдат обяснени ясно и на достъпен език за да могат нормалните хора (потребителите) да разберат какво си направил за тях, дали това което е направено покрива техните изисквания и бизнес практиките които имат, как се ползва това чудо и т.н. Защото ако изполваш нормалния за нашите среди език никой освен колегите ти не би те разбрал Simple Smile
Личи си, че съм завършила математика, заради лошата граматическа подредба на писанията ми  Joy

Общи условия

Активация на акаунт