Как да дам нещо на дом за сираци?

  • 14 783
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 832
Имам две проходилки и малко дрешки, които не бих искала да изхвърля на боклука за циганите, а бих искала да дам на някой дом за сираци, обаче и представа си няма къде. Моля ако някой може да ми даде координати на някой дом или пък познава някой, който е давал, да ми каже как става.

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Ето тук има информация:
 
http://www.bg-mamma.com/index.php?board=50.0

# 2
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
Bubs аз мога да ти кажа че няма никакъв проблем да отидеш и да дадеш каквото прецениши, там никога нищо не е излишно, аз работех преди да изляза по майчинство в Дом майка и дете в гр.Дебелец на 10км. от Велико Търново като социален работник и там никога не сме връщали някого ако носи нещо. При даване на дрешките или някакваи играчки или пък храни се съставя протокол за дарение с опис на всички неща и се дава на дарителя. Проходилките са от голяма полза за децата, защото неможеш физически да водиш всяко детенце за ръце да прохожда. Simple Smile

# 3
  • Мнения: 502
Отиваш и даваш какво имаш .Хората са винаги доволни,, защото наистина имат нужда от помощ от всичко.много хубаво си решила. По принцип ми е направило впечатление, че домовете около големите домове са по обгрижени , за сметка на тези които са по отдалечени.

# 4
  • Мнения: 1 155
Нося дрехи и обувки в дома за сираци в Горна Баня, но винаги викам децата и ги давам на тях. Нямам доверие на учителите и хората които работят там. Чувала съм че си ги разпределят между тях и до децата, нещата никога нестигат, затова ги давам направо на тях.

# 5
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Лавендер от Движението на българските майки живее в Гео Милев и можеш да се свържеш на лични с нея ако им трябват

# 6
  • Мнения: 2 471
Нося дрехи и обувки в дома за сираци в Горна Баня, но винаги викам децата и ги давам на тях. Нямам доверие на учителите и хората които работят там. Чувала съм че си ги разпределят между тях и до децата, нещата никога нестигат, затова ги давам направо на тях.
Стига де, кой би постъпил така? Аз пращам в отдалечени селища с колет. Виж проходилката на място трябва да се занесе според мене

# 7
  • sofia
  • Мнения: 7 477
в Пазарджик имат нужда от проходилки Peace

Общи условия

Активация на акаунт