До кога мажехте вашите бебета със зехтин и .........?

  • 1 372
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 747
Моля да ме извините, че ще попитам, но лицето и главичката мажете ли ги? Аз се страхувам да ги мажа, а забелязвам , че изсъхват?

# 16
  • Мнения: 823
Ерик е на 2 годинки и още го мажем с кремче всяка вечер, но неговата кожичка е много суха и няма как.

# 17
  • Мнения: 277
Със зехтин мажехме само първите 40 дена, от тогава ползваме Бубхен и Линолафет. Понеже една вечер го къпем само с водичка, а една вечер с Бубхен ойл за вана, съответно го мажем през вечер цялото телце, през вечер само дупето и лицето.
Напоследък обаче така се дере като започнем да го мажем, че незнам до къде ще я докараме скоро.
Крем за подсичане не съм ползвала никога и никога не сме се подсичали.
Лицето трябва да се маже задължително особенно сега когато се излиза по често навън и бебо е подложен на атмосферните влияния, няма нищо страшно.

# 18
  • Мнения: 1 629
Аз продължавам да мажа Климчо със зехтин, пробвах бебешкото олио на Нивеа, но се обрина ужасно Sad  Лицето му не го мажа с нищо след баня, като излизаме слагам на бузките защитен крем на Бюбхен или Linola Fett n.

# 19
  • Мнения: 2 575
Цитат на: tchara
Моля да ме извините, че ще попитам, но лицето и главичката мажете ли ги? Аз се страхувам да ги мажа, а забелязвам , че изсъхват?


като гледам колко е малко бебчето ти - на тази възраст и ние мажехме всичко почти - и лицето и главичката, но не прекалено много - с бебешко олио на Пенатен от Германия - много добре беше Ясенчо с него.
А още повече, щом наблюдаваш, че изсъхват - мажи, не се притеснявай.

# 20
  • Мнения: 928
Цитат на: tchara
Моля да ме извините, че ще попитам, но лицето и главичката мажете ли ги? Аз се страхувам да ги мажа, а забелязвам , че изсъхват?
Лицето след баня и преди да излезнем на разходка,го мажа задължително с крема на Бюбхен,иначе бузките изпръхват,но главичката не съм я мазала.Да не би да използвате много силен шампоан(сапун) за измиване и от него да изсъхва  кожата?Пробвай да го смениш ако е така.

# 21
  • Мнения: 4 242
Ива е на почти 5 месеца и всяка вечер я мажа с олиото на Нивеа, всичко освен косичката.

Общи условия

Активация на акаунт