Отговори
# 270
  • Мнения: 592
Снощи като кокошка се разрових и намерих и аз добри отзиви за това лекарство - мажело се като лак за нокти и се продава в аптеките - до колко може да се намери обаче е друг въпроса. Поръчвам на тати още утре да почва да го търси за да се избавим от това "мучааааааа" завинаги. Играчки винаги си гушкаме - плюшено куче или зайче - но толкова го гуша силно, че да може да си стигне пръста. Да видим какво ще се получи. Сега бягам че имам малко работа.
Бремелинката - много цунки на Вава, още малко остана мамче  Hug
Ели, Сети, Сиси - благодаря за съвета - ще търсим лекарството че пръстчето много напукано и ме плаши чак.

Последна редакция: нд, 25 ное 2007, 00:27 от HappyHamelionche

# 271
  • Мнения: 516
Добро утро хайде на кафетоооооооо

# 272
  • Мнения: 516
Цял ден никой ли няма newsm78 Thinking

# 273
  • Мнения: 1 006
Здравейте!

Трудно ми е да кажа нещо конкретно за партито newsm78
В очакване съм да стана леля през декември и това не ми дава възможност за други планове - обещала съм да стоя пред вратата на родилното и да чакам  Mr. Green Grinning
Дано всичко е наред и мине както трябва! Praynig
Иначе може и да сме свободни точно когато е партито, но просто не искам да давам обещания, нали разбирате...а всъщност ми се иска да дойдем, защото колкото по-растат децата, толкова повече стават и нашите ангажименти и най-вероятно съвсем ще спрем да се виждаме в по-широк кръг newsm78 Като изключа софийските мами, които хем са повече, хем май са по-организирани от нас (ние със Сиси все случайно се виждаме  Wink)
Та така...иначе цял ден съм тук, ама уж работя Mr. Green Харесвам си работата и май прекалявам с отдаването на професията Thinking
Но, днес съм си изпрала пердетата в две от стаите, така че....и две перални съм проснала и две съм изгладила - КОЙ е като мен??

През седмицата обикновено след работа сядам да попрочета какво сте писали, защото така се разтоварвам - напоследък дори с най-близките си приятелки не съм се виждала Sad И като видя как сте и как са дечицата, почвам със задачите ooooh!
От нерви и напрежение непрекъснато качвам кг, уж ям по малко и два пъти на ден само, ама като няма спокойствие и спорт - това  е резултата Sick

Айде!

Пожелавам на всички весела и здрава седмица и само хубави новини да чувате през следващите дни!

# 274
  • Мнения: 592
Съкровище - звучиш ми хем много щастлива, хем тъжна. Може би уморена или и аз не знам. Стискаме палци всичко около очакваното бебче да мине нормално и да ни с епохвалиш скоро с хубава новина.
Сиси - ами всеки щъка на някъде - пък и май май събота и неделя за дни за семейството и всеки се опитва да навакса с нещо - било работа, било ангажименти, било дечурлига.
Пуснах и новата тема тук понеже може да пропусна удобен случай.
Лека вечер на всички и успешна седмица мацки.

Петя ми се губи последните няколко дни - тоест седмици м ога да кажа дори  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт