Модната линия на Александра Раева?!?!?!

  • 16 809
  • 127
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 435
Е,как бе.Има супер рокли,вижте ги само момичетата.Но пък то зависи и какво търсите точно.Мене ми харесват,но може да не са по вашият вкус.Стискам пакци и на двете да сте най-красивите куми.

# 46
  • Мнения: 1 941
Биляна Раева е сестра на Алекс Раева  Shocked Е, това вече е новина  hahaha

# 47
  • Мнения: 4 435
Биляна Раева е сестра на Алекс Раева  Shocked Е, това вече е новина  hahaha


Sorry за спам оба4е никъде не го пише това.Я прочети пак внимателно.

# 48
  • Мнения: 677
Деловата серия пък е разработена специално за другата й братовчедка, сестрата на Малена - Биляна Раева.

Биляна Раева е сестра на Алекс Раева  Shocked Е, това вече е новина  hahaha

Кошничке, ти да не си разследващ журналист? Личи ти.

# 49
  • Мнения: 13 512
Биляна Раева е сестра на Алекс Раева  Shocked Е, това вече е новина  hahaha
Биляна Раева не е сестра, а братовчедка на Алекс Раева. Сестра е на Малена Раева- на снимката  в ляво.

# 50
  • Мнения: 6 039
кой кум, кой сват........... Joy

кой, какво разбрал ooooh! уж ясно го напсах, ама................

ето все пак малка част от дрехите:





Последна редакция: нд, 07 окт 2007, 23:51 от Malenna

# 51
  • Мнения: 4 435
Ти вина нямаш,че някой не може да чете,или поне не правилно.

# 52
  • Мнения: 2 013
кой кум, кой сват........... Joy

кой, какво разбрал ooooh! уж ясно го напсах, ама................

ето все пак малка част от дрехите:


Аз пък още преди време като прочетох за Алекс, Малена и прочие се сетих за теб. Да не си и ти сред роднините Joy

# 53
  • Мнения: 1 941
Slav4e_Av4e айде не се изказвай толко компетентно, а!
Истината е, че в бързината вместо братовчедка съм написала сестра. Както и да е. А, къде са дрехите за Европарламента?!
Най-силно ме развълнува тая снимка

Последна редакция: пн, 08 окт 2007, 01:05 от кошничката

# 54
  • Мнения: 735
хаха равеселихте ме момичета  Joy коя не дочела, коя не дописала, коя не разбрала  Wink  Алекс е мн талантлива и красива жена и съм сигурна, че с каквото се захване ще успява винаги. сестра й иначе се казва Дани, ако някой се интересува и това мъничкото момиченце на снимките е племенницата й  Simple Smile страшно земни и истински хора, с които имах щастието да се запозная чрез мой познат на 1 нова година.

# 55
  • Мнения: 6 039
хаха равеселихте ме момичета  Joy коя не дочела, коя не дописала, коя не разбрала  Wink  Алекс е мн талантлива и красива жена и съм сигурна, че с каквото се захване ще успява винаги. сестра й иначе се казва Дани, ако някой се интересува и това мъничкото момиченце на снимките е племенницата й  Simple Smile страшно земни и истински хора, с които имах щастието да се запозная чрез мой познат на 1 нова година.

малкото момиченце е дъщерята на Малена, Мелани, а не дъщеря на сестрата на Алекс.


Аз пък още преди време като прочетох за Алекс, Малена и прочие се сетих за теб. Да не си и ти сред роднините Joy
Joy Joy
нека не подхващаме темата, че съвсем ще се объркаме с имената. Познаваме се всички дружно  Wink

Последна редакция: пн, 08 окт 2007, 09:09 от Malenna

# 56
  • Мнения: 4 916
Аз пък не успях да отида до магазина им  Sad Ще гледам тези дни да отскоча все пак.

# 57
  • Мнения: 2 956
Хе...с Малена Раева навремето сме карали ролкови кънки пред ФК Simple Smile
Сега като видях снимката и я познах:)

# 58
  • Мнения: 2 407
Не са лоши дрешките, но не са мой стил,иначе браво на момичето.

# 59
  • Мнения: 7 605
Биляна Раева в момента е Евро депутат от листата на НФСВ.

Брей, иzпуснах клюката, трябва да й пиШа  Whistling 

Амбер, Щом сте карали кънки с Малена, сигурно и с тебе се поzнаваме поне по фиzиономия Crazy

Иzвинявам се zа спама  Blush

Общи условия

Активация на акаунт