Фотоепилация?

  • 10 239
  • 62
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 10 309
И на мен ще ми излезе 70лв. но пък толкова ме боли като ходя на кола-маска, че се бях навила да се прежаля за няколко процедури.... ама ако се изривам така  ooooh!

# 16
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Моят уред е със сравнително добри резултати  цената е около 100 евро.Състои се от 6 накрайника,  свързани с кабел към уреда които се залепват за проблемните зони...Сега се за4етох в упътването и пиШе , 4е епилира по метода на електролизата,като 4рез ел ток прави рекция с космената луковица и я униЩожава.
Това съЩия принцип ли е?

# 17
  • София
  • Мнения: 10 309
Май не, нищо не се лепи при фотоепилацията. Накрайника е стъклен, но не мога да ти обясня принципа на работа  Embarassed
А твоя уред какъв е? Заинтригува ме. Безболезнено ли е?

# 18
  • Мнения: 95
Бихте ли ми казали къде ходите на фотоепилация? И аз съм решила да се простя с мъха над устата и триъгълника. След раждането ми е голяма мъка да ходя на коламаска.

# 19
  • София
  • Мнения: 10 309
Аз ходих в един салон до съдебната палата, ама там взимат уреда за епилация веднъж месечно и ако искаш да отидеш, ще трябва да се запишеш за след месец.

# 20
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Определено не е болезнено, само леко Щипе.
Казва се Epiliss  на фирмата  BaByliss
http://www.babyliss.com/uk/produits_epilation.php
кликваШ ву electrolysis
ОбЩо взето не е лоШ

# 21
  • Мнения: 2 332
Мда.... все пак ако може да си го позволи човек - я си представи някой ден да останеш без дразнещи косми и необходимостта постоянно да ги махаш, а?  newsm26
Принципа на действие на фотоепилацията е по-различен от електролизата - нещо от сорта на импулси светлина, но с голяма плътност - затова се получава и леко затопляне. И е по-ефективна при черни косми и светла кожа - един вид космите "поглъщат" импулсите.

# 22
  • Мнения: 2 332
Цитат на: nad_tab
Аз ходих в един салон до съдебната палата, ама там взимат уреда за епилация веднъж месечно и ако искаш да отидеш, ще трябва да се запишеш за след месец.

nad_tab, при Катя ли? Simple Smile))

# 23
  • София
  • Мнения: 10 309
Цитат на: Роси74
Цитат на: nad_tab
Аз ходих в един салон до съдебната палата, ама там взимат уреда за епилация веднъж месечно и ако искаш да отидеш, ще трябва да се запишеш за след месец.

nad_tab, при Катя ли? Simple Smile))

Не , казва се Таня.

# 24
  • Мнения: 2 332
Да де, ама и аз съм една... много съм зле с имената!

# 25
  • Мнения: 2 108
абе 70 лв-70 лв ама ако има ефект съм съгласна. С тази коламаска стискам зъби цял живот.
ПРедполагам че от нея си се изринала-да не кажа , че съм сигурна. Аз имам позната дето от всеки депилатоар и кола маска се изрива и то май от това, че маха космите си се изрива, а не от самия продукт. От бръснач обаче не се изрива.
Пробвай пак и ако пак така стане ..... сподели ни обаче има ли ефект-ако има и ние да се пробваме. Rolling Eyes [/img]

# 26
  • Мнения: 188
извинявам се ,но аз пак не разбрах 70 лв за всички процедури или 70 лв на едно посещение.
А ти, Роси, защо трябва да ходиш толкова много пъти , въобще колко посещения са достатъчни за да се премахнат досадните косми и най-вече колко излиза за над устната напр.
Аз не знам дали при нас има, но и аз отдавна имам желание за фотоепилация, разбира се стига да мога да си я позволя финансово Confused

# 27
  • Sofia
  • Мнения: 1 121
Цитат на: sl
Определено не е болезнено, само леко Щипе.
Казва се Epiliss  на фирмата  BaByliss
http://www.babyliss.com/uk/produits_epilation.php
кликваШ ву electrolysis
ОбЩо взето не е лоШ


А този уред разреди ли растежа на космите и след колко време поникват?От колко време го ползваш?Би ли ни препоръчала да си го купим?Виждала съм го за 160лв,но ако маха трайно космите,си заслужава.

# 28
  • Мнения: 2 332
Цитат на: gali77
извинявам се ,но аз пак не разбрах 70 лв за всички процедури или 70 лв на едно посещение.
А ти, Роси, защо трябва да ходиш толкова много пъти , въобще колко посещения са достатъчни за да се премахнат досадните косми и най-вече колко излиза за над устната напр.
Аз не знам дали при нас има, но и аз отдавна имам желание за фотоепилация, разбира се стига да мога да си я позволя финансово Confused

70 лв. е еднократната процедура за триъгълника. Иначе там, където все още ходя, излиза 20лв. за мъха над устната (една процедура); а там, където ходи nad_tab излиза 10 лв. И хич вече не ми се ходи, но мисля, че поне още 1/2 г. ще трябва да ходя докато се махнат. Както писах по-рано, тези били най-упоритите косъмчета Sad.

# 29
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Цитат на: sl
Определено не е болезнено, само леко Щипе.
Казва се Epiliss  на фирмата  BaByliss
http://www.babyliss.com/uk/produits_epilation.php
кликваШ ву electrolysis
ОбЩо взето не е лоШ

Разкажи подробности.И аз съм виждала уреда,но съм малко Тома неверни.

Общи условия

Активация на акаунт