Фотоепилация?

  • 10 240
  • 62
  •   1
Отговори
# 30
  • Sofia
  • Мнения: 1 521
Момичета, а защо се спряхте на вариант с фото - а не с лазер -епилация?

Аз също съм намислила тези дни да ходя и от това, което четох в Интернет излиза, че лазерната епилация е по-ефективна и решава много ро-бързо проблема - с 3 максисум 4 процедури.

Пише, че ако се появят отново е в слаб вариант и то след 4-5 години.

Моля ви споделете защо избрахте фотоепилацията и как се казва мястото, кодето ходите.

А ако някой си е правил лазерна, дали може да сподели също впечатления?

# 31
  • Мнения: 2 332
Аз съм пробвала и лазерна - мисля, че са еднакво ефективни заедно с фотото; лазерната ми е по-неприятна - пари повече, замирисва на пърлено свинско (нали сме рода със свинете Wink), защото косъмчетата, които са пораснали, се топят от лазера.

# 32
  • Sofia
  • Мнения: 1 521
А да препоръчате местенце?

# 33
  • Мнения: 1 770
Аз лично ходя на лазерна в Борекс. Готини мацки и страшно любезни. Намират се до Женския пазар.

# 34
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Уреда си купих малко преди да разбера 4е съм бременна, поднових процедурите преди няколко месеца...
преди имах едни гадости, т е космите растяха навътре в кожата и ставаШе една ...Гадост
Определено сега са по тъни4ки, и като 4е ли се поразредиха.след процедура с апарата се махат по механи4ен на4ин.
Третирам само бикини зоната, заЩото там беШе отврат.
Да си призная не смея да сложа на лицето, за да не направя някоя беля, а и там нямам проблем

# 35
  • Мнения: 266
Аз се ориентирах към лазер,  но на мен ми казаха че космите се бръснат и след това се третира кожата (на чисто), така че няма как да мирише...

Мислех си че след като ще махам е най- добре да ми махнат абсолютно всички косми отдолу, а не само бикини  Wink

Ако някоя от вас е правила такава манипулация нека сподели, моля

Ще съм много благодарна!!!

# 36
  • Мнения: 3 394
Nad_Tab това епилацията с лазер ли е ,за която писахме в моята тема Confused Тоест едно и също нещо ли са?
Защото аз ходих вече два пъти на това с лазера и не само ,че нямам обрив,но и косъмчета не са ми пораснали въобще-тук там един -два пропуснати се срещат.
След още два пъти мисля че ще се отърва от тях-парите определено си струват.

Пак да питам-фотоепилация и епилация с лазер едно и също нещо ли са???? Сори за тъпия въпрос #Splat

# 37
  • Мнения: 3 394
Цитат на: tsveti_j
Аз се ориентирах към лазер,  но на мен ми казаха че космите се бръснат и след това се третира кожата (на чисто), така че няма как да мирише...

Мислех си че след като ще махам е най- добре да ми махнат абсолютно всички косми отдолу, а не само бикини  Wink

Ако някоя от вас е правила такава манипулация нека сподели, моля

Ще съм много благодарна!!!


Ами аз ходих 2 пъти за краката-но си мирише пък и понаболва де Tired

# 38
  • Мнения: 3 394
да-прочетох че не е едно и също, но преди Nad_Tab беше споделила,че ще ходи на лазар Confused: Ама и аз съм една Embarassed И аз имам проблема с растящите навътре косми-вече 12 години, и чак сега след лазера ми просветна Praynig

# 39
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Цитат на: tsveti_j
Аз се ориентирах към лазер,  но на мен ми казаха че космите се бръснат и след това се третира кожата (на чисто), така че няма как да мирише...

Мислех си че след като ще махам е най- добре да ми махнат абсолютно всички косми отдолу, а не само бикини  Wink

Ако някоя от вас е правила такава манипулация нека сподели, моля

Ще съм много благодарна!!!

Вярно, но  в моя слу4ай лепенките са напоени с някакво веЩество и се ползват докато се изхабят... И затова искам да разбера дали  уреда действа, ако е така Ще си купя, нови.заЩото ако използвам лепенките за по големи повърхности, Ще се наложи да  купувам нови, преди да разбера дали са ефикасни.
под Ефикасни разбирам  тотално  и дълготрайно из4истване на 100%

# 40
  • Мнения: 266
Някой може ли да ми каже нещо за клиниките Skin Line, бях питала за лазер при тях (във Варна, защото в наше село Шумен такова чудо като лазер изобщо няма) и от там ми бяха казали че на процедура за под мишниците и отдолу всичко ще ми излезе около 180-190 лв. Как ви се струва като цена? Някой ходил ли е в София в тази клиника (понеже знам че и там има, и в Бургас също)? За брой процедури- най- малко 4-5 ?!?!
Споменаха също че имало лека, но поносима болка, и че в моя случай много бяла кожа и също толкова черни косми  Sad ефекта щял да бъде отличен  Confused:  Sign Exclamation Аз също имам голям проблем с тези обръщащи се косми и зверски боли, че и тия подутини не минават и за месец, два- УЖАС  Imp , а и на всичко отгоре си имам доста косми  Cry  Cry  Cry

# 41
  • София
  • Мнения: 10 309
Adriana, чесно казано не знаех разликата м/у фото и лазерна епилация преди да отида  Embarassed
Ориентирах се към фото, защото уж била по-добра, пък....

# 42
Какво значи " ходя" еди-каде си?
То не е ли да отидеш веднъж и гадостите изчезват.
И какво значи "боли", защото и на мен това ми се върти в главата.
Ако е за 1 път ще изтърпя да ме боли.
И най- важното е да има резултат.

# 43
  • Мнения: 2 584
Цитат на: Роси74
Цитат на: gali77
извинявам се ,но аз пак не разбрах 70 лв за всички процедури или 70 лв на едно посещение.
А ти, Роси, защо трябва да ходиш толкова много пъти , въобще колко посещения са достатъчни за да се премахнат досадните косми и най-вече колко излиза за над устната напр.
Аз не знам дали при нас има, но и аз отдавна имам желание за фотоепилация, разбира се стига да мога да си я позволя финансово Confused

70 лв. е еднократната процедура за триъгълника. Иначе там, където все още ходя, излиза 20лв. за мъха над устната (една процедура); а там, където ходи nad_tab излиза 10 лв. И хич вече не ми се ходи, но мисля, че поне още 1/2 г. ще трябва да ходя докато се махнат. Както писах по-рано, тези били най-упоритите косъмчета Sad.


къде точно ходи nad_tab за 10лв

# 44
  • София
  • Мнения: 10 309
Роси74, има предвид, че 10лв. е само за горна устна, там е малко пространството. Само че там дето отидох, вече няма да взимат апарата за фото епилация!

Общи условия

Активация на акаунт