Фотоепилация?

  • 10 234
  • 62
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 332
Ха, защо така?!? Таман се бях наточила, хем и да спестявам по 10 лв....

# 46
  • Мнения: 95
sl
от къде си го купила този апарат? Аз гледах нещо такова в TCM магазините, но не знам до колко ефикасно е.

# 47
Наде, аз навремето дадох куп пари (беше само едно студио, където превеха) ма съм доволна - на първия път паднаха на 4-5 ден, на втория път на 2-3 ден. После 10-15 пъти на кола маска ( това дето е останало) и ся съм кьосе  Laughing  Laughing  Laughing .
Сърбежи и други екстри не съм имала, въпреки ,че аз от много неща се обривам, петносвам и т.н.

# 48
  • София
  • Мнения: 6 550
аз бях  Embarassed  Embarassed  Embarassed

# 49
  • Мнения: 2 839
Цитат на: bibi
аз бях  Embarassed  Embarassed  Embarassed


Да бе, знаем  Wink
А какви ти бяха космарлаците? Светли или тъмни? И аз съм се меракландисала, ама един кожен доктор ми каза, че ако не са черни космите ефекта не бил траен.

# 50
  • Мнения: 781
Цитат на: nad_tab
Цитат на: Роси74
Цитат на: nad_tab
Аз ходих в един салон до съдебната палата, ама там взимат уреда за епилация веднъж месечно и ако искаш да отидеш, ще трябва да се запишеш за след месец.

nad_tab, при Катя ли? Simple Smile))

Не , казва се Таня.

В "Естетика" ли Simple Smile Аз бях там и ми махна всичко без особена болка, а принципно винаги много ме е боляло...Е много е добра Arrow та тя ли прави фотоепилацията и съвсем ли е безболезнена, горе долу колко процедури са необходими за да изчезнат напълно космите? Simple Smile

# 51
  • Мнения: 781
Цитат на: Adriana
Nad_Tab това епилацията с лазер ли е ,за която писахме в моята тема Confused Тоест едно и също нещо ли са?
Защото аз ходих вече два пъти на това с лазера и не само ,че нямам обрив,но и косъмчета не са ми пораснали въобще-тук там един -два пропуснати се срещат.
След още два пъти мисля че ще се отърва от тях-парите определено си струват.

Пак да питам-фотоепилация и епилация с лазер едно и също нещо ли са???? Сори за тъпия въпрос #Splat

А тази екстра по-скъпа ли е от фотото, боли ли и къде ходиш ако не е тайна Embarassed И още едно въпросче, през колко време ходиш и кога беше посл. процедура горе долу Simple Smile

# 52
  • София
  • Мнения: 6 550
Цитат на: DiVA
Цитат на: bibi
аз бях  Embarassed  Embarassed  Embarassed


Да бе, знаем  Wink
А какви ти бяха космарлаците? Светли или тъмни? И аз съм се меракландисала, ама един кожен доктор ми каза, че ако не са черни космите ефекта не бил траен.


по скоро тъмни, но никога не съм ги бръснала преди фотото, ако това има значение, значи и сега имам тук там ( по пубиса отдолу нямам нищо  Embarassed ), но мисля 2 пъти кола маска в годината е приемливо, а ? Пък и те се появиха, щото кат затръгвах да раждам теглих един бръснач, че ме беше страх от колата вече баш накрая  Neutral Face  Neutral Face  Neutral Face .

# 53
  • Мнения: 1 032
bibi, a ти каква по-точно епилация си правила, фото или лазер? Rolling Eyes
Направо ме заинтригува с това кьосе. Grinning

# 54
Цитат на: juna
bibi, a ти каква по-точно епилация си правила, фото или лазер? Rolling Eyes
Направо ме заинтригува с това кьосе. Grinning


фото ( значи беше с някаква такава писалка, както го обяснява Надето, но преди и след това ме облъчваха с различни, лампи, които гласяха по 100 часа, да не ми огреят случайно яйчниците Rolling Eyes ), но това преди има няма 10- 11 години ( 94-95 май беше  Rolling Eyes ) - две процедури ми бяха около 160-170 долара  Embarassed  Embarassed  Embarassed , но ефектът си го бива. За съжаление онзи салон вече не съществува поне не съм го виждала там, където аз ходих поне от 7-8 гдонини го няма, а през онез години май беше единственото или едно от малкото места където превеха тази процедура.

# 55
  • София
  • Мнения: 6 550
вече всички знаете, че съм аз  Embarassed  Embarassed  Embarassed  Embarassed  Embarassed  Embarassed

# 56
  • Мнения: 1 032
А на тези епилации с косми ли трябва да се ходи на процедурите (извинявам се за тъпия въпрос) или може да съм оскубана и така... Rolling Eyes  все пак те нали корените третират Thinking
Bibi, благодаря за отговора. Heart Eyes

# 57
  • Мнения: 3 394
Цитат на: ralitza03
Цитат на: Adriana
Nad_Tab това епилацията с лазер ли е ,за която писахме в моята тема Confused Тоест едно и също нещо ли са?
Защото аз ходих вече два пъти на това с лазера и не само ,че нямам обрив,но и косъмчета не са ми пораснали въобще-тук там един -два пропуснати се срещат.
След още два пъти мисля че ще се отърва от тях-парите определено си струват.

Пак да питам-фотоепилация и епилация с лазер едно и също нещо ли са???? Сори за тъпия въпрос #Splat

А тази екстра по-скъпа ли е от фотото, боли ли и къде ходиш ако не е тайна Embarassed И още едно въпросче, през колко време ходиш и кога беше посл. процедура горе долу Simple Smile


за краката до коляното-150 паунда Imp Но си струва, след втората процедура вече почти не ми растат. Още 2 и ще съм готова во веки веков Crazy Процедурите са през около 6 седмици
Но съм в Лондон, за София или някъде другаде идея си нямам Sad

# 58
  • София
  • Мнения: 6 550
Цитат на: juna
А на тези епилации с косми ли трябва да се ходи на процедурите (извинявам се за тъпия въпрос) или може да съм оскубана и така... Rolling Eyes  все пак те нали корените третират Thinking
Bibi, благодаря за отговора. Heart Eyes


Егати ти ме хвърли в тъча ми като не поВня  ooooh!  ooooh!  ooooh! , отстрани на бикини линията сигурно съм била оскубана с кола или съвсем малко наболи, щото аз не ги търпя особено много, а пък на другото място май само подстригана съм била примерно до 0.5 см. Rolling Eyes  Rolling Eyes  Rolling Eyes

# 59
  • София
  • Мнения: 10 302
Цитат на: juna
А на тези епилации с косми ли трябва да се ходи на процедурите (извинявам се за тъпия въпрос) или може да съм оскубана и така... Rolling Eyes  все пак те нали корените третират Thinking
Bibi, благодаря за отговора. Heart Eyes

С обръснати, но покарали около 2-3мм.

Общи условия

Активация на акаунт