До кога ще мога да шофирам?

  • 1 945
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 057
Карах до началото на 9месец, защото корема ми беше доста голям и ми беше трудно да държа волана Laughing , а аз обичам да карам полегнала на седалката:)))
Лекарят, които ми следеше бремеността каза че няма проблем да се шофира до 10 - 15 минути дневно, след 8ми месец.

Последна редакция: пн, 24 окт 2005, 19:47 от maya_nikolova

# 16
  • Мнения: 5 103
аз си карам яко и немисля да спирам докато корема не се опре във волана:)

# 17
  • Мнения: 4 629
Ще можеш да си караш докато имаш желание. Ако се чъвстваш комфортно зад волана няма никакви противопоказания да не караш

# 18
  • Мнения: 567
Аз си карам кола и не мисля да спирам.

Важното е да се чувстваш добре зад волана, но ако се притесняваш и те стресира ситуацията на пътя по-добре недей да караш до последно.

# 19
  • Мнения: 4 399
Шофирай докогато можеш, не се съобразявай с това кой какво ти казва. След като се чувстваш добре, значи няма проблеми. Аз познавам много жени които са си шофирали до последния ден преди раждането. Аз също бих го направила, но имам контракции от 4. месец и ме е страх на кое кръстовище ще ме присвие корема. А в зимния сезон градския транспорт си е развъдник на какви ли не бактерии и вируси, така че колата е най-доброто решение ако имаш възможност.

# 20
  • гр.Варна, сега Германия
  • Мнения: 409
Карах си до края.Ако на теб ти е удобно не виждам от какво се притесняваш.Успех Simple Smile

# 21
  • Мнения: 796
Аз също шофирах до последно с големия корем.  Ако не ти е много наложително обаче, както не беше на мен, т.е. не ходех на работа и не вършех спешни неща, ти препоръчвам да не шофираш. Мое мнение.

# 22
  • Мнения: 337
Щом се чувстваш сигурна зад волана едва ли причиняваш някакви отрицателни емоции на бебето си. Аз съм в края на 8мия месец и до сега си шофирам, е станала съм малко по внимателна и забелязах че карам по-бавно от преди, но си се чувствам съвсем на място. Единствено ми е малко трудно докато седна и си намеря място но след това няма никакъв проблем.  Peace

# 23
  • Мнения: 972
Аз до последния ден шофирах, дори карах мотопед!
Ако се чувстваш добре няма защо да спираш.
Както казва моя лекар - важното е да се чувстваш добре!

# 24
  • Мнения: 8 505
Ако се чувстваш добре,а ти пишеш,че си,и ако си сигурна зад волана-карай си колата и не обръшай внимание на приказките.

# 25
  • София
  • Мнения: 1 511
Както всички по-горе са ти казали-карай си и пет пари не давай!

Малко след като влязох в 9-тия месец,баща ми ми взе ключа на колата ("Ще побъркаш внучето ми"- бяха неговите думи) Да,ама аз имах резервен ключ  Mr. Green
За да не внасям допълнително напрежение в напрегната обстановка  Mr. Green се доверих на таксиметровите услуги и на другите шофьори в семейството!

# 26
  • Мнения: 532
До последния момент съм си карала и не смятам , че е било голяма работа ( независимо от всички изприказвани приказки от роднини и познати ).Само в последните 7-8 дни не прекалявах с по- големите преходи ( над 60- 70 км. и най- ве4е с преспиванията на вън ).Иначе бойната готовност си беше в багажника и си чакаша реда.Предната ве4ер преди да родя се връщахме от гости аз си карах ( кво толкоз не мога да разбера  newsm78 )и на другия ден родих нормално.Абе всеки си знае положението , аз не мога да се возя и това си е , направо откачам и за това си карам.

# 27
  • Мнения: 3 479
Аз съм вече в 8ми месец и продължавам да шофирам, просто защото ми се налага да си обслужвам и другите деца с колата или да свърша някоя не много бърза работа. Като бързам много се качвам на такси, за да не се напрягам и да не направя някоя бела. Иначе си карам бавно и внимателно и това е. Обаче се чудя дали да карам с колан или без колан. Вие как мислите? До кога шофирахте с колан? Аз все още го ползвам, но не знам като наедрея още дали ще ми е удобно.

# 28
  • In the jungle out there..
  • Мнения: 1 252
 Мамчета, как мислите, дали е уместно сега, 5ти месец, да се записвам на шофьорски курс newsm78 Иска ми се да се бях се сетила по-рано, но все не намирах време....А скоро идва зима, след това бебенце и кой знае кога ще ми се отдаде възможност Tired Все пак е по-удобно, при положение че основно аз ще се грижа за бебенце, да не разчитам на таткото да избяга от работа или да викам таксита, ако нещо се наложи....
Не мога да реша сама....Посъветвайте ме

# 29
  • София
  • Мнения: 897
Аз лично не мисля, че е удачно. Първо не трябва да се подлагаш на стрес, а такива ситуации със сигурност ще имаш. Освен това като млад шофьор едва ли ще е удачно да возиш бебето. Не мисли, че ще се научиш да караш за три месеца. Е това все пак е мое лично мнение- ти направи това, което чувстваш.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт