НОЕМВРИЙЧЕТА '2005 No 2

  • 14 903
  • 290
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 298
Привет!
Беба, благодаря за идеите! Ще се възползвам.

Юка, хубаво е през есента, да. Кленът пред нашия прозорец ще пожълтее чак когато започнат рождените дни на ноемврийчетата. А твоите силиконки вече почти година стоят на прозорците ми.  Вчера и аз бях на срещата с Мартин Заимов, на мен ми хареса. Чудно как не сме се видели.

Вчера ме заболя съб. Ама много ме заболя. Помолих се на нашата зъболекарка и тя дойде в 5 часа в неделя в кабинета си да ме спасява. Мъжът ми с мен, упойки, сълзи, болки, въпреки упойките.....Ужас. Накрая си тръгнах с лекарство и много малък шанс да запазя зъба неумъртвен. Най-наприятното е, че заминавам и, ако в Добрич ме заболи зъб както си трябва, не знам къде ще се дявам.

А нощес пак ми беше лошо, както онзи път, за който ви разказвах, а вие отсякохте "Пияница!", само че снощи нито капка не съм пила. Тъпо.

Чакам от тази година да идва хубавото - рождените дни - и да си отива, че много ме измъчи.
Аз съм ЗА парти на ноемврийчетата.

А, и видях, че Деситка има РД. Да е жива и здрава, всичко да е наред с новите и начинания   Grinning

# 31
  • Мнения: 2 587
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ДЕСИТКА!  bouquet

# 32
  • Мнения: 911
А нощес пак ми беше лошо, както онзи път, за който ви разказвах, а вие отсякохте "Пияница!", само че снощи нито капка не съм пила. Тъпо.

може би едно тестче? newsm78

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 392
Сердика, от тези тестчета ли : EFP Simple Smile
 Ние сме вкъщи - в 10.00 директорката на яслата ми звъни на мобилния и аз преди да вдигна си мисля какви ли не работи, обърна ми се всичко, а тя - да сме си вземели децата, че нашата група не била подредена/ пренаредена и няма да може да им осигури следобеден сън. Ами хората, които не мо гат да си тръгнат като мен Confused Много тъпо. Та сега Роската спи, аз си изчистих след гостите от почивните дни и сега ще поработя в домашна обстановка.

 Беба, честито  bouquet
Деситка, ЧРД! Много здраве, усмивки!  bouquet

На мен ми е гадно, защото останах разочарована от наша близка, която откакто познавам ми се е струвала много интелигентен, разумен и готин човек. Последното гостуване просто обърна представата  ми наопъки - много нетактично държание, обиди ме, съответно аз си замълчах, а на Пламен казала, че се извинява, но нямала друг избор Sick
извинете за отклонението

# 34
  • Мнения: 911
аха, такъв тест Wink
анеле, оплачи се спокойно, какво те обиди таzи лошотия?

# 35
  • Мнения: 1 541
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ДЕСИТКА! Много здраве, радости и пухкаво малко бебенце за подарък, когато му дойде времето   bouquet

Анеле, сподели си, поне да ти олекне.... Hug

Симка, в наша защита ще кажа, че ти тогава толкова алкохол изброи, че нямаше какво друго да заключим  Crazy Mr. Green
А сега- ти сигурно, ако беше за тест работата, щеше да си се сетила до сега. а може би не... Twisted Evil Консултирай се с лекар....може нищо да не е, но по- добре да се застраховаш  Peace

Юка, аз също съм все още ЗА партито, но клубът, който ще изберем трябва да се гласува....Може да се добави една анкета в темата, когато се съберат няколко предложения и в момента, в който стигнем до съгласие да го резервираме за първата Събота след всички РД. Ако искате де  Rolling Eyes

# 36
  • Мнения: 1 465
тъй, тъй Grinning

честит рожден ден на Жмо, честит рожден ден на Деситка!!!! Да сте здрави, весели и късметлийки!  bouquet
Беба, честита бременност и на теб! Да ни се похвалиш със сладък бебок Party
Анеле, ама тя защо се извинява като настоява, че е трябвало така - не знам за какво иде реч, но изглежда лицемерно от нейна страна. Thinking
Юка, ти си абсолютно творческа натура! Жалко че си на далече - щяхме иначе зедно да си пием кафето Flutter
Симка, Бубе - дръжте се!
И Поло е сополив от вчера Rolling Eyes А аз едвам мърдам - вчера сутринта мъжът ми ме учеше на тенис и сега цялата дясна страна ми е схваната, но пък много ми хареса Party

# 37
  • Мнения: 1 541
Ето малко снимки на принцесата, която си мери новата грейка http://www.snimka.bg/album.php?album_id=180357&photo=1
Паролата е milady

На болничките пожелавам да оздравяват много бързо   bouquet Аз също съм в тази категория и си го самопожелавам и на себе си  Mr. Green А и треперя да не заразя Нана, че ваксина трябва да слагаме- пропуснахме всички срокове за тази, а трябва преди 2-та годинка.....дано я опазя до Сряда, че и след това  Praynig

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 392
Ами малко ми е неудобно да ви занимавам с домашни глупости Confused Най общо казано живеем със свекър ми, с когото не се разбираме и почти сме на слуебни отношения, за да се спазва добрия тон. Съответно , заради негово гадно държане ввзаимно решихме, че той си живеее негов живот, ние наш, но койято страна има нужда от нещо , другата ще помогне. Та си живеем стези правила, съответно ако ние помолим нещо да направим заедно завкъщи ни се отказва с думите - на мен не ми се занимава, направете го Вие ( вкл. за да се поддържа ред и в неговата спалня ), той като помоли аз изпълнявам особено що се касае до чисто женски докакински задължения. Идва на Пламен вуйчото в събота с жена си ( въпросната личност ), за да видят баба му. Отсядат винаги вкъщи. Аз цял ден бях на семинар, прибирам се, готвене, посрещане, настаняване и изведнъж ве4ерта, когато сепредполага ,че сме си легнали, наша Вуйна седнала да чисти и жули с препарати едната баня, която се ползва единствено от свекър ми. Стана ми много обидно - първо, че той я е помолил, а още пове4е, че тя се е съгласила и се намесва в отношения , които никой освен нас вкъщи никой не знае Sad  Пламен ме помоли да не вдигам скандал, а да говоря кротко с нея на сутринта, но така се бях напушила, че предпочетох д замълча.
Още веднъж се извинявам за натоварването.

# 39
  • Пловдив
  • Мнения: 392
*MILADY*, много хубава дрешка, а Нана е очарователна Simple Smile
Сердика, очаквам хубави новини.
На нашия тати са му сложили от завода противогрипна ваксина и сега си е хремав, дано Роската не се накачи.

# 40
  • Мнения: 1 465
*MILADY* - Нана е като едно сладко бяло мече Heart Eyes

# 41
  • Мнения: 911
Уф, Анеле, много неприятно....Според мен обаче свекър ти е най виновен, на нея може просто да и е било неудобно да му откаже и попада между два стола...Ако ти се отвори въzможност, говори с нея, но наистина кротко и спокойно, а пък свекър ти....Кво да ти кажа, zависи от много неща как ще реагираш...
А теста не беше zа мен, а го предложих на Симка, на която и е лошо Laughing
Милейди, малката е една снежна принцеска Heart Eyes

# 42
  • София
  • Мнения: 244
Анеле, и аз никак не обичам и не прощавам такива изпълнения, по едно време и моята свекърва се опитваше да разиграва подобни латиносериали в стил " Аз ти подарих една покривка от моята майка, а я гледам, че стои в коша за пране вече цяла седмица, ами взимам си я обратно тогава, че сърцето ми се къса... #Cussing out" ей такива глупости, много ме ядосваше и обиждаше отношението й, но реших, че не го прави нарочно, а че просто си е такава инфантилна и спрях да й обръщам внимание. Не се ядоссвай много и просто ги игнорирай Naughty
Милейди, наистина Нана е голяма сладурана Laughing

# 43
  • Мнения: 9 903
Честито на деситка, да е здрава и да не й тежи много коремът!

аз като една бяла птица разбрах само, че на анелето й се е разминало едно миене на баня, което си е бонус отвсякъде.

милейди, много е хубава Нана! Много красиво ескимосче. А как стои въпросът с пишкането?

# 44
  • Мнения: 1 253
Честито на всички които имат поводи за честитене   bouquet
Милейди много е хубава Нана с новата придобивка. Аз ако облека Ния с подобно нещо, първо ще опищи света, а после сигурно на 5-тата минута ще се изпоцапала Simple Smile
Тити "голяма бяла птица" с дълга шия нали Wink
Виена ами супер си беше. Шопинг, кръчми. Хареса ми. Накупихме яко дрехи за Ния и за нас, едва си довлякохме багажа. Нямаше грам намаление, но избор имаше огромен. Сега само зима да има, че доста зимни нещица сме й накупили Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт