Може ли вече да използвам.........

  • 1 198
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 370
..кремове или гелове за отслабване+срещу целулит,при положение,че спрях да кърмя?За информация-със секцио съм и едва ли скоро ще ми разрешат пак фитнес,та.......ще се пробвам по пасивния начин първо.Тук някой беше цитирал Лиерак,Галеник,Виши-казвайте цени и действие,моля ви.Благодаря!

# 1
  • София
  • Мнения: 18 679
Ми аз и докато кърмя се мацотя Embarassed От личен опит ти казвам, за да не се вътриш с много пари за нищо - и за 100 евро мазило да си вземеш, ако не го съчетаеш с диета и раздвижване, ефект няма да има, или ще е минимален.Така че -  #Milti
А, и като се намажеш, се увивай в домакинско фолио, ако нямаш термоклин - доста повишава КПД-то на кремчетата newsm26 А по въпроса кое е най-доброто - няма как да разбереш докато не пробваш, защото е индивидуално.Аз например с прословутия Виши, дето на всички действа, нищо не постигнах Imp Сега се клепя с един измислен за 4.50 - липсват ми 2 см. от бедрото за седмица newsm10 А разбери ги де.....Само дето Вишито, като го мазах, си мързелувах и не пазих диета - чаках само на чудодейния крем - еми, сори, ма не става Imp

# 2
  • Мнения: 399
А кой е този крем за 4.50???

# 3
  • София
  • Мнения: 18 679
Ами някакъв български, козметичката ми го продаде, мисля, че само по салоните го има, преди години пак от нея си го бях взела, по магазините не съм го виждала, казва се"Антицелулитен крем" Laughing , бяло бурканче, син етикет с една мацка на картинката, мирише много силно на канела, защото е с канелено масло.

# 4
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 535
Ползвала съм на Орифлейм и на Avon,но ефект не забелязах никакъв.Още повече,че не очаквах да отслабна,а само да туширам целулита.

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 6 281
аз съм доволна от Рок/Roc/ и масло на Икаров,но съчетани с гимнастика и саморъчен масаж,Но като казвам доволна имам предвид повърхностно заглаждане на кожата.

Все си мисля,че ако ходя  редовно на масажи може и да има ефект,но така и не съм го направила досега.

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Цитат на: belinda
Ами някакъв български, козметичката ми го продаде, мисля, че само по салоните го има, преди години пак от нея си го бях взела, по магазините не съм го виждала, казва се"Антицелулитен крем" Laughing , бяло бурканче, син етикет с една мацка на картинката, мирише много силно на канела, защото е с канелено масло.

и аз съм го позлвала този даже имам още от него. Я кажи по колко пъти на сведмица се мажеш? Аз се мазах през ден и си правех такъв масаж на бедрата, че направо посиняваха Embarassed

# 7
  • София
  • Мнения: 18 679
Ами мисля, че трябва по-начесто.Мацката в салона ми каза по 2 пъти на ден.Мажа се след пасивната гимнастика, да попива, докато мускулът е активен и кръвоснабден, а също и вечер преди лягане.Търкам, докато ми омалеят ръцете #Silly

# 8
като дистрибутор на Avon реших да пробвам антицелулитния гел и досега това е един от най-продаваните ми продукти, защото на хората им действа страхотно, но както и при мен, така и при повечето ми клиенти- ефект се постига поне при употребата на 2 опаковки от гела(при мен стигат за 3-4 месеца).Също така гледам да хапвам хляб "Бонус" и да се разхождам повечко, но не се лишавам от нищо и си хапвам бая:)И ефект има:)Сигурна съм, че с повечко търпение за няколко месеца редовно мазане, с която и да е марка ще има ефект:)просто пробвай:)

# 9
  • София
  • Мнения: 4 423
Аз съм доволна от Леокрема. Grinning

# 10
  • София
  • Мнения: 2 952
Можеш да правиш гимнастика, ако смяташ, че за фитнес е рано. Ако операцията и възстановяването са без усложнения и ти се чувстваш добре можеш вече да започнеш плуване, фитнес, зависи по принцип от физическата ти подготовка. Дългите разходки също са приятен вариант. Нормално протекло секцио не е причина да не се спортува по-дълго отколкото след нормално раждане. Аз лично се задоволявам само с домашната работя и разходките, защото трудно задържам килограми, но 10 дни след операцията вдигах количка+бебе и вършех всичко в къщи сама.

# 11
  • София
  • Мнения: 18 679
Цитат на: bubolina
Аз съм доволна от Леокрема. Grinning


Да, и аз!Този е доста добро попадение thumbsup

# 12
  • София
  • Мнения: 6 791
Аз започнах коремните преси,а вчера даже бях на аеробика,също родих секцио!Така че....скоро ще можеш да ги почнеш и ти,ако нямаш усложнения!

Общи условия

Активация на акаунт