Какви са ГСМ-ите на вашите деца?

  • 6 743
  • 90
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 866
Момичета, чета темата и се пуля. Не са ли малки за телефони? Откога ги снабдихте с такива добавки?
Щерката е на 7 г., ама не ми е минавало през ума да и купя подобно нещо, нито дали има нужда от него. Thinking

Виктория получи телефон в първи клас - за да имаме връзка с нея. Оказа се по-важно, отколкото очаквахме.
Никога не е имала проблем с телефона си - в час му изключва звука, държи го прибран. Не е губила, нито чупила телефони.

# 16
  • Мнения: 27 524
Аз съм старомодна и темата ме натъжава...  Cry

# 17
  • Мнения: 7 263
Момичета, чета темата и се пуля. Не са ли малки за телефони? Откога ги снабдихте с такива добавки?
Щерката е на 7 г., ама не ми е минавало през ума да и купя подобно нещо, нито дали има нужда от него. Thinking

Виктория получи телефон в първи клас - за да имаме връзка с нея. Оказа се по-важно, отколкото очаквахме.
Никога не е имала проблем с телефона си - в час му изключва звука, държи го прибран. Не е губила, нито чупила телефони.

За пореден път нямам почти какво да добавя към Янита  Peace Peace Peace освен това което съм подчертала дебело. Въпреки че работя в мобилен оператор или може би точно заради това не одобрявам толкова малки деца да имат мобилен телефон, но................


Аз съм старомодна и темата ме натъжава...  Cry

И мен ...................... Sad

# 18
  • Мнения: 2 567
Шани, ето нещо влизащо в обявената от теб сума  Wink Sony Ericsson W200i Има МП3, 0.3мп камера и дисплеят свети атрактивно оранжево  Peace Не че синът го има, на него му даваме старите си телефони, горкият  Laughing

Аз тъкмо щях да и предложа от тази серия този http://www.mobilebulgaria.com/mobiles/view.php?id=949&sub=gallery  Simple Smile
С по добра камера е, ако дъщеря и това търси, но може да е и малко по скъп. Иначе за слушане на музика е идеален.

# 19
  • Мнения: 2 567
Момичета, чета темата и се пуля. Не са ли малки за телефони? Откога ги снабдихте с такива добавки?
Щерката е на 7 г., ама не ми е минавало през ума да и купя подобно нещо, нито дали има нужда от него. Thinking

Вечернице, и моята като беше на 7 имаше телефон с по малко екстри. Даже първият и не беше с цветен дисплей, ама то по това време кой ли и беше  Simple Smile Давах и два пъти мой стар телефон, ама детето расте и си иска вече по новичко и по хабавко  Simple Smile А и баща и е маниак на тема технологии и само я подстрекава   Simple Smile
Аз нямам против. За мене телефона е огромна необходимост и ми е спестявал не малко тревоги. Тя го ползва разумно и никога не е правила големи сметки, нито го е ползвала по време на занимания.

# 20
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Нищо не ме натъжава и нищо не ми дава по-голяма сигурност.
Моята също го ползва разумно. До сега беше на Прима, сега ще мине на договор. Заслужи си го. Пази, почита и не й е цел номер едно в живота.

ТОВА е новото ми хрумване:
http://www.mobilebulgaria.com/mobiles/view.php?id=1408

Има доста екстри. Остава да я убедим Wink

# 21
  • Мнения: 2 567
Аз съм старомодна и темата ме натъжава...  Cry

Блонди, недей така  Hug От технологиите не можем вече да избягаме. Просто такъв е света, в който живеем. Докато Криско стане на възрастта на моята щерка кой знае как вече ще се комуникира  Simple Smile

За мен не са проблем технологиите и използването на мобилни телефони от децата, а това, че се налага ние родителите да им ги взимаме най вече за да сме спокойни. Като бях на годините на Бети, майка ми никога не е си и помисляла, че може нещо да ми се случи и да изпитва необходимост да държи връзка с мен.

# 22
  • Мнения: 2 567
Шани, бива го. Наистина за тези пари има хубави екстри.
Само дето е Самсунг, а аз имам не много добри впечатления от тази марка  Tired

# 23
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
И аз не съм много по тази марка. Но в гсм технологиите си ги бива. Не можем да го отречем.

# 24
  • Мнения: 2 567
Шани, аз точно от мобилнита им телефони имам лоши впечатления. Най вече за връзката им с компютъра. Но това беше преди време. Може сега нещата да са по добре. Гледам, че и модела е от тази година.
Надявам се на щерката ти да и хареса, а и класа да го хареса  Wink

# 25
# 26
  • Мнения: 1 526
Тази тема ме вълнува и мен.
По стечение на обстоятелствата дъщеря ме ще се наложи да ходи сама сутрин до училище. И съм меко казано претиснена, със сигурност ще й дам тел. за да имам връзка с  нея.

# 27
  • София
  • Мнения: 1 654
В момента Моторола или Сони Ериксон /който се случи зареден/- и двата са стари модели.

# 28
  • София
  • Мнения: 6 999
Момичета, чета темата и се пуля. Не са ли малки за телефони? Откога ги снабдихте с такива добавки?
Щерката е на 7 г., ама не ми е минавало през ума да и купя подобно нещо, нито дали има нужда от него. Thinking

Не се заяждам, но би ли ми обяснила какво означава това "малки за телефон"? Някакъв предел ли има?  newsm78
За компютър разбирам, че може да се каже: "малък е още" с оглед безопасност в И-нет и вредност за очите... но телефон?

Щани, извинявай, че разводнявам темата, но ми е любопитно.   bouquet

# 29
  • Мнения: 3 880
Щерката е на 7 г., ама не ми е минавало през ума да и купя подобно нещо, нито дали има нужда от него. Thinking

Вечке, ето един телефон като за щерка ти Wink
- само с 4 копчета, за 4 номера (на други не може да се обажда)
- установяване на местоположението с GPS с точност до 100м
- изпраща ти автоматично СМС до твоя телефон, ако детето и телефонът напуснат разрешения район
- паник-бутон за връзка с мама
тъкмо за 7 годишни Laughing и техните майки Wink
(направих малко реклама на Чибо Embarassed)

Ако обаче не я пускаш никъде сама, водиш и взимаш от училище, а и селото ви е малко и няма къде да обикаля, тогава наистина няма нужда още Peace

Общи условия

Активация на акаунт