Ходите ли на високи токчета?

  • 7 977
  • 133
  •   1
Отговори

Анкета

Ходите ли на високи токчета?

Опции:

# 30
  • Мнения: 798
Винаги ходя на високи токчета. Аз дори кола не мога да карам с равни обувки. Маратонки обувам ако случайно ме замъкнат в някоя гора. На равни обувки се чувствам като патка.

# 31
  • Мнения: 2 047
   На работа ходя само с високи токчета. Не ми е деформиран крака, нито пък ме уморяват. Номерът е, че си купувам само удобни обувки.   Laughing

# 32
  • София
  • Мнения: 6 971
Ходя много често на токчета. Колкото и странно да звучи на ток около 5-6 см. ми е много по-удобно от равна обувка. Според мен е въпрос на навик.

# 33
  • София
  • Мнения: 4 736
Много ги харесвам, но обувам изключително рядко- само при повод. Не ми е проблем ходенето, но съм 1.73 и понякога се чувствам твърде висока с токчета, защото ставам 1.80  Crazy
Ама тази зима задължително ще си взема ботушки на поне 5 см токче  Whistling

# 34
  • София
  • Мнения: 3 787
Само лятото ходя на ниски обувки.Зимата съм винаги на токчета Wink

# 35
  • Варна
  • Мнения: 2 385
Свикнала съм на високи токове.Аз с ниските обувки имам проблем,ако нямат поне някаква платформа,на една страна отивам,нямам опора.С високи токове дори шофирам,имам приятелка,която си сменя обувките в колата.
Peace
Аз също си сменям обувките, когато шофирам, защото само на токчета ходя или с платформа, дори джапанките ми са с платформа - нисичка съм. Този сезон обувките ми са с по-дебел ток и определено са ми по-удобни от предните тънки токчета.

# 36
  • Мнения: 4 290
Ходя сами и единствено на високи токчета. Имам чифт маратонки само за фитнес, изобщо не мога да ходя с ниска обувка, просто съм забравила какво е.  Laughing

# 37
  • София
  • Мнения: 7 753
Колкото и странно да звучи на ток около 5-6 см. ми е много по-удобно от равна обувка. Според мен е въпрос на навик.

Подкрепям.  Peace  

Ходя постоянно и целогодишно с високи токчета. Страшно ми е удобно, свиква се и после не можеш без обувки с ток.  Peace

# 38
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Много искам и ми харесват, но сега като все още бутам количката някак не върви. По-нататък...

# 39
  • Варна
  • Мнения: 672
Рядко ходя  Peace
Имам, обувам  когато знам, че ще вървя малко  Embarassed
За ежедневието предпочитам равна обувка

# 40
  • Sofia
  • Мнения: 4 220
Много ги харесвам, но обувам изключително рядко- само при повод. Не ми е проблем ходенето, но съм 1.73 и понякога се чувствам твърде висока с токчета, защото ставам 1.80  Crazy
Ама тази зима задължително ще си взема ботушки на поне 5 см токче  Whistling



И аз ставам толкова, но това никак не ме смущава. Харесвам се висока, а и ме харесват висока  Simple Smile

# 41
  • София
  • Мнения: 4 294
Да на работа, но на средна височина ток.
Иначе много обичам събота и неделя да си обуя удобните маратонки  Mr. Green

# 42
  • Мнения: 35 891
два пъти в годината вярвам, че отговаря на почти никога  Joy

# 43
  • Мнения: 2 229
На токчета - не мога, след 3 часа ходена на 10 см имах такива мазоли.. Sick На платформи обичам да ходя обаче. Simple Smile)

# 44

Общи условия

Активация на акаунт