Разкарах го, защото...

  • 7 032
  • 128
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 3 099
Защо? Защо разкарахте бившият (съпруг, приятел, любовник)? Кое преля чашата? Кое не можахте да преглътнете и се оказа невъзможно да бъде добавено в списъка с компромисите?

# 1
  • Мнения: 274
Защото лъжите дойдоха в повече отколкото могат да с епреглъщат, и колкото повече ставаха толкова по-сериозни бяха! Мисля, че като го осъзнах това реших да сложа на кантар чувствата и реалността и реалността надделя!

# 2
  • Мнения: 3 521
...срещнах сегашния Embarassed
Истината е, че с времето винаги съм "изстивала" към повечето ми бивши и започвам да търся нещо ново. Труден характер съм и е още по-трудно да ми задържат вниманието и да свикнат с мен.

# 3
  • Мнения: 5 577
не си паснахме в секса изобщо, пълна пародия  Embarassed - твърде добри приятели бяхме, и не се получи.

# 4
  • Мнения: 389
Ситуацията назряваше отдавна.

Чашата преля, когато разбрах, че е разказвал на своя позната (моя близка приятелка) за проблемите между нас и как нямаме бъдеще заедно. Беше много унизително, че се стигна дотам външен човек да ме умолява да престана да се измъчвам в тази връзка и да помисля за себе си най-после.

Сега се чудя как не съм прекратила тази пародия по-рано ... 

# 5
  • Мнения: 227
Защото започна да си позволява да ме обижда и защото срещнах сегашния...

# 6
  • Мнения: 803
Мен ме разкараха Blush После искаше да се съберем отново, но вече бях срещнала сегашния.

# 7
  • Мнения: 4 585
Рони Бо, извинявам ти се от името на всички мъже.
Звучиш точно така, както изглеждаш на аватар.

# 8
  • Мнения: 799
Защото беше/е обвързан. Жена му ми беше много близка и беше бременна. Защото трябваше да се сложи край на всички лъжи.

# 9
  • Мнения: 27 524
Малеее, за кого точно питаш  Laughing

# 10
  • Мнения: 274
Рони Бо, горе главата момиче, всички мъже са за временно ползване!

# 11
  • Мнения: 389
Вълчо, много мило, ама за какво пък от името на всички мъже?  Rolling Eyes

И какво ми е на аватара? Аз много си го харесвам.  Crazy

Не съм тъжна или унила, макар да вложих много време и надежди в тази връзка. Решението беше правилно и знам, че няма да съжалявам за него.


# 12
  • София
  • Мнения: 1 176
От последния избягах, защото исках повече в емоционален и не само план.
Беше въпрос на време да го направя.

# 13
  • Мнения: 11 306
Много е лошо да го плюеш, а той да мисли, че роса капе.
Нямаше разкарване.
Добре, че ме откраднаха Mr. Green

# 14
  • Мнения: 5 370
Защото връзката ни нямаше бъдеще в буквалния смисъл на думата. Защото той искаше да продължи да издържа цялото си семейство, а аз едва ли не....да се съгласявам с него.
Или може би трябваше да се свра в общата им дупка и да цуцурчат и моята заплата. Това при положение, че имах ОТДЕЛЕН апартамент!!!!!
Изживях тежко раздялата, обичах го много, беше свестен. Даже си мислех да му направя постановка и да забременея, защото бях убедена, че нямаше да ме изостави.
Добре, че Господ ме прекръсти да не го сторя. Сега съм щастлива от 5 години, а тогава.....щях да съм се развела сигурно 5 пъти поне досега. Tired

Общи условия

Активация на акаунт