Гадни ситни пъпки

  • 1 114
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 834
Момичета помагайте с какво да се мажа за да изчезнат. Имам ги от няколко месеца и се чувствам като в пубертета. Само дето тогава нямах пъпки!

# 1
  • Мнения: 6 314
Къде са? По лицето, по тялото, по ръцете, по краката?
Как изглеждат?

При всички положения е най-добре да се консултираш с дерматолог или поне с козметик.

Ако пъпчиците са ситни, с остро връхче, дращещи, може и да е алергия от нещо - козметика, перилен препарат, материя на дреха.

# 2
  • Мнения: 834
Най-вече по скулите и бузите. Нямат връх иначе до сега да съм им видяла сметката. Стоят като малки издатинки, което още повече ме дразни.

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Цитат на: reni
Най-вече по скулите и бузите. Нямат връх иначе до сега да съм им видяла сметката. Стоят като малки издатинки, което още повече ме дразни.

Много на едно място като гроздове, това ли искаш да кажеш?
И от колко време са ти тези пъпчици?
Не си и помисляй да ги махаш сама, консултирай се с поне трима дерматолози преди да започнеш да се мажеш с каквото и да било, защото можеш да си навлечеш голяма беля само от три мацвания с неподходящ препарат повярвай ми Sign Exclamation  И ако ползваш някакви кремове за лице, временно ги спри и тях.

# 4
  • Мнения: 1 734
Сигурно става въпрос за алергия някаква. Може да е от козметиката, ако ползваш нов продукт... За няколко дни не слагай нищо по лицето си и наблюдавай ще има ли подобрение. Една позната така направи алергия от лака за нокти, без сама да подозира от какво е и случайно като си махнала лака алергията започнала да изчезва. Така че, за съжаление може да е от много неща Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 3 091
отиди на кожен, макар че нищо не помагат... или на козметик! моята козметичка ми даде страхотен съвет - излиза ми по някоя пъпка преди цикъл - вечерта се намазваш с цинкова паста - на сутринта няма и следа! купува се от аптеката и няма вреда!!

Общи условия

Активация на акаунт