София-ж.к Бъкстон,Борово,Красно село,Павлово

  • 34 197
  • 308
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 62
Ставаме 3!? Така ли?

Аз, Lovi и =^._.^=

10.30 петък, ментов носорог?!
Как ще се познаем?! Flutter

# 46
  • София
  • Мнения: 1 775
На предишни срещи си разменяхме телефоните на лични и така се разпознавахме.

# 47
  • Мнения: 29
Здравейте,мами.Не съм сигурна дали съм за тази тема,но не открих по-подходяща.От един месец живеем в Княжево и никой не познавам,не знам къде да разхождам децата и къде има магазини.Ако има някоя мама оттук или наблизо,ще ми бъде приятно да се запознаем.Аз съм на 26 години и имам момиченце на 2г. 6мес. и бебе на 7 месеца,момиченцето е много диво,непослушно и невъзпитано,но за сметка на това момченцето е супер кротко и усмихнато.Ако не се лъжа Павлово е на 2-3 спирки с рейса оттук,та можем и до там да дойдем,стига да се организира среща в някой детски клуб.Това от нас засега Hug

# 48
  • Мнения: 1 608
kamiordanova, ще бъде чудесно ако дойдете! Hug

Аз само да кажа-още не съм оздравяла, а и малкия нещо днес  е хремав. Минаваме в група - евентуални за слещата. Задължително ще напиша - да или не със сигурност вечерта преди срещата.

# 49
  • Мнения: 231
Здравейте, скъпи мами!
Ще се радвам да се присъединя и аз, живея от 2 месеца в Борово, бл.32 на ъгъла на кръстовището на бул. Г. Делчев и България. Казвам се Нели, на 31г и имам две съкровища, момиченца на 9г. и 1 г.За съжаление обаче от същото време съм и работеща майка, така че докато мине зимата бих могла да идвам само уикендите на вашите сбирки. Ще се радвам да се запознаем, защото не познавам никого в квартала, Живяла съм преди 13 години в Борово, но съм загубила всички контакти.Има ли и други работещи майки?
Поздрави на всички и успешен ден!

# 50
  • Мнения: 62
kamiordanova, nely76 -  ДОБРЕ сте дошли!   bouquet   bouquet

Мисля, че е най -добре да си направим малко списъче  Wink
за петък остава ли и кой ще идва?

Аз съм ОК!

Ако искате да го отложим за сряда 28-ми, за да се съберем повечко?!
 


# 51
  • София
  • Мнения: 1 775
Аз ще дойда в петък. А нищо не пречи и в сряда да направим среща  Peace.
За мамите с малки дечица, в магазините "Липненски " са пуснали детски памучни чорапогащничета по 1 лв( за 1 и 2 годинки).

# 52
  • Мнения: 29
Привет и мерси за посрещането.За петък предполагам,че ще дойдем,стига да се ориентирам къде се намирате,на някой ако му се обяснява може да ми го опише по-подробно.  bouquet

# 53
  • Мнения: 1 608
Аз ще дойда в петък. А нищо не пречи и в сряда да направим среща  Peace.
За мамите с малки дечица, в магазините "Липненски " са пуснали детски памучни чорапогащничета по 1 лв( за 1 и 2 годинки).
Къде има такъв магазин. Ние не носим още, но да съм информирана  Laughing.

# 54
  • София
  • Мнения: 1 775
В уличката с/у 20-та поликлиника. Върви се направо и има фризьорски салон "Усмивката". Точно до него се намира магазина. В същата уличка е и Топлофикация.
kamiordanova, по линията на тролей 2- та е. До пердета "Кортина" или съседният блок. Не съм сигурна, но са близо блоковете един до друг и ще проверя на място.

# 55
  • Мнения: 1 608
Аз няма да дайда днес. Sad

# 56
  • Мнения: 62
Аз няма да дайда днес. Sad

Жалко!
Ще те чакаме следващия път!  Hug

# 57
  • Мнения: 62
Срещичката за днес остава!
Час: 11.30 !
Ментов носорог на бул. Бъкстон.
Който има възможност и желание да заповяда!  Hug

# 58
  • Мнения: 29
Момичета,много се извинявам,че не дойдох на срещата и не се обадих.Свекърва ми дойде на гости,а към 10часа спряха тока и не можах да вляза да пиша.По принцип не съм от несериозните и ми е неудобно,дано сте си изкарали хубаво и да се организира скоро друга среща  bouquet

# 59
  • София
  • Мнения: 1 775
Много хубаво си изкарахме. Аз за първи път успях да си изпия кафето на спокойствие. Аниматорката е много опитна жена и беше неотлъчно до Косето. Има доста занимания за децата. С Катринела се разбрахме сега в сряда пак да се срещнем там. Само, че е добре да е по- рано. На децата им се приспива към 11 ч. и стават по- нервнички. Аз мисля, че към 10:30 е добре, а Вие?
kamiordanova, липсваше ни.

Общи условия

Активация на акаунт