Маргото от Сървайвър 1 пуска собствена телевизия.

  • 3 638
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 562
Извинете за въпроса, но кой е съпругът и newsm78

Няма съпруг,а е любовница на един 50 и кусур годишен.

А-ха  Laughing явно с достатъчно парички   Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 4 435
Извинете за въпроса, но кой е съпругът и newsm78

Няма съпруг,а е любовница на един 50 и кусур годишен.

А-ха  Laughing явно с достатъчно парички   Rolling Eyes


Еми за какво й е иначе?

# 17
  • Варна
  • Мнения: 1 916
Маргото да пее на стадиони пред 10-15 хиляди души!!!  smile3532 smile3532 smile3532 . Че тя и за квартално заведение с 10-15 клиента не става.
Не съм гледала снощното предаване, но сигурно Слави ч е поканил пак да си прави гаргара с нея, както на кастинга на Music Idol.  moresmile . Това момиче е безнадежден случай. Чак ми е жал за нея. Много ми напомня за Росето Новева.

Слави да я е поканил?Вие луди ли сте?Плащат 10000лв на Слави,за да идват да си представят песни и да си правят реклама.Явно дъртия е решил да е бута навсякъде.
Ааа напълно възможно е, не съм от този бранш и не се бях сетила за такъв вариант. Но че Слави хич не я харесва си личеше доста явно на въпросния кастинг.
И горките хора, които са дали пари за билети да я слушат. Ама тя хич не може бе хора  hahaha

# 18
  • София
  • Мнения: 10 858
Срамота, само се излага горката, но едва ли се сеща за тоя вариант Sick

# 19
  • на село
  • Мнения: 3 914
...
Но пък от друга страна не бих се учудила.Там има адски много изселници,пък и като се има в предвид,че Истанбул е 12 милиона що да не отидат 10000 човека?

Абе, те по -скоро са отишли да и гледат циците, отколкото да я слушат.
В пеенето хич я няма, то не че циците и са голяма красота  Mr. Green, ама ...

# 20
  • Мнения: 1 312
...
Но пък от друга страна не бих се учудила.Там има адски много изселници,пък и като се има в предвид,че Истанбул е 12 милиона що да не отидат 10000 човека?

Абе, те по -скоро са отишли да и гледат циците, отколкото да я слушат.
В пеенето хич я няма, то не че циците и са голяма красота  Mr. Green, ама ...
Мда,там пищните прелести са на почит.
Особено ако се е врътнала в азиатската част,при по-консервативно и религиозно настроените....
Пък и беше първи ден на Байряма-хората празнуват,какво да правят иначе?
То ни да ядеш,ни да пиеш,зрелищата поне са разрешени.

# 21
  • Мнения: 4 435
И като ги знам че пеят по някакви кръчми 10-15 хиляди човека никак не са ми реални.И то зарди едни цици и грозно лице Naughty

# 22
  • София
  • Мнения: 10 858
И като ги знам че пеят по някакви кръчми 10-15 хиляди човека никак не са ми реални.И то зарди едни цици и грозно лице Naughty

...и отврътително лигаво държание baby_neutral

# 23
  • Мнения: 4 435
И като ги знам че пеят по някакви кръчми 10-15 хиляди човека никак не са ми реални.И то зарди едни цици и грозно лице Naughty

...и отврътително лигаво държание baby_neutral


... и помпозни смешни рокли,които подчертават тлъстите й крака

# 24
  • Варна
  • Мнения: 1 916
И като ги знам че пеят по някакви кръчми 10-15 хиляди човека никак не са ми реални.И то зарди едни цици и грозно лице Naughty

...и отврътително лигаво държание baby_neutral


... и помпозни смешни рокли,които подчертават тлъстите й крака
Ми то аз затова се чудя не на нея че се ... с дърт (то е ясно защо) а на него. Как я понася??? Ако действително му струва толкова пари, направо е изкукал тоя човек  Ill

# 25
  • Мнения: 4 435
Смятай колко е зле,щом се занимава с нея.Поне да си ги харчеше по някоя ''сгодна женица''.

# 26
  • София
  • Мнения: 10 858
Ми то за всеки влак си има пътници, явно много си я харесва Joy

А на нас някой би казал, че гроздето е кисело...

# 27
  • Мнения: 141
http://www.neterra.tv/bg/playstream.php?epid=29996&q=1&plid=3  това е въпросното и  гостуване при Слави снощи ако някой иска да му хвърли един поглед тя е към края на предаването

# 28
  • Мнения: 349
Без думи Sick.Смях,смях,смях......Лошото е,че си вярва.

# 29
  • Мнения: 5 478
Обаче пък се получи весело предаване, имаше смях. Не знам, може Маргото да е била в ролята на подарък за Слави, той вчера имаше рожден ден  Joy

Пък и какво толкова се чудите. Всеки в България вече прави каквото си поиска и най-лошото е, че няма представа как се прави... Гледайте демокрацията до къде ни докара  Crazy
Какви 15 000 души... глупости. Тя изобщо какви песни има? Колко? Албум издаден има ли? Не съм много в течение...

Общи условия

Активация на акаунт