Пюретата на "Ганчев"

  • 5 886
  • 53
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 7 821
Плодовите са с нови капачки - бели. А за розовите - понякога в Била има от тях. Повече може да видите на      http://www.ganchevltd.hit.bg/product_list2.htm

# 46
  • Sofia
  • Мнения: 4 221
Че какво му е на мюслито за закуска? Нещо не вденах Shocked
Мислех, че е полезно дори Rolling Eyes

# 47
Дано новите са без или поне с по-малко нишесте Confused

# 48
Ако искате действителното пюретата да имат промяна и нещата да тръгнат към по добро, просто изпратете всичките си оплаквания не някакви комисии, а по скоро към самият Ганчев, на майла които е записан. Гаранция че така нещата ще тръгнат към по добро.

А като гледам как се тръшкате за децата - Вас с какво са ви хранили. Все едно всичко по наше време е било здравословно и непременно чудесно. И от старите пюрета от 10 - 6 бяха скапани, по различни параграфи. Това не ни попречи да израстнем чудесни хора!
Така че не истерясвайте:))))) поздрави

Постинга в никакъв случай не е ЗЛОЖЕЛАТЕЛЕН. Напротив смятам че израстването на едно дете е доста сложен процес:)

# 49
  • Мнения: 3 042
Цитат на: Гост2222
Ако искате действителното пюретата да имат промяна и нещата да тръгнат към по добро, просто изпратете всичките си оплаквания не някакви комисии, а по скоро към самият Ганчев, на майла които е записан. Гаранция че така нещата ще тръгнат към по добро.

А като гледам как се тръшкате за децата - Вас с какво са ви хранили. Все едно всичко по наше време е било здравословно и непременно чудесно. И от старите пюрета от 10 - 6 бяха скапани, по различни параграфи. Това не ни попречи да израстнем чудесни хора!
Така че не истерясвайте:))))) поздрави

Постинга в никакъв случай не е ЗЛОЖЕЛАТЕЛЕН. Напротив смятам че израстването на едно дете е доста сложен процес:)


Здравейте и от мен!
Аз пюрета на детето си (готови от магазина) не съм давала, ама изпратих на мейла на Ганчев линк към този дебат.
Е, вярвам че като интелигентни хора и бизнесмени ще помислят какво да променят в продуктите си.

# 50
  • Мнения: 1 512
И аз се включвам.Моята Шуша хапва Хип,отскоро взимам Ам-Ам(повече ми пасват на джоба Wink ),и тях си ги хапва.Наистина на бурканчето пише,че не съдържат нишесте,обаче имат захар-ето това малко ме притеснява.Но за Ганчевите... Като взех едно бурканче и погледнах... Както и други са забелязали-нещо твърдо и желирано,направо с нож и вилица да го ядеш.Не смея да давам от тях.
А какво ще кажете за соковете в кутии от 200 мл за деца над 9 седмици?

# 51
  • Мнения: 704
От плодовите пюрета на Ганчев съм давала само - шипка, защото от вносните не можах да намеря такова; пробвах със заленчуково на Ганчев, но малката категорично отказа да ги яде, пък и повечето са със сухо мляко и не може да ги консумира, заради алергията. Иначе много харесва и й купувам на "ХИП", както плодови, така и зеленчуковите, каши в бурканчета, както и в сухо състояние /лично аз смятам, че контролът при ХИП е добър/. Никога не съм купувала и давала месно готово пюре, първо защото считам, че употребата на месо е противоестествена, второ - гледам да огранича консумацията.

# 52
Някой виждал ли е новите плодови на Ганчев.В БИЛЛА ги няма( поне при нас:) Sad пълно е със старите,дори и на ХИПП изчезнаха в същия магазин.Какво, чакат да се изкупят боклуците ли!!!!!!!!Да,за мен Ганчевите нямат нищо общо с пюре.......За кисели може и да минат,но плодово пюре в никакъв случай.

# 53
  • Мнения: 3 483
ние сме с ганчевите Laughing  вярно е, че имат нишесте, но пък въобще не са твърди и желирани, като се затоплят малко, стават чудесни, а и не са с една камара захар. Пробвахме едно на ам-ам с грах и нещо друго, но беше като камък. Пък пием много пресни сокове и чат-пат си готвим вкъщи, така че най-вероятно ще пропуснем кухнята

Общи условия

Активация на акаунт