Да пием ли сок от лимон?

  • 9 107
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 13 206
Цитат на: bobolenta
Аз не че съм била някаква мърда де, ама по 4-5 км с кучето в парка не се издържат лесно почти всеки ден в продължение на 6-7 месеца. И явно наследството е налице Grinning .


Ами ти затова така бързо си се възстановила и си слабичка...
А аз не станах от стола пред компютъра последните 3 месеца Shocked  Grinning  Grinning

А лимони аз обожавам, но не със захар, а със сол. Мммм....

# 16
  • София
  • Мнения: 2 210
Цитат на: Vache
А лимони аз обожавам, но не със захар, а със сол. Мммм....


И аз!! И с TEQUILA Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 17
  • София
  • Мнения: 13 206
Цитат на: Emi
Цитат на: Vache
А лимони аз обожавам, но не със захар, а със сол. Мммм....


И аз!! И с TEQUILA Simple Smile Simple Smile Simple Smile



И БИРАААА!!!!
 cheers

# 18
  • Мнения: 2 693
Цитат на: Vache
Цитат на: Emi
Цитат на: Vache
А лимони аз обожавам, но не със захар, а със сол. Мммм....


И аз!! И с TEQUILA Simple Smile Simple Smile Simple Smile



И БИРАААА!!!!
 cheers


ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЙ! Що не каза, че пиеш от моето пиене бе жена????? Вече да сме се "отпуснали" Drunk  някъде!!!

Виждам, че има и други съмишленици!  beer2  beer2  beer2   bigdance2   bigdance2   bigdance2

# 19
  • София
  • Мнения: 13 206
Цитат на: bobolenta
ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЙ! Що не каза, че пиеш от моето пиене бе жена????? Вече да сме се "отпуснали" Drunk  някъде!!!

Виждам, че има и други съмишленици!  beer2  beer2  beer2   bigdance2   bigdance2   bigdance2



Аааа, съмишленици сме... ще се отпуснем някой ден. Пласираме децата и се отпускаме  Grinning  Grinning  Grinning

# 20
  • Мнения: 2 693
Цитат на: Vache
Аааа, съмишленици сме... ще се отпуснем някой ден. Пласираме децата и се отпускаме  Grinning  Grinning  Grinning


С пласмента проблеми няма, мъж ми откога ме гони, за да може да се докопа до РС-то вечер...

# 21
  • Мнения: 8 769
За пръв път дадох лимон на дъщеря си,когато беше на 6м (брат ми й го тикна в устата, за да види каква ще е реакцията). Ами реакцията беше начумерване, но после поска още, а когато не бе на устата й лимона ревеше с пълно гърло. Стигнахме до там, че топихме биберона в лимона и тя си го смучеше....до следващия писък за още. Всички ядем лимони натурални, без сол, захар и други добавки. Сега дъщеря ми е на 1г3м. и вече се опитва и с кората да яде този киселяк.  Dizzy Face Цялата й брада става червена, но на нея изобщо не й пука! dance

Общи условия

Активация на акаунт