А някой гледа ли Горещо?

  • 16 543
  • 188
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 108
1) Христо Сираков се "хванал" със скъпа МАНЕКЕНКА, която после се оказала голям хап за него.
2) Бременността на Ирена била планирана и целяла доживотна грижа и финансова подкрепа.
3) Обаче тя прекалила, а на Сираков започнало да му идва нанагорно, освен това приятелите му започнали да му се подиграват и се разделили.
4) Не след дълго Ирен е вече с друг човек, италианец, даже стават съдружници в няколко фирми.
5) Обаче начина им на живот е напълно несъвместим с гледането на дете. Става така че детето е с гледачка в апартамент в същата сграда в която те живеят, денонощно, но тя рядко го вижда и в повечето случаи за да го покаже на някой или да го снимат за някое списание срещу някой лев...Не след дълго бавачката напуска. Преди това известно време гледа детето в собствения си апартанемт , за да е до семейството си вечер. Сираков плаща заплатата на бавачката през цялото време.
6) Прекалената медийна показност на Ирен и детето започват да дразнят Сираков и той решава да спре сносните суми, които й е давал до сега и да започне да й плаща по 100 лева издръжка. Тя пък решава да предяви претенции към обезщетението си за гледане на дете до 2 години, което Сираков й дължи, като неин работодател ( водела се е фиктивно на работа в една от неговите фирми). Става въпрос за около 3700 лева, защо да не си ги вземе??? Започва да го плаши с инспекцията по труда и съда.
 

Та така. Гадна история.

Обаче в мен напират няколко въпроса:
1) За скрита проситуация ли става дума при тези т.нар.МАНЕКЕНКИ. Съжалявам, но съм убедена, че в БГ няма хонорари за манекенство, с които да може да се поддържа такъв стандарт на живот.
2) Що за ценностна система имат чичковците-паричковците. Окей намерил си манекенка, чукаш си я, разхождаш я,  АБЕ купи си презервативи, чиче. Защо се е съгласил да имат дете, ласкаел се е според мен, че е ИЗБРАННИКА, после му се е видяло солено.

Това е.

Това ще ви помогне да се "пообразовате" малко  Laughing

# 181
  • Мнения: 108
къде да гледам горещо с Аксиния?
В арената го няма  Sad

# 182
  • Мнения: 7 640
Мерси за инфото!
За скритата проституция- то става въпрос за луксозни държанки, по-скоро, щото те на дарения живеят, не са на тарифа.
А бременностите на всички подобни дами са с надежда да се подсигурят доживот, з-то дори да си смени любовницата, детето няма как да си смени.

# 183
  • София
  • Мнения: 3 781
Защо да не са на тарифа?

# 184
  • Мнения: 7 640
Защо да не са на тарифа?

ми знам ли, едва ли вземат на час

# 185
  • Мнения: 1 503
То на "дарения" май им е по-изгодно.Карат все последни модели коли-е,после си ги взимат в доста от случаите,но поне са се показали като ВИП Mr. Green
И наиситна всички явно си мслят,че като забременеят от чичко-паричко на възрастта на баща им(в най-добрия случай) са го вързали с доживотна издръжка newsm78.Голяма заблуда!Незнам след това коя как се издържа ,но се сещам за  3 сходни случая Thinking
А за проституцията....АМи те работят много в чужбина,ама какво точно не е ясно нам.Нали знаете ,че българката е много красива и се цени навсейде по света Naughty?!Ходят в агенции из Милано,Рим,Парижа....Всички са световно известни,а там хонорарите са достойни.Така си носят с гордост новите дрешки Wink

# 186
  • Мнения: 7 201
Тази събота 10 ноември 2007 година гост в студиото на телевизионния таблоид „Горещо” е най-коментираната жена напоследък – Росица Новева.
Аз ще го гледам с интерес,че миналата събота с Аксиния нещо не ме заинтригува.

# 187
  • Мнения: 4 435
Аз ще го гледам с Роси.А в понеделник ще е записа с Златка от "Островът на изкушенията",ще бъде излъчено на 17-ти.  Mr. Green

# 188
  • Мнения: 1 503
Аз хванах Горещо от телефонното обаждане на Роси!За мен тази жена се нуждае от спешна помощ Confused.Чак ме натъжава....
Златка не я знам Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт