Магазин на "Капчица"

  • 49 149
  • 119
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 7 947
Проблем с номерата нямах аз. И не виждам връзка тук с пестенето, само защото не е имало номер за вас. Като не си ги пробвала - как знаеш с какво качество са  newsm78

# 106
  • София
  • Мнения: 11 703
Някъде да съм написала нещо за качеството на К§К?!?Написах,че са били несъразмерни и то буйките,защото не може най-малкия номер буйки да са големи,а 18 номер и на Капчица и на Примиджи да стават.И да не се прави компромис с качеството,в смисъл да не се купуват разни китайско-турски боклуци.Моля те чети!!!

Иначе дъщеря ми носи и на К§К модели.

# 107
  • Мнения: 7 947
След моя пост - точно така звучи обаче  Wink
Синът ми е дребен и проблем с номер не съм имала. И номерата им не започват от 18ти!

# 108
  • София
  • Мнения: 11 703
След моя пост - точно така звучи обаче  Wink
Синът ми е дребен и проблем с номер не съм имала. И номерата им не започват от 18ти!

Да буйките започваха от 14 или 15 номер.И точно това е необяснимото за мен...бяха големи за дъщеря ми.Иначе аз самата исках да купя на дъщеря ми такива.Недоволна съм от високите им цени като за българска продукция,но съм им намерила цаката.Но това е друга тема.

# 109
  • Мнения: 7 947
Аха, магазинчето Аутлет ли имаш придвид  Twisted Evil

# 110
  • София
  • Мнения: 11 703
Аха, магазинчето Аутлет ли имаш придвид  Twisted Evil
Не само.

# 111
  • Варна
  • Мнения: 691
Обувките на капчица имат ли издутичко на стелката? И къде ги продават във Варна?

# 112
  • на североизток
  • Мнения: 460
Здравейте!
Някой знае ли къде има обувки на Капчица в Плевен?

# 113
  • На един клон
  • Мнения: 1 064
Преди време имаше под Дома на книгата,провери там.
Имат "издутичко".

# 114
  • Мнения: 0
Здравейте, вчера ходих до подлеза на централната поща в Пловдив, където имаше магазин на Капчица, но вече го няма  Cry Някой да може да ми каже къде в Пловдив има такъв? Дъщеря ми е почти на 3 годинки и до сега есенните обувки и ботушите й все от там ги купувам и съм много доволна. Само дето незнам къде да ги търся вече  newsm78

# 115
  • София
  • Мнения: 12 554
Здравейте, вчера ходих до подлеза на централната поща в Пловдив, където имаше магазин на Капчица, но вече го няма  Cry Някой да може да ми каже къде в Пловдив има такъв? Дъщеря ми е почти на 3 годинки и до сега есенните обувки и ботушите й все от там ги купувам и съм много доволна. Само дето незнам къде да ги търся вече  newsm78

На Вазов, как къде  Grinning

Като тръгнеш от болницата по десния тротоар след около 200 метра е магазинът. И е огромен.

# 116
  • Мнения: 0
Здравейте, вчера ходих до подлеза на централната поща в Пловдив, където имаше магазин на Капчица, но вече го няма  Cry Някой да може да ми каже къде в Пловдив има такъв? Дъщеря ми е почти на 3 годинки и до сега есенните обувки и ботушите й все от там ги купувам и съм много доволна. Само дето незнам къде да ги търся вече  newsm78

На Вазов, как къде  Grinning

Като тръгнеш от болницата по десния тротоар след около 200 метра е магазинът. И е огромен.

Сърдечно благодаря!!!   bouquet

# 117
  • Мнения: 4 247
Как пропуснах аз!Заредили ли са с ботушки или още е рано?

# 118
  • Мнения: 59
Цитат
Здравейте!
Някой знае ли къде има обувки на Капчица в Плевен?
В търговския център до покрития пазар на центъра. На 1-я етаж зад ескалаторите.

# 119
  • Мнения: 4 247
A в София?

Общи условия

Активация на акаунт